-
Posts
6878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by edek
-
Właśnie niecierpliwie czekamy na info.....
-
Fakt potraktowała mnie przyjaźnie hihihihi
-
Cioteczka Ellig zrobiła dziewczynką wyróżnionego moruska. Wyróżnienie jest na dwa sposoby, będzie trwało 14 dni i kosztuje 40zł. Ania shirley dała 30zł i Ciocia Ellig dołożyła barkujące 10zł. Bardzo Wam kochane dziękuję : [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/72995/Pixie-i-Dixie-8211-ile-sie-mozna-blakac-po-swiecie/[/url] Muszę usiąść do kalendarza i pospisywać co się kiedy kończy...
-
[B]Nijangu[/B] chciałam Ci bardzo podziękować za Twój wczorajszy refleks w łapaniu Amiego. [B]Klaudus_[/B] , ale to nie chodziło o to żeby ktoś się meldował. Po prostu większą grupką łatwiej byłoby złapać psa .....
-
Tak kochana Nutusiu chodzi o D&P, jak zwykle :( Kreseczka wczoraj już była bardzo zmęczona i zdenerwowana, dzielna dziewczynka. Należy jej się nagroda :). Mam nadzieję, że się nie obraziła jak Ciotak ( czyli ja ) czasami ją nazwała Kimi. Bo na Kimi mówię Mini hihihih
-
Czekam na dalsze informacje o Amim, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Trzymaj się kochany łobuzie. Błagam nie uciekaj więcej !!!!
-
Kulfon, czyli dzieciak na diecie KFC - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU!
edek replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Biedak trochę musiał koczować tam skoro jest taki wygłodniały :( -
Niegdyś gryziona Lalka - dziś szczęśliwa Lola w swoim domu stałym!
edek replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki oby to był TEN PAN !!! -
Tula, potem Szakira, a teraz szczęśliwa Kora w swoim domu na zawsze!
edek replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Czekam niecierpliwie na ifnormacje jak tam Tulcia czuje się w nowym domku :) Cioteczki mam takie pytanie czy, któraś z Was mogłaby zrobić wyróżnione ogłoszenie na morusku dla dwóch szczeniorek ???? Tak długo czekają na swoje domki ( oczywiście pieniążki na wyróżnienie mamy ). -
Cześć malutka :) Cioteczki mam takie pytanie czy, któraś z Was mogłaby zrobić wyróżnione ogłoszenie na morusku dla dwóch szczeniorek ???? Tak długo czekają na swoje domki ( oczywiście pieniążki na wyróżnienie mamy ).
-
Nadal nie ma telefonów o chłopaka ??? może jak zrobi się mu zdjęcia do ogłoszeń w domu to szybciej znajdzie domek ??? dużo osób nie che adoptować psiaka, który mieszkał w boksie bo nie wiadomo jak będzie się zachowywał :(
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
edek replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Mizianka dla Homerka :) -
Zaniedbana Elza - już nie grozi jej schron MA SWÓJ DOMEK :) :) :)
edek replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
Witaj Elzuniu :) -
[quote name='mgie']Zrobiłam ogłoszenie na tej stronce, o której pisałyście. [URL]http://lodz.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1713925177/lodz-Mlodziutkie-owczarkowate-sunie-szukaja-pilnie-domu-inaczej-trafia-na-bruk.html[/URL][/QUOTE] dziękuję Ci bardzo mgie, mam takie pytanie czy można tam dopisać, że sunie nie są na sprzedaż i warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i wizyta przedadopcyjna wolontariuszki ??
-
[B]mgie[/B] kochana Cioteczko bardzo dziękuję za nst ogłoszenia. Już ładuję telefon. Kochane Cioteczki czy któraś z Was mogłaby zrobić im tego wyróżnionego moruska ( koosiek przeleje do mnie te pieniążki od Ani Shirley ) ???? Dostałam także emaila od jakiejś Pani, która widziała ogłoszenia D&P i napisała mi, żeby zrobić im ogłoszenia na [url]http://www.oglaszamy24.pl/[/url] podobno jest bardzo duży odzew i tutaj też mam prośbę pomoże ktoś ??? Lub może wiecie kogo mogłabym poprosić o pomoc ??
-
[quote name='ania shirley']Trzeba zobaczyć. Nie można sie sugerować sama rozmową (ani na plus , ani na minus). Ale faktycznie brzmi to dziwnie:mad: )[/QUOTE] Ona miała by mieszkać w zajeździe gdzie są goście, gdzie brama jest otwarta jakby nie było nie wiadomo jakby się zachowała, z tęsknoty za siostrą mogła by chcieć ją szukać.... i co potem jak byśmy ją znaleźli ??? przed wakacjami przygarnęli psa podobnego do Dixie zaszczepili opchlili ale sobie gdzieś poszedł..... Wydaje mi się, że w takich warunkach pies jest nie do upilnowania a w okolicy jeziora i las :(. A no i daleko granica z Niemcami. No chyba już wszystko napisałam :).
-
miałam kolejny telefon niby wszystko ok mają 3 psy, ( jeden jest trzymany w stodole bo jest agresywny !!! to mi się nie podoba ), Pani zgodziła się na wizytę, podpisanie umowy i sterylkę ale no właśnie Dixi miałaby mieszkać w zajeździe razem z nimi, więc szybko mogła by zaginąć ....., czy samochód mógłby ją przejechać :( Wczoraj koosiek zrobiła wyróżnione gumtree: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Adopcja-sunie-7-msc-srednie-W0QQAdIdZ312676149[/url] niestety czekam jeszcze na allegro i moruska :(