Renata N
Members-
Posts
578 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Renata N
-
Szysia orzechowa ma domek;),Melania- karmelowa słodycz ma domek:)
Renata N replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Przecież nie może mnie zabraknąć przy Twoich (nie)szczęściach Grażynko :lol: -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
Renata N replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Zosia123']Cześć dziewczyny! Dzięki za zaproszenie. Obiecuję coś dorzucić, jak już znajdziecie hotelik. Będę tu czasem zaglądać do bidulka.[/QUOTE] Witam znajomą od moich dzierżoniowskich ulubieńców, cieszę się, że tu też jesteś :lol: -
fotki z dzisiejszego dnia, Sonieczka oczywiście z moim pantoflem :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/739/2f1449b15ec50fe6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/739/113c65aa716be137med.jpg[/IMG][/URL] ciekawe czy ta kawa jest smaczna? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/553/eb436c3ca280c370med.jpg[/IMG][/URL] bardzo lubię tak sobie leżeć i obserwować [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/698/2748774563f7fdb3med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='tisane']Jakos tak mniej wiecej, z drugiej strony jest chyba producent blachy stalowej ,czyli te zolte blaszaki[/QUOTE] Tak, jak przesuniesz mapkę w dół, to widać podpis Blach Stal
-
[quote name='Trisza']Biszkopciku, jutro też jest dzień...:(((.Podnosimy biedę....[/QUOTE] Musimy wierzyć, że będzie lepszy!!
-
[url]http://maps.google.com/maps?ll=49.980254,20.47137&spn=0.003139,0.010568&t=h&z=17&lci=com.panoramio.all[/url] wydaje ni się, ze ten piesek jest na tym terenie, pisałam Beacie na pw
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
Renata N replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']Skopiuj mój. Wejdź do ustawień- edytuj sygnaturę i wklej. Zapisz. Powodzenia.[/QUOTE] Częściowo się udało :eviltong: Teraz jego mordka będzie łazić ze mną na dogo... -
Szamanek-za cale dobro swiata cioteczkom dziękuje.MAM DOMEK
Renata N replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Powodzenia Szamanku :lol: -
[quote name='tisane']Zrobić mu ogłoszenia?[/QUOTE] Bardzo prosimy :lol:
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
Renata N replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']Dziękujemy, ładny tekst ogłoszenia, oby był odzew. To co ? Badi ??? Ale to podobno sunia??? Rózne sa wersje na ten temat :evil_lol: Renata, poczęstuj się banerkiem, prosimy.[/QUOTE] Niestety, nie umiem wstawić sobie banerka! -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
Renata N replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Banerek uroczy, propozycja imienia też mi się podoba :lol: -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
Renata N replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
taki prosiaczkowaty nochalek... czy psa będącego w azylu można zabrać do weta? -
[quote name='_Aga_']hehe, Reniu, spokojnie, spokojnie, widzę, że to tylko niewinne zabawy :lol:[/QUOTE] tak... z kapciem :lol:
-
To już przechodzi ludzkie pojęcie! Dziś, podczas mojej nieobecności Niko zaprosił Sonię do łóżka :crazyeye: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/687/b77425a8d3d568bbmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='arabiansaneta']Ale co za ...syn ją doprowadził do takiego stanu? Oddał ją bez oporów, próbował się jakoś tłumaczyć? Może możnaby go jakoś pociągnąć do odpowiedzialności?[/QUOTE] "właściciel" usłyszał, że zabieramy małą do weterynarza i nawet nie protestował... Wizyta u weta, pełna miska i człowiek, który podnosi rękę wyłącznie po to aby pomiziać i przytulić, z maleńkiego zastraszonego psiaka w ciągu kilku dni zrobiły łobuziaka. Od wczoraj ma zabawę - jak widzi, że ubieram buty, to zabiera mi pantofla i biegiem pędzi za dom, rzuca go i wraca zadowolona do mnie :evil_lol:
-
A tak bawi się dziś Sonia :lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=VBpLFPIQFQA[/url]