Jump to content
Dogomania

Renata N

Members
  • Posts

    578
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Renata N

  1. [quote name='tisane']Haloooooooooo jest tu Kto..????????[/QUOTE] My jesteśmy tzn. ja i moja nowa tymczasowiczka - Fifi. Fifi to prawie siedmioletnia spanielka, której właściciele wyjechali za granicę. Szukamy wspaniałego nowego domu dla suni ! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/819/886bf42acbbd4bdamed.jpg[/IMG][/URL]
  2. Co dzień zaglądam do parki z nadzieją, ale widać jeszcze nie nadeszła pora na domek. Może jak Figa nabierze ciałka...
  3. [quote name='Mani2000']:D:D wole sie nie śmiać bo wróci i na mnie jakąś klątwe rzuci:D[/QUOTE] Nie żartuj, mnie Grażynka jawi się jako uosobienie ciepła, dobroci i miłości :loveu:
  4. [quote name='Mani2000']palcki:Dhehehe[/QUOTE] Nie śmiej się, może to jakaś specjalność Grażynki i jak wróci z grila to nam opowie :eviltong:
  5. [quote name='basia34']Orlando kochany piesku domek to My Tobie znajdziemy.Podrzucam.[/QUOTE] Labiszony na szczęście szybko znajdują domki, Orlando trzymaj się :lol:
  6. [quote name='giselle4']nawet nie zatelefonowali ze nie przyjeda:( Elmus ,wysylam Cie donaszych regionalnych gazet......[/QUOTE] Nie rozumiem, to po co dają nadzieję :shake:
  7. Dla niektórych to już południe i to nie takie piękne, bo deszczowe, za to w sercach wielkanocna radość, której życzę Wszystkim :multi::multi::multi:
  8. [quote name='anula42']nie widzę do kiedy:shake:juz zobaczyłam:lol: w takim razie moge prosić o jakies namiary to prześle pieniążki dla kochanego Amorka[/QUOTE] Widzę Aniu, że trafiłaś do mojego Amorka, masz ogromne serce i bardzo cieszę się,że właśnie u Ciebie zamieszka nasz Homer :loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='giselle4']dziekuej ciociu Znajdziemy bazarek ogłoszeniowy i zamowimy ogłoszenia ja tez juz mam mniej czasu i cos kupie:)[/QUOTE] Też wykupię pakiet dla Szamanka, ale musisz mnie poinstruować Grażynko, bo nie wiem jak to się robi :oops:
  10. [quote name='Asia & Ginger']Ok, to czekamy na zdjęcia i więcej info o suni i będziemy ogłaszać.[/QUOTE] Niestety, pan się nie pojawił.
  11. [quote name='giselle4'][COLOR=#007c00][B][FONT=Monotype Corsiva][SIZE=6]Ze świątecznego korzystam zwyczaju, [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [B][SIZE=6][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]I życzyć Wam naprawdę z całą serdecznością, [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]By święta napełniły Wam duszę radością. [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [CENTER][COLOR=#007c00][FONT=Monotype Corsiva][B]Czegóż jeszcze Wam życzę?[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER] [B][COLOR=#007c00][FONT=Monotype Corsiva]– Zdrowia i dostatku! [/FONT][/COLOR][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Szóstki w Totka, ogromnego spadku! [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Spełniającej życzenia małej złotej rybki, [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Kury ze złotym jajem, Lampy Aladyna, [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Sezamu Alibaby i szczodrego Dżina, [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych, [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Dywanów latających i talentów licznych. [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Wielu ludzi przyjaznych, niewielu „życzliwych”. [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Poklasku i uznania i awansów licznych. [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]A w południowych Indiach plantacji herbatki. [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]I innego schronienia w wybranej krainie. [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Rejsu dokoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw, [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]I życia w stanie choćby maleńkiej euforii. [/COLOR][/FONT][/B] [B][COLOR=#007c00][FONT=Monotype Corsiva]Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, [/FONT][/COLOR][/B] [B][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#007c00]Dużo radości z życia i wiecznej młodości! [/COLOR][/FONT][/B][B][COLOR=red][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][/B] [LEFT][B][COLOR=red][FONT=Monotype Corsiva]Udanych i radosnych [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=red][FONT=Monotype Corsiva]ŚWIĄT WIELKANOCNYCH[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=red][FONT=Monotype Corsiva]Spełnienia życzeń ukrytych w bajkowych pisankach[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=red][FONT=Monotype Corsiva]Dużo słońca, radości i dyngusowego deszczu szczęścia![/FONT][/COLOR][/B][/LEFT] [LEFT][B][COLOR=red][FONT=Monotype Corsiva]Z najserdeczniejszymi życzeniami– [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=red][FONT=Monotype Corsiva]Grazyna i rodzina [/FONT][/COLOR][/B][/LEFT] [/QUOTE] Grażynko :crazyeye:, przecież po spełnieniu się, choć paru z tych życzeń, na bank pomiesza się nam w głowach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='Asia & Ginger']Nie komentuję, bo szkoda słów... :shake: Czy wiadomo coś więcej o suni? Jaki ma charakter i temperament? Czy lubi dzieci? Jaki ma stosunek do innych psów i kotów? Co lubi, a czego nie lubi? Czy wykazuje agresję? Im więcej info o psiaku, tym lepiej. I przede wszystkim gdzie przebywa i ile jest czasu na znalezienie domu? I jakieś dane kontaktowe koniecznie napisz.