Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Kropeczko toś ty do mojej Niki zupełnie podobna! i z wyglądu i z gościnności :)
  2. mi sie podoba
  3. widocznie jest bardzo wystraszona.. czytałam kiedyś o takiej suni, która przez wiele lat była :cieniem" psa, wychodził spod łóżka tylko w nocy, mimo wielu prób i działań opiekunów. Oby z Maliką tak nie było...
  4. mam tak samo dobre zdanie o Advantix jak Basia :)
  5. Może być Orion? Maliczka śliczna :)
  6. [quote name='olivetshka'] A trzecia sprawa - Sarcia ma chyba przepuklinę :( Dziś, jak głaskałam ją po brzuchu, wyczułam miękki guzek. Nie jest to duże, ale to chyba to. Na wizycie u weta w przyszłym tyg. zapytam.[/QUOTE] Jeśli to nie duża przepuklina, to nie ma powodów do obaw. Moja psina też miała i wet nie popędzał się z operowaniem. Sam zabieg był prosty i nie długi.
  7. to lepiej czy gorzej? da się uratować łapę?
  8. widać, że fajnie spędziliście dzień
  9. [COLOR="green"]Maleńka Malika u Marty nie bryka nie psoci nie skacze nie szczeka, nie płacze. Pod stołem schowana wciąż leży od rana, wszystkiego się boi więc w kąciku stoi. Lecz wkrótce cioteczka cierpliwa mateczka nauczy wszystkiego psiaka maleńkiego.[/COLOR]
  10. Zapiszę sobie maleńtasy. A gdzie teraz jest ten łaciaty? coś więcej o nim? imię ma?
  11. witam kolegę w niedzielne południe :)
  12. Zapraszam na bazarek dla kolegi Elwirki - [URL="dogomania.pl/threads/206278"]bazarek dla Albinka[/URL]
  13. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206278"]Kryminalni dla Albinka[/URL] - bazarek
  14. [quote name='ulvhedinn']A mogę wpaść jutro popołudniem? Do 15 siedzę w pracy potem sadze kwiatki na "balkonie" ;) [/QUOTE] Magda dziś też będę dopiero wieczorkiem (oraz do 13.15)
  15. ale jak najadła się kwiatków i trawy, to musieliśmy cały wieczór wietrzyć jej zapachy ;)
  16. kolejny biedaczek... zapisze sobie.... nazywa się Fart? to chyba nie maił w życiu farta :(
  17. [COLOR="#2e8b57"]Shih Tzu Disco jest maleńki. W schronie boi się wszystkiego, nie chce dotknąć ludzkiej ręki. pewno doznał wiele złego. Więc szukamy Disco domu który będzie miał cierpliwość aby z lęków tych ogromu wyciągnąć psiaka przez miłość. [/COLOR]
×
×
  • Create New...