Jump to content
Dogomania

edek

Members
  • Posts

    6878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edek

  1. [quote name='romenka']Cioteczki spokojnie. Nie każdy musi się wypowiadać ale na pewno większość podgląda co u dziewczyneczek. Myślę że po takiej walce jaką stoczyła edek jeszcze długo minie za nim ktoś o tym zapomni. Nie każdy lubi pisać niektórzy pomagają nie udzielając się zbytnio na wątkach ;) Buziaczki kochane i nie martwcie się :)[/QUOTE] Wiem, wiem ja też na niektórych się nie odzywam a podglądam ;)
  2. [quote name='ania shirley']Pusto u dziewczynek... I cicho....:-(:-([/QUOTE] Też mnie to smuci :(
  3. Witaj Kimi Mini :)
  4. Dziewczynki na pierwszą :) Niech te domki w końcu zadzwonią :(
  5. Sylwiaso świat karm przyjął reklamację, zostanie wysłany nowy worek, będzie otwarty i zaklejony, chcą sprawdzić karmę, żeby nie było takiej samej sytuacji :)
  6. [quote name='ania shirley']Ico? Nikt nie dzwoni?[/QUOTE] Wczoraj Pani dzwoniła z Łodzi o Dixie wydawało jej się, ze w ogłoszeniu było napisane, że jest owczarkiem niemieckim. Powiedziałam Pani, że jest napisane, że może być wielkości owczarka niemieckiego, że ona jest mieszańcem z owczarkiem. Pani powiedziała, że kundelki to ona miała……. No i chyba chciała rasowca…… Ciotki trzymajcie kciuki za ten odpowiedni telefon…….
  7. [B]Plina[/B] bardzo dziękuję za pakiet ogłoszeń dla Pixie :). [B]Aniu Shirley[/B] do tej pory /dixie byłs grubsza w rodzinie i dlatego podejrzenie padło na robaki. [B]Sylwiaso[/B] nie pamiętam kiedy dziewczyny były odrobaczane ??? Dixie miała czas na nabranie masy ????
  8. [quote name='sylwiaso']Jeszcze dopisuję że wczoraj była P.doktor dziewczynki zaszczepione, były bardzo grzeczne!![/QUOTE] A jak Dixie przytyła troszkę ???
  9. aganela dziewczynki maja zapewnioną darmową sterylkę w tym przytulisku :)
  10. [quote name='ania shirley']Pewno już sama podgląda wątek:razz::razz:[/QUOTE] Dziękuję Mamo Ani shirley i zapraszamy na wątek :)
  11. [quote name='ania shirley']No, tak! Wszyscy się udali na weekend! Nikogo nie ma!:angryy: I nie ma komu zgłosić stałej deklaracji. :mad: Nie duża - 10 zł. Od mojej Mamy, której zainstalowałam internet w zeszłym tygodniu ( i która miała być za stara, żeby się nauczyć ). Mam przekazać Edek, że wzruszająco walczyła o psy . W zasadzie prawie samotnie przez większośc czasu. Deklaracje mamy będę wysyłać z moją zamiast 50zł , wyslę 60 zł.[/QUOTE] Ja mam dyżur weekendowy :diabloti::razz::eviltong:. Podziękuj baardzo mamie :loveu::loveu:, dla Nas 10 zł to bardzo dużo :multi:. Złotówka do złotówki i uzbieramy potrzebne deklaracje stałe :cool3:.
  12. Romek gdzie Twój domek ?? niech ujawni się wreszcie :(
  13. [quote name='fonia123']dobranoc Elzuniu, przemyśl przez noc swoje zachowanie i zacznij wreszcie współpracować, bo przyjadę ;)[/QUOTE] A może ona chce żebyś przyjechała :)
  14. [quote name='Nutusia']Pewnie mnie nie będzie na dogo przez weekend, bo mam Chrześniaka "na nocowaniu" ;) Wszystkiego dobrego wszystkim życzę i do poniedziałku! Gdyby coś, to Edek ma na mnie wszelkie namiary :)[/QUOTE] Miłej zabawy życzę i odpoczynku :)
  15. [quote name='obraczus87']Plina prosila o przesłanie info na PW, więc dobrze zrobiłas Edytko :)[/QUOTE] ufffff to jeszcze czasami myślę nie jest ze mną tak źle hihihi
  16. Nutusiu miałam na myśli wątek z bazarkiem ogłoszeniowym. Wysłałam też pw do Ciebie zerknij i krzycz w razie czego. Myslałam, że Cie juz na dogo nie ma :(
  17. [quote name='obraczus87']Edek, nie pospieszam Cie, tylko nie wiedziałam czy przypadkiem nie umknęła Ci ta informacja w natłoku tylu dzisiejszych postów :)[/QUOTE] obruczas87 dziękuje za pomoc :loveu: tekst wysłała na pw bo nie wiedziałam czy mam wkleić na wątek, żeby nie zakłócić rozliczeń ???? Wróciłam od lekarza i od razu usiadłam do kompa, gorączka i szybkość mojego kompa mnie opóźniają :oops: Dziękuje baaardzo :loveu:
  18. [quote name='obraczus87']To ja mam pytanie z innej beczki: EDEK wysłałaś do Pliny dane do ogłoszeń Pixie??[/QUOTE] Właśnie się zajmuję tekstem Pixie, dziękuję bardzo :)
  19. [quote name='Olena84']A co u dziewczyn w ogole (dyskretna zmiana tematu;)), moze jakies foteczki, Sylwia co u nich?[/QUOTE] o tak dobre pytanie, czy Dixie przytyła po tym odrobaczeniu ???
  20. [quote name='romenka']Kochana edek, tylko to moje serce nie raz robi się takie paćkowate;) Dlatego...Jestem z Tobą i nie zapominaj o tym i wszystko co napiszesz ja się pod tym podpisze :)[/QUOTE] ja też mam dobre serce i to za miękkie, dla mnie w tym momencie najważniejsze jest bezpieczeństwo dziewczyn i znalezienie im domku, nie ja narobiłąm tego bigosu. Ja będąc w sytuacji koosiek cieszyłabym się, że znalazłay sie osoby, które chcą o nie zawalczyć.
  21. jej Kulfoniasty chłoapku miałeś szczęście tyle fajnych Cioteczek u Ciebie, no i oczywiście wielkie brawa dla Ewy Marty za dowagę wzięcia na siebie kolejnego psiaka. Mam nadzieję, że bedzie dużo fajnych domków do wyboru :)
  22. [B]aniu[/B] dzięuję za deklarację stałą :) logicznie myśląc dlaczego ja mam pomagać koosiek skoro ona nie chciała mi pomóc i to przy psach, które wzięła pod opiekę od beki ????
  23. romenko nie rozumiem Twojej propozycji ( może dlatego, że z gorączką siedzę )............wszystkie psy koosiek są pozadłużane i to nie mało. Bałam się tego, ze prędzej czy później będzie bum i tak się stało, niestety kosztem dwóch psich dzieci. Gdyby nie Nutusia, Sylwiaso i Ania shirley nie wiem co by się z nimi dalej stało. Miałam przez nie wiele stresu, nie przespanych nocy bo nie wiedziałam co mogę zrobić, jak pomóc..... Z jednej strony psie dzieci zagrożone schronem, z drugiej strony mój biedny TZ tłumaczący mi, ze nie możemy ich wziąć, nie możemy utrzymywać ich w hotelu bo nie ma za co. Mówiący mi, ze nie możesz wziąć tego na siebie, bo nie podołamy......To nie ty je zabrałaś z przytuliska i to nie ty jesteś za to odpowiedzialna....A co zrobimy jak nie uda sie ich wydać, przecież nie mamy w tym doświadczenia.... Teraz we trzy to podołamy prawda ??? Nutusiu dziękuję za przejęcie wątku, Aniu za wsparcie finansowe i romenko za ten bazarek. Obecnie mamy troszkę pieniążków na dziewczynki. Musimy jednak brać pod uwagę, ze czas szybko mija a wyróżnione ogłoszenia są drogie. Dziewczynki już podrosły i chyba ten najlepszy wiek adopcyjny już za nimi.....koosiek wzięła psy nie podołała a teraz inni muszą się martwić....... to jest nie fer.Musimy pamiętać, ze to jednak są dwa psy nie jeden i koszty są ogromne. Nutusiu dziękuję, za post rozliczeniowy i za to, że mogłam podać także namiary w ogłoszeniach na Ciebie. Bo niestety jestem zielona jeżeli chodzi o adopcje ..... koosiek miała wiele czasu żeby zebrać pieniążki na hotel, żeby nie powstało zadłużenie. Ja nie chcę teraz tego długu spłacać...... , teraz musimy się skupić na zabezpieczeniu finansowym dziewczynek i szukaniu im domków. Więcej zadeklarować nie mogę niż zadeklarowałam . Zdecydowałyśmy się we trzy dbać o finanse dziewczynek i szukanie domku, zaczynając z saldem zerowym ( tak jakby zaczynając nowy wątek – można powiedzieć ). Jednym słowem walka od początku będzie się toczyła o byt i przyszłość dziewczynek. I to one są w tym momencie najważniejsze, a nie długi koosiek. Szczęście w nieszczęściu, że psy prawnie są beki, a nie kosoiek, bo wiele w tym momencie nie miałybyśmy do powiedzenia.
  24. [quote name='fonia123']dokładnie :) ale mam i dobre wieści - znajoma załatwiła dla Elzy darmową sterylkę :) w przyszłym tygodniu prawdopodobnie będzie już wyciachana.[/QUOTE] To super :)
×
×
  • Create New...