Jump to content
Dogomania

Renata N

Members
  • Posts

    578
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Renata N

  1. 200 zł na konto hoteliku zostało wpłacone, więc jutro wizyta u weta.
  2. [quote name='tisane']Podnosze Tea i tego drugiego tez...jak on ma na imie ??[/QUOTE] W azylu psy to numerki :-( A on, taki duży, dystngowany i smutny... dla mnie Lord...
  3. [quote name='Ritafi']Dam DT suni nazwanej prze Trisze Klara nr,ewidencji273/2010 mam pytanie czy któraś z cioteczek da radę zorganizować tranport do Krakowa:lol:[/QUOTE] A na jakich zasadach ten DT? Trzeba sprawdzić czy mała jest jeszcze w azylu.
  4. Biedny mały. Jak to dobrze, że ma Was dziewczyny!
  5. [quote name='Felka z Bagien']To może ja tę "dyszkę ze zwrotu " dorzucę na szczęście.[/QUOTE] Super! Zaraz też zrobię przelew mojej stałej deklaracji dla Irvina i myślę, że jakoś uzbieramy :lol:
  6. Irvinek ma na poniedziałek umówioną wizytę u weta.Pani Agnieszka z hoteliku prosiła o przelanie na konto 200 zł, jeśli koszt badań i wizyty bedzie niższy, to nadpłata zostanie zaksięgowana na poczet opłaty za maj. Dostałam dziś od koleżanki 20 zł z zaleceniem wpłacenia na "jakiegoś psiaka", więc wpłacę je na Irvinowe konto.
  7. [quote name='Fufurek']Ja też wpłacę moją deklarację, ale chyba dopiero koło 10, bo na razie jeszcze nie przelano mi pieniążków na konto :( Ale od razu zapytam czy konto to samo dla Biszkopta i Badiego co wcześniej?[/QUOTE] Nic mi nie wiadomo o żadnej zmianie kont, więc pewnie dalej to samo.
  8. Max jak każdy młody psiak uwielbia zabawy, z pilką, z przytulakiem, z innymi psami. Może godzinam ganiać po podwórku i bardzo go denerwuje, gdy zmęczeni już koledzy kładą się na trawie.Jest niepocieszony, gdy zostaje sam. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/838/e3057704fee655cemed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/845/fb0040260f099da8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/798/0be3de3efa59e61bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/845/f5a7789be7a3dab9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/838/2b2c2abb92d83a91med.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='tisane']Zrobie ogloszenia na tarnowskich portalach, podam telefon Efry ,zeby w razie zgloszen mogla sprawdzic domek . Pisac ,ze warunkiem jest sprawdzenie domu, i podpisanie umowy adopcyjnej??[/QUOTE] Wydaje mi się, że trzeba to jasno powiedzieć,taka informacja wyeliminuje już część mało odpowiedzialnych domków.
