[quote name='giselle4']cioteczki ,tutaj jest Bella-labunia ktora potrzebuje pomocy w oglaszaniu na terenie calej Polski...pomozcie
[I][COLOR=#0000ff][URL]http://www.youtube.com/watch?v=jWjT_QrBle0[/URL][/COLOR][/I][/QUOTE]
Tyle masz swoich piesiów, a potrafisz jeszcze martwić się o inne, podziwiam Cię Grażynko! A swoją drogą Bella to wyjątkowa labusia i zasługuje na wyjątkowy domek.