Jump to content
Dogomania

edek

Members
  • Posts

    6878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edek

  1. [quote name='Trisza']Edku Ty jesteś mistrzynią w zapraszaniu:).Mobilizujemy siły i zbieramy!!!Myslę,ze propozycja Wojtusia jest jak najbardziej okej!Co Ty na to Efruś???[/QUOTE] Już zaczęłam zapraszać, ale samej to trwa i trwa a psinka cierpi, ktoś jeszcze pomoże ?????
  2. Strasznie nas tutaj mało, czy któraś z Cioteczek wysyłała zaproszenia na pw do innych osób ???? Inaczej nie zbierzemy deklaracji :( a sunia będzie nadal bita ten koszmar trwa już tak długo :( a pomoc jest organizowana od 2010 roku :(
  3. [quote name='_Aga_']Myślę, że w niektórych tak :) Tylko muszę mieć czas, bo to trochę roboty, a ja mam dużo pracy na kompie, a mogę siąść właściwie dopiero jak dzieci usną, a to za mało dla mnie.. I tak siedzę nieraz do 1-2 w nocy... A wstaję o 5 ;) Także proszę o wyrozumiałość ;) Stopniowo postaram się pozmieniać te ogłoszenia :)[/QUOTE] Spokojnie jestem wyrozumiała :). Nie wiedziałam, czy można zmieniać dlatego się zapytałam, a na tych fotkach wygląda o wiele lepiej dlatego pomyślałam o zmianie :)
  4. A ile taki transport kosztował by ??
  5. _Aga_ czy w tych ogłoszeniach co Biszkopcik miał wykupione można zmienić zdjęcia i opis jak się coś na jego temat dowiemy więcej ?? Jak można to wydaje mi się, że przydałoby sie to zrobić zawsze to zwiększa szanse na adopcje :)
  6. danka4u1 ja mam zamki w drzwiach w domu i mogę zawsze zamknąć na kluczyk jak zmieniałam drzwi to tak na wszelki wypadek wybrałam :). Nie powiem te zamki się przydały od czasu do czasu mam na dt koty, a jedna moja kicia na początku nie toleruje nowego towarzystwa i chce bić. Jak nie ma nikogo w domu to na początku zawsze nowe kiciaki są izolowane, jak się zaczynają dogadywać to spacerują razem po mieszkaniu luzem . anulka pisała, że Murzynek dużo szczeka mało robi. Nie znam tego psa i nie wiem jak się zachowuje. Na ten temat powinna się wypowiedzieć anula, też nie wiem jakiej on jest wielkości i czy w razie czego będzie wstanie je odizolować. Czekamy na anule.
  7. [quote name='Trisza']A jak powtórzy się sytuacja jak z Badim?Jak Murzyn nie zaakceptuje Homera?...Co wtedy?...[/QUOTE] Mówiąc szczerze uważam, że Badi zbyt szybko został zabrany. Psy potrzebują czasu na zaakceptowanie się i poznanie. Miałam mieszańca z wilczurkiem i mieszańca a amstafem minął miesiąc zanim się zaakceptowały, jakoś się udało. Jak nikogo nie było w domu to były zamykane w oddzielnych pokojach na spacerki chodziły razem. Jak się chce spróbować to człowiek wymyśli coś, żeby pomóc psu. Badi już biega na wybigu z innymi psami :)
  8. To kiedy Homerek jedzie do domku ???
  9. [B]deklaracje stałe:[/B] efra 50zł ???? Trisza 30zł dorota1 20zł mondrala 30zł edek 20zł [B]deklaracje jednorazowe:[/B] mestudio 10zł wg moich obliczeń deklaracji stałych jest 150zł, więc [B]brakuje 200 zł[/B]
  10. efra uzupełnij w pierwszym poście deklaracje, nie wiem ile Trisza daje 50 czy 30 ??? i zamiast wielokropka w tytule trzeba napisać ile brakuje i zmieniać na bieżąco jak ktoś się zadeklaruje
  11. Gratuluję szybkiej akcji załatwienia hoteliku i uzbierania deklaracji . Trzymam kciuki, żeby chłopak był w schronisku i pojechał do swojego własnego azylu . Chciałabym Was jeszcze zaprosić na wątek następnego szkieleta, przebywającego w schronisku w Radomsku. Mam nadzieje, ze ta historia też skończy się szczęśliwie : http://www.dogomania.pl/threads/205188-Maksiu-chudzinka-ze-schroniska-WARTO-GO-POKOCHAĆ-ZABIERZMY-GO!!!-Radomsko
  12. [quote name='anula42']dopiero chyba jutro-tylko troche mam zamieszanie w pracy i nie mogłam dostać wolnego a chciałam żeby psiaki się oswoiły ze sobą (zobaczymy jak sie to ułoży)[/QUOTE] To będziesz musiała Homerka w oddzielnym pomieszczeniu zabezpieczyć na początku. Muszą sie dogadać, trzymam bardzo mocno za to kciuki :razz:
  13. [quote name='as_animali']Dziękuję edek za zaproszenie. Ale biedna ta sunia :( Coraz ciężej zrozumieć mi "ludzi"... Tak zagłodzić psa i jeszcze ten łańcuch :( Ale mentalność wiejska chyba już się nie zmieni....[/QUOTE] Witaj as_animali :) Mam nadzieję, że mentalność ludzi się zmieni :(
  14. _Aga_ dotarła moja wpłata ????
  15. Czy ktoś nie znalazł by kawałka miejsca na swoim podwórku dla budy i suni :-( , za karmę i opiekę weterynaryjną ???. Ją trzeba zabrać jak najszybciej, zebranie deklaracji na hotelik trochę potrwa, a sunia nadal będzie cierpieć :placz:
  16. Może taki tytuł: Szkielet ze schroniska zbiera na hotel, brakuje ........
  17. Witaj Ciapulku mam nadzieje, ze szybko znajdziesz domek :) Cioteczki zapraszam Was na wątek bitej i głodzonej suni. Sunia spała pod gołym niebem, bez jedzenia i na dodatek bita. Dostała od fundacji budę, jest karmiona jak któraś cioteczka podjedzie. Przeraźliwie boi się właściciela na jego widok przywiera do ziemi i czeka na ciosy. Właściciel wreszcie zgodził się ją oddać, zbieramy na hotelik. Błagam pomóżcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/193050-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTELIK-dla-zaglodzonej-suni[/url]
  18. Może zmieniĆ ten tytuł na : BITA I GŁODZONA SUNIA ZBIERA NA HOTELIK BRAKUJE......
  19. Zestresowałam się. Mam nadzieje, że się dogadają. Trzymam bardzo mocno kciuki !!!!!
  20. Maciej Kamil J. to mój TZ w lutym wpłaciliśmy 100 i w marcu 50
  21. Wydaje mi się, że warto zmienić tytuł i dopisać ile brakuje do hoteliku.
  22. Prosimy o grosz na hotelik. Sunia jest głodzona i bita. Pomóżmy jej:placz:
  23. dołożę się do paliwa jakby ktoś się zdecydował pojechać :(
  24. Właśnie miałam tutaj jeszcze napisać o tym. Bardzo mi przykro :(. Nie wiem jak mogę teraz pomóc :( Jak na złość dosłownie.
  25. [quote name='Trisza']On musi mieć prawdziwy dom...Pomóżcie nam dziewczyny .....[/QUOTE] ma 100 ogłoszeń na portalach mam nadzieje, że coś się ruszy :(
×
×
  • Create New...