Jump to content
Dogomania

edek

Members
  • Posts

    6878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edek

  1. nie mogę się doczekać dnia kiedy Homerek będzie bezpieczny
  2. Dziewczynko do góry może jeszcze jakaś cioteczka lub wujaszek się dorzuci do hoteliku.
  3. [quote name='Trisza']Własnie się dowiedziałam, że dziewczyny są w nim zakochane:)).Ponoć JEST PRZEKOCHANY i cały czas jazdy rozdaje buziaki:)))[/QUOTE] Na pewno po podkurowaniu chłopaka szybko znajdzie się dla niego domek :)
  4. [quote name='malagos']Na razie pani Iwona nie odbieraa telefonu, wieczorem zadzwonię. Ja jak zwykle sie martwię, taka durna natura.........[/QUOTE] Ja też się bardzo martwię, mam nadzieje, że odnajdzie się w nowej sytuacji.
  5. [quote name='chita']edek dziekuje!!!!! mysle ze konto podesle jak bedzie blizej wyjazdu, zostaje tez kwestia transportu, to kawal drogi:-([/QUOTE] To będę czekała na konto. Trzymam bardzo mocno kciuki za biedaka oby szybko udało się go wyciągnąć z tego schroniska.
  6. Biedak chudnie w oczach . Mogę dać 10zł stałej, więcej nie dam rady mam wyznaczony budżet na pomaganie psiakom na dogo , a jeszcze jest własne stadko do wykarmienia. Proszę o numer konta i błagam o dopisanie Maksiu, żebym nie pomyliła się w tych przelewach :(
  7. [quote name='Trisza']Chciałabym aby Przebieczany podsyłały nam jakies zdjęcia,,Ale chyba nikt tutaj nie siedzi...[/QUOTE] Zawsze mogą na mejla wysłać i ktoś wstawi :)
  8. Super cieszę się mam nadzieje, że stan jego zdrowia szybko się poprawi i szybciutko nabierze wagi :)
  9. Biedna dziewczyna :( Mam nadzieje, że będzie miała zakładane szelki i smycz, żeby nie uciekła, żeby znowu się nie tułała :(
  10. Widać, ze jest zestresowana uszka ma położone :(
  11. Dawno tutaj nie zaglądałam bardzo się cieszę, że szczeniaki są bezpieczne. Szkoda suni. Daje 20zł stałej. Czy konto to samo co na Biszkopta i Homera ???
  12. To trzymamy kciuki za mamuśkę i Iskierkę :)
  13. On jest piękny, w schronisku nie da sobie rady :(
  14. Kiedy mamuśka jedzie do domku ??
  15. wydaje mi się, że jak na razie tylko i wyłącznie to hotel go ratuje :(
  16. Renato N jakbyś stworzyła tekst dla tej suni co się tak smutno na Ciebie patrzyła i poprosiła o zrobienie ogłoszeń: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204616-Bazarek-OGŁOSZENIOWY-dla-Kazia-i-Kajtuna-od-20-do-50-ogł-TANIO-do-5.04.-godz-23[/url] to zapłacę za 2 pakiety po 50 ogłoszeń. Jak sie zdecydujesz to daj znać na pw.
  17. Dziewczyny nawet nie wiecie jak ja się cieszę, że Rudzik jest bezpieczny, przynajmniej jedną sąsiadkę serce ruszyło :). A ta panienka na zdjęciu jest przepiękna :loveu:
  18. A to łobuziak dziewczynki podgryzać. Może chce mieć człowieka na wyłączność :)
  19. Trzymaj się Biszkopciku niedługo będziesz bezpieczny. Deklaracje przelałam :)
  20. Homerku już niedługo będziesz miał kochaną pańcię :)
  21. Ale się cieszę :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...