Jump to content
Dogomania

Renata N

Members
  • Posts

    578
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Renata N

  1. [quote name='giselle4']cioteczki ,tutaj jest Bella-labunia ktora potrzebuje pomocy w oglaszaniu na terenie calej Polski...pomozcie [I][COLOR=#0000ff][URL]http://www.youtube.com/watch?v=jWjT_QrBle0[/URL][/COLOR][/I][/QUOTE] Tyle masz swoich piesiów, a potrafisz jeszcze martwić się o inne, podziwiam Cię Grażynko! A swoją drogą Bella to wyjątkowa labusia i zasługuje na wyjątkowy domek.
  2. A właściciele zgodzili się na budy? Z tego co wiem to nie chcieli
  3. Nie pojechała, przecież królewny nie mogą jechać w tłoku :lol: A tak poważnie to transport Puchatki, z tego co wiem, szykuje się na następny tydzień. Teraz trzeba pomagać tym co zostały.
  4. Dusia pojechała po nowe życie! Jest już pod Krakowem...
  5. i znów takie "cuda" w biedzie :shake:
  6. Witajcie! Zobaczyłam wczoraj wątek " zapsionego podwórka" i będę chciała włączyć się do pomocy. Pisałyśmy wczoraj na pw z _aga_ . Co do wizyt przedadopcyjnych, to uważam je za konieczne! Sami byliśmy wizytowani, ja też wizytowałam i nikt do nikogo nie miał pretensji, chodzi tu wyłącznie o dobro psiaka. A jak dobrze pójdzie to może uda się "spakować" Dusię razem z Puchatką...
  7. wieczorkiem porobię zdjęcia, tego co udało mi się wyszukać na bazarek, to wyślę Ci na maila
  8. [quote name='Mysza2']Tylko my dwie do naszego dziadulka zaglądamy :crazyeye::crazyeye:[/QUOTE] Nie, nie tylko! Są też tacy, którzy kibicują Amorkowi (i nie tylko) tak .... po cichutku, ale nie mniej gorąco!
×
×
  • Create New...