o tym samym wieczorkiem pomyślałam :)
wiecie że dzisiaj szczepa była psów - nie wiem o co poszło bo sie myłam, ale jak wybiegłam musiałam rozgonić towarzystwo - Mrówka niby ze spuszczoną głową cały czas chodzi ale odgryzałą się ostro:-o
Bojowa dziewczynka niej - w życiu se poradzi :)
Słuchajcie dziewczyny - ona chyba jednak z bloku jest:crazyeye: zachowuje czystość jak najlepszy blokers :)
Wieczorkiem nie dosyć że siku - i to zaraz za rogiem, jakby wiedziała, ze w domu nie można i tylko jak wyjdzie to załatwia potrzeby to dodatkowo w drodze powrotnej z łąki kupkę wykupkała :) Tak ja wymiziałam że hej:loveu:
[quote name='Nutusia']Rozmawiałam z Dziewczyną, u której jest Malusia. Przy właściwym zbiegu zdarzeń, powinno mi się udać dać jej DT.
Isadoro, możesz mi, proszę, odpowiedzieć na PW? ;)[/QUOTE]
tenks dziewczyny.
[quote name='anita_happy']tak na szybko
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/219223-LIKWIDACJA-PSEUDO-W-WIEKOPOLSCE-KOSZMAR-potrzebna-pomoc%21%21%21%21"][IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/381466_292988130745411_173802145997344_974081_1012603811_n.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
ten banerek jest lepszy - bardziej opisuje sytuację niż poprzedni.
[quote name='Alicja']boksery są pod opieką SOS Bokserom , są organizowane DT[/QUOTE]
jakis link do strony na dogo ? czy na stronce ogólnej szukać informacji?
ja przed chwilką też :) ale z nowymi zdjeciami:
[URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/3003288/mrowka0][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2440/352d5ba900094c214ee1cb88/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/3003289/mrowka4][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2125/7df15d4d000d46084ee1cb93/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
Do pupili chyba za późno ? :( ale napiszę wieczorkiem-pójdzie w następnej edycji
Zrobiłam małej Bo i moruska - poczekamy.
A dzisiaj na spacerku - siusiu :) ładnie mnie dziewczynka maleńka zaskoczyła. Jeszcze ma opory przed smyczą ale już sie jej tak panicznie nie boi.
jutro z małą siedzę cały dzień - mam urlop więc porobię wiecej fotek i w środku i na spacerku równie. Jedziemy również do weta, ale nie wiem na którą - bo dopiero jak już monterzy wyjdą.
Dzisiaj na spacerku było lepeiej - nie brałam Mulana, więc nikt głupkowato wkoło niej nie latał :) - czuła się znacznie lepeij :)
Jeszcze ma spore opory - ale pracujemy nad tym. Nie bardzo chce je suchą karmę - już myślałam, ze sie do niej nie przekona, ale wieczorkiem skubneła kilka grudek - jak widziała Mulana pałaszującego to chyba dopiero zrozumiała że to jest też do jedzenia.
Gala stop również podana.
Jutro wiecej wieści.