[/QUOTE] Rano rozmawiałam przez telefon z synem właścicielki psów, bo ta pani jak się okazało już jest za granicą. Wygląda na to, że syn bywał tam sporadycznie i nie bardzo umiał mi odpowiedzieć na pytania. Wiem, że mała nie jest wysterylizowana i nie posiada czipa.Mieszka na wsi w domku z ogrodem.Do adopcji jest też 2-letnia astka :-( Pan wyjeżdża już w następnym tygodniu,ale myślę, że na trochę uda mi się je gdzieś przechować, o ile nie znajdą się chętne domki, bo ogłaszam gdzie tylko mogę! Pan obiecał, że jutro ( o ile czas mu na to pozwoli) przyjedzie do mnie z psiakami, to porobię zdjęcia i napiszę coś więcej.
  13. Znajoma przesłała mi zdjęcie spanielki szukającej domku. Właściciele wyjeżdżają za granicę, psia część rodzinki, niestety musi zostać.Mają parkę spanielków, chłopczyk już znalazł domek,a ok. 4-letnia suczka jest do adopcji. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/820/52115be3a2b54af1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/819/19ba1c51e9c85119med.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='anula42']dziewczyny- on naprawdę jest stary i slepy?;) na tych filmikach to ja widzę normalnego, zdrowego i przede wszystkim szczęśliwego psiaka -fajnie zobaczyć że jednak na tym świecie jest jeszcze troche "ludzkich" ludzi iże Badi miał szczęście tego doświadczyć - czapki z glów przed wami dziewczyny....[/QUOTE] Tak, odpowiednia dieta, opieka weterynaryjna a przede wszystkim ogromne serce Lilu zdziałały cuda, a mnie tak po cichutku marzy się za jakiś czas podobny filmik z Homerkiem w roli głównej :lol:
  15. [quote name='anula42']rozmawiałam dzis z panią z hoteliku- faktycznie Homerek ma klopoty z tylnimi łapkami i jakieś problemy żołądkowe- załatwia się w kojcu i kładzie się w tych odchodach - ale praktycznie chyba nie znamy jego historii, może był trzymany cały czas na łańcuchu i nie mial innego rozwiązania? to akurat nie jest problemem, w każdym razie panie zawioza go do swojego weterynarza, zdaję się na nie całkowicie[/QUOTE] Bardzo mnie cieszy Twoja decyzja, a właścicielki hoteliku szczerze chwaliły "swojego" weterynarza z Wieliczki.
  16. Nie, nie pomyliłam zdjęć, tak wygląda dziś nasza Irma [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/797/27d0a459a8d6b22dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/818/41b11dec0722c1b8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/817/440fe1ad89e3f01bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/818/8ecf744117fb2627med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/771/14d6739c962b8161med.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='LILUtosi']A tu straszna cisza ...Zobaczcie jak Bady szaleje. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=NW1HI1Y9eZ0[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=MRb2j9pKY8E[/URL][/QUOTE] A to on nie wie, że jest stary i ślepy :crazyeye:
  18. Pewno nie wiecie jaka jest ulubiona zabawa Irvina? Otóż trzeba podbiec do kojca kolegi, wsunąć łapkę, wylać mu wodę z miski i uciec w podskokach :evil_lol:
  19. [quote name='edek']Mam nadzieję, że będą nowe fotki kochanej mordki :)[/QUOTE] A proszę bardzo :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/819/204e0df5dc875f84med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/799/39368f37829c5732med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/799/e5e1b3db6a05bdadmed.jpg[/IMG][/URL]
  20. Homer pewnie już śpi po dniu pełnym wrażeń. Podróż była spokojna, Homer zachowywał się dużo lepiej niż Badi. W samochodzie mimo odsuniętych szyb było gorąco i chłopak zabawnie mamrotał z dezaprobatą, ale uspokajany smaczkami, kładł się grzecznie na siedzeniu. Czasem wodził oczami z człowiekiem, może jednak coś widzi? Dopiero za kratami azylu widać,że psiak ma kłopoty z tylnymi łapami, stawia je nieporadnie i momentami trudno mu na nich ustać. Konieczna będzie wizyta u weterynarza i dokładne oględziny. Kilka zdjęć z podróży: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/621/2818a7dca8974d06med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/818/f53e318f153f9235med.jpg[/IMG][/URL] Spotkanie z Irma [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/818/3de81286130bc0f4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/818/d676b8fbb4ae4fcemed.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='_Aga_']Mam nadzieję, że nie będzie problemu z transportem ;) Że Homerek będzie bardzo grzeczny :)[/QUOTE] Z Irvinem i Irmą nie było kłopotów w czasie podróży, ale Badi nieźle dokazywał.Homer jest większy od Badiego i trochę mam obawy, ale jakoś poradzimy :lol:
  22. Bardzo się cieszę, że wszystko gładko poszło.Jeszcze trochę i Dusia będzie mogła żyć bez bólu :lol:
  23. Mam nadzieję, że wszystko w porządku...
  24. Homer w środę jedzie do Przebieczan :lol:
×
×
  • Create New...