Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. [quote name='Edi100']Na mój nikt w jego sprawie nie dzwonił:( Nic nie wiem:( [/QUOTE] Cytuję: dzień dobry zainteresował mnie ten uroczy szczeniak:) proszę o kontakt, ponieważ nie mogę się dodzwonić na Pani numer Iwona (był nr tel i nazwisko, ale tu nie podaję) W ogłoszeniu w allegro podałam nr: 976647066 lub 609325217
  2. [quote name='Havanka']Moje pierwsze w życiu allegro dla psa:[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1492247305[/URL][/QUOTE] Świetnie sobie poradziłaś :)
  3. Zupełnie nie rozumiem. Psa miał obiecanego Sabinka, ale go nie dostała bo dostał kto inny, a tu słyszę ża psina nadal baz domu ??????
  4. Dziewczyny i co z domkiem dla Tośka? Bo znów mam maile (pani nie może dodzwonić się na nr z ogłoszenia)
  5. Maciupki w górę, żeby was było widać!
  6. och mam sentyment do konińskich psiaków :)
  7. Podobno zostały już tylko 2 maluchy. Prawda to????
  8. Jakie to maciupki!!!1
  9. [quote name='Korenia']Małża trza było na dogo sobie szukac :evil_lol:[/QUOTE] Komputerów wtedy nie było w każdym domu, a i dogo nie istniało :)
  10. [quote name='Edi100']Tez czekam z niecierpliwością:oops:[/QUOTE] Będę czekać odłączona od kompa, bo jak jest włączony to nic konkretnego nie mogę zrobić. :flaming:
  11. tak to z tymi mężami bywa :( u mnie też :(
  12. Wiadomo już coś o domkach? Te wizyty to były rano czy będą dopiero?
  13. [quote name='kora78'] wszystko zalezy, ile to te kilka tygodni. czekamy, az jakis z 3 psow znajdzie ds, psow malo adopcyjnych. zakladam srednio 2 mce, ale moze to i pol roku potrwac.[/QUOTE] Różnie to bywa z tym ile to potrwa. Np. w Koninie jest sunia, która 2 lata była w DT !!!! i nie znalazła stałego, wróciła do schronu :( :(
  14. a ja po 22 to już na oczy nie widzę i idę spać :sleep:
  15. [quote name='sabinka']Pani Lucyna wziela ode mnie wszystkie dane włącznie z dokladnym adresem , myslalam ze jej adopcja to formalnosc, dzieci sie cieszyły i ja z mezem no to dramat dla mnie, a tak P. Lucynka ze mną rozmawiala jakby to byl pewniak ze ja dostaniemy :( ja nie pracuje poswiecam sie dla rodziny mam tyle czasu wolnego :( tak sie nie robi , trzeba bylo odrazu powiedziec ze za daleko :([/QUOTE] Tak rzeczywiście się nie robi :( mam nadzieję Sabinko, że wkrótce znajdziesz swoje kudłate szczęście :)
  16. Zapisuję sobie tych chłopaków
  17. [quote name='Edi100']Paczka dostarczona do Pana:) Psiaki zaokraglone, Pimpuś miał ciasną obrożę, zdjęta:) Jakieś radośniejsze są)Koty juz grzały dupinki przy piecu:)[/QUOTE] Super wieści :)
  18. Przynajmniej podniosę Iskierkę, choć jak widzę to imię to nie za bardzo na razie pasuje, ale z czasem pewnie jeszcze iskra z niej będzie :)
  19. Oj złośnice! Gdybym miała tuzin zwierząt to też pewnie spałabym i nie spała o różnych dziwnych porach ;) ;) ;)
  20. Też dziwię się, że ludziska nie chcą Bezy :( Ma ogłoszenia z ładnymi zdjęciami i cisza :( Po Milę i Mela też jakoś nikt nie puka :(
  21. Ulv o 4 to jeszcze nie śpisz, już nie śpisz czy robisz przerwę w spaniu :) ?????
×
×
  • Create New...