Jump to content
Dogomania

Renata N

Members
  • Posts

    578
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Renata N

  1. [quote name='tisane']Renia działaj ,bo szkoda psiaków :sad:[/QUOTE] Wytłumaczyłam najlepiej jak umiałam, powinni trafić :lol:
  2. Jak już tak wszystkim dziękujemy, to ja bardzo chcę podziękować giselle4, że cały czas służy mi radą i podpowiedziała nam hotelik u Lilu, a Poker i fochu, za to że wczoraj mimo późnej pory nadciągnęły z pomocą :loveu::loveu::loveu: A czekając na nowe wieści o Badim, kilka zdjęć z początku jego podróży do nowego świata tu jeszcze w azylu [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/724/75839ae0d246e1d8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/756/bba19f1ff5027c7amed.jpg[/IMG][/URL] a tu widać, że Badi to nie jest duży psiak [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/754/c0cbfd2266d5ba6dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/724/3f846f5a26b4846cmed.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='danka4u1']Nie rozumiem, opuściłam jakieś wiadomości, czy nie było ich na wątku? Badi jedzie do Lilu?[/QUOTE] Tak, Badi znalazł schronienie u Lilu, której bardzo dziękujemy, musimy dozbierać deklaracji, tak aby co miesiąc było 360 zł. Jeszcze dziś pewnie będzie wykastrowany, ale o tym zadecyduje weterynarz. Xmatrix, bardzo dziękuję, ze nam dalej pomagasz
  4. 20 zł co miesiąc deklaruje moja znajoma, która od początku kibicuje Badiemu
  5. A jakie warunki są w tym DT?, bo nie znam tej osoby.
  6. [quote name='Merime']Aga nie obrażam się, wiem jaka jest sytuacja. Dlatego oddaje 100zł, więcej po prostu nie jestem w stanie. Badiemu do nowego DT zabraknie 150zł.[/QUOTE] Czyli DT będzie za 350 zł co miesiąc. Za takie pieniądze pewnie znalazły byśmy DT dużo bliżej, no ale trudno.
  7. [quote name='danka4u1']Napisałam do Poker w sprawie Dt.[/QUOTE] Niestety, Poker pisała mi, że nie ma miejsca.
  8. [quote name='tisane']Kiedy bedzie ta wizyta przedadopcyjna ?[/QUOTE] Wizyta może być dopiero wtedy, gdy domek na 100 % wyrazi chęć zabrania Biszkopta. Na chwilę obecną, widząc co dzieje się z dziś wywiezionym Badim, mam wielkie obawy przed wysłaniem Biszkopta aż pod Łódź. :-(
  9. [quote name='Trisza']Ale aparatka!!!Sonia kobietko fantastyczna z Ciebie łobuziara:))[/QUOTE] Tak, chodziła po labkach jak po sztucznych futrzakach, a im to zupełnie nie przeszkadzało !
  10. [quote name='danka4u1']Tam są kojce.........To hotelik zuziM, dobry i sprawdzony, ale z kojcami [B]Poczekajmy na spotkanie Pai z Merime. Trudno- psy trzeba izolować, skoro nie przewidziałyśmy tego wcześniej.......[/B] Piszę do ludzi, których znam o pomoc. Biorę pod uwagę Wrocław i okolice. Allegro niestety nie umiem zrobić. Moze ktos z Was?[/QUOTE] Badi świetnie czuje się w kojcu i w budzie, jak już się oswoi siedzi sobie cichutko. Przecież w azylu właśnie w takich warunkach przebywał. Tylko nie wiem czy u zuziM jest miejsce. To bardzo dobry hotelik.
  11. Dostałyśmy nauczkę! Każdy dom trzeba prześwietlić na dziesiątą stronę, niestety nie wystarczą dobre chęci. Znaleźć DT szybko i na odległość nie jest prosto. A jeśli następny powie, ze niestety, nie da rady. Badi jest PSEM ZE SCHRONISKA, a do tego ślepy i jego przystosowanie się do środowiska może trochę potrwać. Napisałam do wrocławskich dziewczyn, może pomogą...
  12. Na koniec pobytu Sonieczki u nas nakręcillśmy filmik: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=kq4VaS5Y_9E"]http://www.youtube.com/watch?v=kq4VaS5Y_9E [/URL] Myślę, że wątek można już przenieść :lol:
  13. [quote name='_Aga_']A no właśnie, kwartet :lol: :lol: A mnie tercet egzotyczny w głowie :lol: :lol: :lol:[/QUOTE] Jakoś tak dziwnie się składa, że każda wyprawa z Sandrą kończy się przywiezieniem jakiegoś psiaka, a dziś trafiło się aż cztery! Nie idźcie spać, bo ja też siedzę. Badi był w kojcu, bałam się o niego, więc przyniosłam do domu, ale zupełnie nie umiał się odnaleźć w pomieszczeniu i poszedł znów do kojca. I tak siedzimy, on tam ja tu i żadne z nas nie śpi.
  14. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/718/5dbdf68442aeac8cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/748/b9bc4d02839a57ebmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/755/d679bba06a192186med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/750/c7ec6298867fdffcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/738/44817f53c161ecefmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/750/053c3933ba700994med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/757/f8e6c42720f9693bmed.jpg[/IMG][/URL]
  15. Dziś byliśmy u suni, oczywiście rzuciła się na przywiezione jedzenie, ale już nie sama! Równie głodne były jej szczeniaczki. Nie mogliśmy na to patrzeć i nie wiele myśląc .... kupiliśmy wszystkie 3 szczeniaczki!:evil_lol:
  16. [quote name='Felka z Bagien']Tak!Co to za piękność?[/QUOTE] Też mi wpadła w oko, ale nic bliżej nie wiem o niej. Może to być następny psiak w kolejce do domu!
  17. Troszeczkę smutno mi bez niej :-(
  18. [quote name='Felka z Bagien']Ufam że Biszkopt szybko znajdzie DS.Ale niestety zauważyłam na stronie schroniska dużą bielutką sunię szorstkowłosą, ze spiczastymi uszkami.Kto to i co to?Toż to cudo!Przepraszam Biszkopciku, ale serce nie sługa.[/QUOTE] Czy o tego psiaka Ci chodzi ? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/756/65de37a42d5e6170med.jpg[/IMG][/URL]
  19. Homer... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/738/16839362783a4d07med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/756/c8beff01a0dd8a52med.jpg[/IMG][/URL]
  20. A Biszkopt nie traci nadziei na nowe życie, jest chyba najbardziej optymistycznie nastawiony ze wszystkich psiaków w azylu, gdyby nie ta przeraźliwa chudość... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/756/f2480b4ae090f087med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/756/bf5440d855f44ffdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/572/b69c50d9b1717fdamed.jpg[/IMG][/URL]
  21. Kochani, Sonia pakuje manele i jedzie do SWOJEGO STAŁEGO DOMU :multi::multi::multi:
  22. [quote name='Kamila Proc']i mizianki na dzien dobry[/QUOTE] i ode mnie też
  23. Wspaniałe zakończenie, a właściwie to wspaniały początek nowego Borysowego życia :loveu:
  24. Tacy lekarze jak dr. Szczypka wracają wiarę w ludzi! Zdrówka Kola!
×
×
  • Create New...