-
Posts
6878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by edek
-
[quote name='romenka']Cioteczki spokojnie. Nie każdy musi się wypowiadać ale na pewno większość podgląda co u dziewczyneczek. Myślę że po takiej walce jaką stoczyła edek jeszcze długo minie za nim ktoś o tym zapomni. Nie każdy lubi pisać niektórzy pomagają nie udzielając się zbytnio na wątkach ;) Buziaczki kochane i nie martwcie się :)[/QUOTE] Wiem, wiem ja też na niektórych się nie odzywam a podglądam ;)
-
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
edek replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
Był spacerek ???? -
Witaj Kimi Mini :)
-
[quote name='ania shirley']Ico? Nikt nie dzwoni?[/QUOTE] Wczoraj Pani dzwoniła z Łodzi o Dixie wydawało jej się, ze w ogłoszeniu było napisane, że jest owczarkiem niemieckim. Powiedziałam Pani, że jest napisane, że może być wielkości owczarka niemieckiego, że ona jest mieszańcem z owczarkiem. Pani powiedziała, że kundelki to ona miała……. No i chyba chciała rasowca…… Ciotki trzymajcie kciuki za ten odpowiedni telefon…….
-
[quote name='ania shirley']No, tak! Wszyscy się udali na weekend! Nikogo nie ma!:angryy: I nie ma komu zgłosić stałej deklaracji. :mad: Nie duża - 10 zł. Od mojej Mamy, której zainstalowałam internet w zeszłym tygodniu ( i która miała być za stara, żeby się nauczyć ). Mam przekazać Edek, że wzruszająco walczyła o psy . W zasadzie prawie samotnie przez większośc czasu. Deklaracje mamy będę wysyłać z moją zamiast 50zł , wyslę 60 zł.[/QUOTE] Ja mam dyżur weekendowy :diabloti::razz::eviltong:. Podziękuj baardzo mamie :loveu::loveu:, dla Nas 10 zł to bardzo dużo :multi:. Złotówka do złotówki i uzbieramy potrzebne deklaracje stałe :cool3:.
-
Romek gdzie Twój domek ?? niech ujawni się wreszcie :(
-
Zaniedbana Elza - już nie grozi jej schron MA SWÓJ DOMEK :) :) :)
edek replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='fonia123']dobranoc Elzuniu, przemyśl przez noc swoje zachowanie i zacznij wreszcie współpracować, bo przyjadę ;)[/QUOTE] A może ona chce żebyś przyjechała :) -
[quote name='obraczus87']Edek, nie pospieszam Cie, tylko nie wiedziałam czy przypadkiem nie umknęła Ci ta informacja w natłoku tylu dzisiejszych postów :)[/QUOTE] obruczas87 dziękuje za pomoc :loveu: tekst wysłała na pw bo nie wiedziałam czy mam wkleić na wątek, żeby nie zakłócić rozliczeń ???? Wróciłam od lekarza i od razu usiadłam do kompa, gorączka i szybkość mojego kompa mnie opóźniają :oops: Dziękuje baaardzo :loveu:
-
[quote name='romenka']Kochana edek, tylko to moje serce nie raz robi się takie paćkowate;) Dlatego...Jestem z Tobą i nie zapominaj o tym i wszystko co napiszesz ja się pod tym podpisze :)[/QUOTE] ja też mam dobre serce i to za miękkie, dla mnie w tym momencie najważniejsze jest bezpieczeństwo dziewczyn i znalezienie im domku, nie ja narobiłąm tego bigosu. Ja będąc w sytuacji koosiek cieszyłabym się, że znalazłay sie osoby, które chcą o nie zawalczyć.
-
Kulfon, czyli dzieciak na diecie KFC - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU!
edek replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
jej Kulfoniasty chłoapku miałeś szczęście tyle fajnych Cioteczek u Ciebie, no i oczywiście wielkie brawa dla Ewy Marty za dowagę wzięcia na siebie kolejnego psiaka. Mam nadzieję, że bedzie dużo fajnych domków do wyboru :) -
romenko nie rozumiem Twojej propozycji ( może dlatego, że z gorączką siedzę )............wszystkie psy koosiek są pozadłużane i to nie mało. Bałam się tego, ze prędzej czy później będzie bum i tak się stało, niestety kosztem dwóch psich dzieci. Gdyby nie Nutusia, Sylwiaso i Ania shirley nie wiem co by się z nimi dalej stało. Miałam przez nie wiele stresu, nie przespanych nocy bo nie wiedziałam co mogę zrobić, jak pomóc..... Z jednej strony psie dzieci zagrożone schronem, z drugiej strony mój biedny TZ tłumaczący mi, ze nie możemy ich wziąć, nie możemy utrzymywać ich w hotelu bo nie ma za co. Mówiący mi, ze nie możesz wziąć tego na siebie, bo nie podołamy......To nie ty je zabrałaś z przytuliska i to nie ty jesteś za to odpowiedzialna....A co zrobimy jak nie uda sie ich wydać, przecież nie mamy w tym doświadczenia.... Teraz we trzy to podołamy prawda ??? Nutusiu dziękuję za przejęcie wątku, Aniu za wsparcie finansowe i romenko za ten bazarek. Obecnie mamy troszkę pieniążków na dziewczynki. Musimy jednak brać pod uwagę, ze czas szybko mija a wyróżnione ogłoszenia są drogie. Dziewczynki już podrosły i chyba ten najlepszy wiek adopcyjny już za nimi.....koosiek wzięła psy nie podołała a teraz inni muszą się martwić....... to jest nie fer.Musimy pamiętać, ze to jednak są dwa psy nie jeden i koszty są ogromne. Nutusiu dziękuję, za post rozliczeniowy i za to, że mogłam podać także namiary w ogłoszeniach na Ciebie. Bo niestety jestem zielona jeżeli chodzi o adopcje ..... koosiek miała wiele czasu żeby zebrać pieniążki na hotel, żeby nie powstało zadłużenie. Ja nie chcę teraz tego długu spłacać...... , teraz musimy się skupić na zabezpieczeniu finansowym dziewczynek i szukaniu im domków. Więcej zadeklarować nie mogę niż zadeklarowałam . Zdecydowałyśmy się we trzy dbać o finanse dziewczynek i szukanie domku, zaczynając z saldem zerowym ( tak jakby zaczynając nowy wątek – można powiedzieć ). Jednym słowem walka od początku będzie się toczyła o byt i przyszłość dziewczynek. I to one są w tym momencie najważniejsze, a nie długi koosiek. Szczęście w nieszczęściu, że psy prawnie są beki, a nie kosoiek, bo wiele w tym momencie nie miałybyśmy do powiedzenia.
-
Zaniedbana Elza - już nie grozi jej schron MA SWÓJ DOMEK :) :) :)
edek replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='fonia123']dokładnie :) ale mam i dobre wieści - znajoma załatwiła dla Elzy darmową sterylkę :) w przyszłym tygodniu prawdopodobnie będzie już wyciachana.[/QUOTE] To super :)