  10. Nazywam się Max i tak do końca nie pamiętam skąd się wziąłem. Pamiętam jak przez mgłę słowa : ”a ten to jakiś mieszaniec, kto go będzie chciał” A potem zziębnięty, głodny plątałem się po ulicach. Czasem dostałem kawałek chleba, czasem kopniaka…Kiedyś biegłem drogą, bo wydawało mi się, że po drugiej stronie idzie moja mama, nagle usłyszałem szum i … nie widziałem już nic. Ocknąłem się w samochodzie, wszystko mnie bolało, ktoś mówił :” biedny mały tak cierpi, najlepiej go uśpić ” Nie rozumiałem o co chodzi, to fakt, że chciało mi się spać. Ale potem przyszła pani doktor i powiedziała cichutko : „nie bój się mały, będziesz żył” .Z wyleczoną łapką pojechałem do nowego domku. Byłem tam bardzo kochany, miałem pełną miseczkę, swoje posłanko i swoją Panią. Nie trwało to długo, moja Pani mówiła, że jest już stara i jeśli umrze, to ja jako dorosły już pies nie będę mógł znaleźć nowego domu, a jako szczeniak jeszcze mam szansę. Kiedyś moja Pani źle się poczuła, przyjechał do niej lekarz, a potem pojawiła się moja pani doktor i powiedziała: ” Max, nie możesz tu dłużej zostać”. Mieszkam teraz w innym domu, ale tu mają już cztery dorosłe psy, a ja chciałbym mieć domek tylko dla siebie, no ewentualnie z jednym kolegą. Jeśli chcesz, żebym zamieszkał z Tobą, to zadzwoń pod numer 605784399. Czekam na Ciebie. Max. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/825/81de2b6abfeb999fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/844/6947345d62f1799dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/844/57e66de6bcfe7007med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/825/127b04b9e979448cmed.jpg[/IMG][/URL]
  11. dorzucę 20 zł na transport, proszę o nr konta
  12. Homer odżył w hoteliku, jak twierdzą opiekunki. To jeszcze pełen werwy piesek,który nie pozwała człowiekowi przejść obojętnie i głośno szczekając chce zwrócić na siebie uwagę. Bardzo polubił naszą Irminkę i chętnie przebywa w jej towarzystwie
  13. Nasza Irminka, według słów opiekunki, już całkiem otwarła się na człowieka. Cały czas zabiega o pieszczoty, a na wybiegu biega wesoło z innymi mieszkańcami hoteliku. Sierść jeszcze szara i matowa, ale wszystko idzie ku dobremu. Teraz czekamy na najlepszy domek na świecie dla naszej ślicznotki.
  14. Rozmawiałam z opiekunką Irvina, chłopak trochę dokazuje, to już nie ten piesek, który na wybiegu mógł biegać ze wszystkimi kolegami. Zrobił się zaczepny i trzeba mu umiejętnie dobierać towarzystwo. W tym tygodniu Irvin będzie umawiany na wizytę u weterynarza, który ma zadecydować o ewentualnych dalszych badaniach i terminie kastracji. Nie wiem jak z kasą u Irvinka, a potrzebna będzie dodatkowo na weta i kastrację. Efra musi sprawdzić jego konto.
  15. Małe i młode psiaki powinny szybko znaleźć domki, pokaż nam maleństwa :lol:
  16. [quote name='giselle4']...zbieramy fanty na bazarek ....kto pomoze?[/QUOTE] spoko, Grażynko, coś się wykombinuje ;)
  17. [quote name='giselle4']to juz zapisuje w pierwszym poscie noo i cioteczko tak mnie zaskoczylas ze kopara mi opadla:) cioteczko ,Amcio dziękuje za 200zl i nastepny miesiac ma w hoteliku...dziekujemy[/QUOTE] To właśnie cała Anula! Pomogła już tylu psiakom z dogo :loveu::loveu::loveu:
  18. [quote name='LILUtosi']On potrzebuje bardzo człowieka przede wszystkim. A u mnie nie ma go aż tak często. Szkoda, o już się cieszyłam troszkę.[/QUOTE] Czekamy więc dalej, może znajdzie się i człowiek i przestrzeń...
  19. Myślę,że dla Badiego małe mieszkanie też byłoby problemem. U Ciebie ma przecież tyle przestrzeni!
  20. Dziś Fifi zamieszkała w domku, z którego za TM odeszła 15-letnia spanielka. Przeprowadziła się tylko kilka kilometrów dalej więc będę ją często widywać. Ma pana i dwie młode, ale już pełnoletnie panie. Rodzina jest zdecydowana wysterylizować sunię.
