Jump to content
Dogomania

edek

Members
  • Posts

    6878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edek

  1. Jeżeli Anula się nie zdecyduje to jedyne co go ratuje to hotelik. Ja już rozsyłałam zaproszenia do Homerka niestety bez odzewu, nie wiem może dlatego, że stary ( do Biszkopcika i Murzynki kilka osób zajrzało i się zadeklarowało ). Cioteczki może Wy jeszcze porozsyłajcie zaproszenia do niego. Już nie mam pomysłów. Jeżeli zwolni mi się deklaracja w innym miejscu to zwiększa dla Homerka, ma też wykupione ogłoszenia może ktoś się zlituje. Naprawdę nie wiem co już robić tutaj praktycznie nikt nie zagląda . Jedyne co to została mi nadzieje, że zdarzy się cud.
  2. [quote name='arim']Jestem na zaproszenie Edek.Prześledziłam cały wątek i bardzo sie ciesze z takiego zakończenia.Mogę zadeklarować 20zł,ale od lipca dopiero.Teraz wyśle 20zł jednorazowo,tylko prosze o konto. W lipcu proszę,o przypomnieniu o deklaracji na pw.Powodzennia psinko![/QUOTE] Witamy serdecznie :) i dziękujemy za deklaracje :)
  3. Gdybym miała dom z ogrodem to nawet 5 minut bym się nie zastanawiał nad jego wzięciem. Jak dla mnie stare psy powinny umrzeć godnie, nie wiemy ile czasu mu zostało. Właściciele pozbyli się go jak rzeczy :-(.
  4. Nie wiem co teraz, nie znam psa anuli, wcześniej z Murzynkiem była jeszcze sunia z tego co zrozumiałam. Nie wiem czy się dogadają czy nie ja do tej pory nie miałam takich problemów jakoś udało się nam godzić nowe towarzystwo w domu, na to jest potrzebny czas. Nawet gdyby anula mogła podjechać do Homera to spotkanie i tak nie pokazałoby czy się dogadają czy nie. Anula musi podjąć decyzje i zastanowić się czy na początku będzie miała w razie czego jak je odizolować. Jak dla mnie Homera ratuje kojec ze spacerkami i pełną miską. Wydaje mi się, że do tej pory był na łańcuchu. Anulo czy masz kojec na posesji ???
  5. Proszę o nr konta wpłacę deklarację i postaram się jeszcze coś wyskubać. Wydaje mi się, że on może mieć depresję i to może też bardzo wpływać na jego wagę :(. Czy on ma problemy skórne bo na jednym zdjęciu tak mi się wydaje, że coś się dzieje z jego sierścią :(
  6. Nie wiem może zabierać go na spacerek po za schronisko i tam go dokarmiać :( nie wiem :(
  7. Trzymam kciuki za chłopaka :)
  8. To trzymam kciuki mam nadzieje, że uda się poprawić ich los !!!!!! Naprawdę nie rozumiem co poniektórzy robią w organizacjach zwierzęcych skoro te zwierzaki ich nie obchodzą i chyba nigdy tego nie zrozumiem :(
  9. ja wysłałam pieniążki przedwczoraj :)
  10. Ja też bardzo chciałabym, żeby się dogadali. Zawsze jak coś znoszę do domu to mówię sobie, że będzie dobrze, że jakoś się ułoży :) TZ nie popiera tego no cóż hihihihi
  11. Ale ładne wyrko ma i z podusią. Pewnie i tak woli fotel hihihih
  12. Jak się czuje Wiki, jest jakaś poprawa w zachowaniu ??
  13. Ja to chyba nie miałabym serca dokarmiać na oczach pozostałych głodnych psiaków tylko Maksia :(
  14. [quote name='Ja i moje psy']słuchajcie Homer jest mocno zdystansowany i dosc nerwowy nie napalajcie sie za mocno bo on ze swoim kolega w kojcu zyje na dwa razy jak tamten za blisko sie zbliza to warczy i klapie zebami , wezcie pod uwage, ze niewidomy pies to pies specjalnej troski i nawet jesli wysyla sygnaly to nie jest w stanie ich odebrac a tu konflikt gotowy..To nie jest malutki kanapowiec, ktorego wezmiecie w razie czego pod pache ..[/QUOTE] Ja już nie wiem jak to będzie, zdołowałyście mnie :( szkoda, że te informacje nie były wcześniej znane :( Może z powodu jego ślepoty ostrzega, żeby ten drugi nie podchodziła do niego ?? często gdy psy się boją to warczą :(
  15. [B][SIZE="2"]wpłaty są przeniesione do postu 2[/SIZE][/B]
  16. Trisza powysyłasz konto na pw ???:cool3: Czekam niecierpliwie na efre :)
  17. agusiazet, jarek szymanski dziękuję za przybycie do suni. danvas dziękujemy ślicznie za bazarki. [B]jarek szymanski wielkie dzięki :) :) :) [/B]
  18. Co tam Ciapeczku słychać odespałeś już biedaku :)
  19. [quote name='Oczka_']Bardzo dziekuje za zaproszenie na wątek, niestety nie mogę pomóc finansowo w chwili obecnej, może jak opłacę szkołę, będę pamiętać o wątku i podnosić go :)[/QUOTE] Witam serdecznie i zapraszamy do odwiedzin :)
  20. [quote name='anula42']na pewno dla Homerka bedzie to stres (dla mojego Murzynka także) ale obaj sa z "domu dziecka" wiec powinni sie dogadać...:lol:[/QUOTE] Mi też się wydaje, że zwierzaczki zgarnięte z ulicy lub zabrane ze schroniska bardziej potrafią się dogadać z innymi zwierzaczkami niż te, które miały od małego dobre domki.
  21. efra rozesłałaś już nr konta ???
  22. danavas, Gonia13, maczekxp, dominikabanker witam serdecznie:multi: i dziękuję za przybycie. Jesteście wielkie dziękujemy za każdą złotóweczkę:loveu:
  23. Naprawdę nikt nie może jej użyczyć kawałka podwórka :(
  24. Super, że Rudzinka już w domu :) Iskierko a ty na co czekasz chcesz się zasiedzieć w dt :) zmykaj maleńka :)
  25. [quote name='anula42']ja też mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze- prosze powiedzcie mi tylko jak Homerek odnosi sie do innych piesków?[/QUOTE] Mi się wydaje, że w porządku na tych zdjęciach co widać to jest z innymi pieskami. Trzeba brać pod uwagę, że na początku każdy zwierzak inaczej sie zachowuje ze stresu :(
×
×
  • Create New...