Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Powtórzyłam Dudkowi allegro , z innym zdjęciem. Ma teraz równolegle dwa - niech się ludziska napatrzą i zakochają i biorą do domku!!!! . [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1500380216[/url]
  2. [quote name='kora78']kto zna kogos z gdyni??? [/QUOTE] Nie znam ale znalazłam wśród wątków pomorskich: [url]http://www.dogomania.pl/members/14948-natalia_aa?tab=aboutme#aboutme[/url] ... oraz [url]http://www.dogomania.pl/members/107830-Ilonajot?tab=aboutme#aboutme[/url]... można by ich zapytać...
  3. [quote name='Klauzunka'] Znacie kogoś z Wrocka, kto ma kotka?:cool3:[/QUOTE] Ulv ma stado
  4. [quote name='kora78']poker jest zapsiona?[/QUOTE] U Poker jest Gusia [url]http://www.dogomania.pl/threads/202756-Gusia-%28malutkie-przera%C5%BCenie%29-ju%C5%BC-w-bdt-u-Poker!-Dziekujemy[/url]!
  5. [quote name='kora78']bylam na wizycie, siedzialam ponad godzine :D wiec wiecie, ze domek super :) dobrze psiaczek trafi, Togus, i imie zostanie :)[/QUOTE] Aż się rozpłakałam z wzruszenia! Toguś - mój psi chrześniak najmilejszy:) Pędem mały do domku, i nie zapomnij o cioci, co Cię ogłosiła twojej Pani!!!!
  6. też zostałam tu zaproszona :) podniosę.
  7. Chociaż podniosę.
  8. Przeczytałam całość i łza się kręci. Poczekamy do jutra, może będzie lepiej.....
  9. Obiecane allegro: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1498565635[/url]
  10. [quote name='diuna_wro'] tylko Allegro potrzebujemy i zaciśniętych kciuków jak najwięcej - za szybki i dobry domek:p[/QUOTE] Dajcie lepsze zdjęcia, to jutro zrobię allegro
  11. [quote name='Edi100']Jest zdecydowanie pierwszy i pilny bo DT ma 7-kę:([/QUOTE] Tak mnóstwo psiaków. Za dużo jak na jedno niewielkie mieszkanie i jedną Ulv ;). W mojej klasie dzieciaki postanowiły zbierać karmę, koce dla tych tymczasów. Zobaczymy czy coś poprzynoszą. A Ulv obiecała przyjść z Krą na lekcję wychowawczą do szkoły :)
  12. [quote name='kora78']sama dzis pani do mnie zadzwonila pytajac, to kiedy bede :) pani planuje wstepnie n czw po psa jechac, i pt wziela wolne, zeby 3 dni z nowy psem w nowym domu pobyc z mezem. bardzo rozsadnie :) juz ma go na tapecie w kompie.[/QUOTE] Super, już go kocha!
  13. To super! W niedzielę po południu jak z nią rozmawiałam była już bardzo zniecierpliwiona czekaniem, chciała Tośka już tulić!
  14. Tak szuka, szuka. Jest już pierwszy w kolejce po domek! (skoro inne żmigrodzkie znalazły lub prawie..)
  15. [quote name='kora78']trzeba go na koty sprawdzic i szukamy kogos na wizyte pod Gdynia. domek na pewno trzeba poznac naocznie. >[/QUOTE] Nie znam nikogo, ale na forum pomorskim można by poszukać
  16. Też zaglądam regularnie :)
  17. Mogę zrobić allegro, ale zdjęcia muszą być wyraźniejsze. Im piękniejsze tym większa szansa, ze ktoś się zdecyduje ;)
  18. Oby domek okazał się dobry. Z rozmów wygląda, że tak będzie. Trzeba będzie jeszcze chyba pomyśleć o transporcie.
  19. o tak! moja sunia tez uwielbia (suche zostawi, serek powyjada)
  20. ode mnie ma allegro (już gdzieś pisałam), mogę go powtórzyć oczywiście. innych ogłoszeń nie umiem
×
×
  • Create New...