Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Dzięki, jutro zerkne i bazarek będzie rozliczony.
  2. Poleciał kalendarzMam nadzieję, że doleci w całości.
  3. Nie mam możliwości wysłać paczka ORLEN. Napisałam PW.
  4. Pewnie przeoczyłam,ale pieniążki są.Przepraszam. Już jesteś
  5. Kasa za kalendarz juz na koncie elik 20 zł guccio 20zł i UWAGA 16 ZŁ NADPŁATY
  6. Moja przyjaciółka Ela dorzuciła 5 dyszek Dzięki wielkie
  7. Kochani mamy 3 z przodu.Dziękuję za zaufanie. Bazarek zakończony. Rozliczenie na pierwszej stronie.
  8. Piorunem doleciał.Dzieki za potwierdzenie Nie będę Ci szkoda po nim /na nim pisać?
  9. To napisz proszę jak to się robi? Chciałam zapytać na Orlenie albo w punkcie co wysyłałam InPost.W Żabce można wysłać,ale trzeba mieć nalepkę wydrukowana. Na InPost sami drukują.
×
×
  • Create New...