  21. A mnie podczas tych świąt powiększyła się psia część rodziny o piękną spanielkę Fifi, której właściciele wyjechali za granicę i nie zdążyli znaleźć jej nowego domku. Do tego dziś zadzwoniła do mnie pani weterynarz, której kiedyś obiecałam, że dam tymczasowe schronienie uratowanemu przez nią szczeniakowi i powiedziała,że Max czeka na mnie własnie dziś. Nic mi nie pozostaje jak założyć wątek i szukać DT dla siebie, co w moim przypadku może być bardzo trudne :mad::mad::mad: To Max [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/827/1c7db9380d22be3dmed.jpg[/IMG][/URL] To Fifi [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/780/d2bb119b8218b6abmed.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='tisane']Slicznosci :) Byla tu osoba na forum ,ktora pytala o spanielka z naszego azylu[/QUOTE] Wiem, już tam pisałam
  23. [quote name='Asia & Ginger']Ranata napisałam Ci PW. Czy Fifi zostaje u Ciebie na tymczasie do czasu znalezienia domu? Suńka jest prześliczna! :loveu: :loveu: :loveu: A co będzie z astką?[/QUOTE] Po upojnej nocy spędzonej z Fifi w ramionach :crazyeye: przecież nie może być inaczej ;). Widzisz, ja sama zaproponowałam, że wezmę psiaki do czasu znalezienia im domu,bo bałam się o ich losy, wiedząc,że sytuacja jest podbramkowa. Niestety, z Korą nie wyszło,może gdyby w naszym domu nie było czterech już własnych psiaków, byłoby inaczej. Kora ma mieszkać w swoim domu i ktoś ma przychodzić ją karmić, ale jak długo...:shake: A wracając do Fifi, to rozpieszczona słodka panienka, przyczepiona od wczoraj do moich spodni (dziś musiałam wziąć urlop ;)).Wyskakuje na stołek, wersalkę,żebrze przy stole, a jak nie dostaje tego co chciała, wspina się na łapkach i częstuje się sama, a do tego straszny z niej uparciuch.Teraz siedzi ze mną i patrzy co piszę, mam nadzieję, że nie umie czytać...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A to zdjęcie dwuletniej, słodkiej Kory [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/826/30a41fb7266f60dfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL]
  24. Spanielka Fifi od dziś mieszka u nas !.Syn właścicielki przywiózł obie sunie - spanielkę Fifi i astkę Korę.Kora, z uwagi na to, że nie przypadła do gustu naszym psiakom została umieszczona w kojcu. Jednak ogrodzenie kojca nie stanowiło dla niej żadnej przeszkody, i pan zmuszony był zabrać ją na powrót do domu. Została tylko Fifi, która bardzo płakała po odjeździe pana, ale tylko przez chwilę. Fifi urodziła się, jak wynika z jej książeczki zdrowia 20.07.2004 roku, więc ma "trochę" więcej niż 4 lata, jak twierdził syn właścicielki. Jest słodką sunią, bez cienia agresji do ludzi i do innych psiaków. Jest zaszczepiona przeciw wściekliźnie i odrobaczona. Nie potrafi chodzić na smyczy, bo nikt jej tego nie uczył. Oprócz stresu związanego z ze zmianą miejsca zamieszkania, zafundowałam jej dodatkowy stres w postaci kąpieli, ale nie wyobrażałam sobie wziąć do domu takiego brudasa. Niestety sama kąpiel nie wystarczy, mała ma miejscami bardzo skołtunioną sierść, której nie da się rozczesać. Szczególnie tragiczne są uszy, aż ciężkie od skołtunionej sierści i futerko pod brzuszkiem, ale tym zajmę się jutro (a właściwie to już dziś :lol:). Fifi cały wieczór łaziła za mną krok w krok, a teraz, mimo tego że koszyk stoi obok, sunia leży wyciągnięta na narożniku tuż koło mnie. Na imię mam Fifi i szukam nowego domku [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/629/850f5fbd8c020a79med.jpg[/IMG][/URL] Ta karma mi nie smakowała, może macie coś lepszego do jedzenia [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/826/777f33df88acd8c2med.jpg[/IMG][/URL] Nawet umiem siedzieć przy stole [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/819/ac0738a819f8cd4emed.jpg[/IMG][/URL] Toffi pożyczył mi swoje łóżeczko [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/819/c1485912c0cb7302med.jpg[/IMG][/URL] Z nowymi kumplami [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/825/46417a231c671cb4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/826/8a5d2bea38564b7bmed.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...