Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. aż serce rośnie gdy się patrzy na szczęśliwego psa :)
  2. Wieczorny, długiii spacer za nami:) Nika przeszczęśliwa, wybiegana, wyhasana, :)
  3. Fajne wieści.. a Piotrusiowi nie będzie smutno bez niej?
  4. [quote name='xmartix']i jak się Niki prezentował Farcik?[/QUOTE] Relacja chłopca lat prawie 13: [I]miły był, fajny, taki spokojny :)taki przytulny, aż szkoda mi go i aż można się wzruszyć.[/I]
  5. [quote name='xmartix']Rudzik ma dom stały, chyba wszystko ok bo nie dzwonią :) w śr ma kastrację i Demi zobaczy Rudzika i będę miała wieści z nowego domu :)[/QUOTE] to super :) :)
  6. [quote name='graynew']Kamila troche za malo szczegolow podalas. Moze nawet ktos z nas by sie zdecydowal. Napisz jaki pies jak do innych zwierzakow dzieci. No i np gdzie mama mieszka w jakiej dzielnicy jesli chodzi o wyprowadzanie[/QUOTE] i kiedy by to miało być
  7. ja zaglądam regularnie [URL="http://pies.onet.pl/13,1,eksperci.html"]do rad ekspertów[/URL]
  8. [quote name='basiek8']ojej czy Rudzik ma już stały dom, bo cos nie doczytałam?[/QUOTE] w sumie tez się pogubiłam, czy on pojechał do DS czy DT?
  9. przekop sie przez: [url]http://pies.onet.pl/13,16,szczeniak,artykuly.html[/url] to jest skarbnica wiedzy o wychowaniu psów
  10. [quote name='terierfanka']bo czarno-biały jest? może to specjalny dalmatyńczyk miniaturowy jest :D[/QUOTE] pewnie tak ;) uwielbiam takie niko-podobne psiaki:)
  11. [quote name='togaa']J Z uwagi na ewentualne potrącenie przez inne psiaki mieszka sam w pokoiku i na pewno mu sie nudzi... Musze mu kupic kong, żeby miał zajęcie....[/QUOTE] a ile kosztuje? to prześlę pieniądze..
  12. cudaczek :) mały, śliczny oby szybko znalazł dom
  13. szkoda, ze nie mogłam być... ale od przyszłego weekendu już jestem wolna :)
  14. Dziś moja rodzinka była w Arkadach, opowiadali, ze widzieli tam Farta.
  15. [quote name='terierfanka']hehe zobacz Nika jaki piesek szuka domku: (znalazłam na zgubiono.pl) :) [/QUOTE] bliźniak - Witek:) znalazłam to ogłoszenie :) tylko nie rozumiem dlaczego ogłaszają go dalmatyńczyki?
  16. :) tak tylko nieśmiało powiem, ze Eukanuba Intestinal jest tańsza i dużo bardziej wydajna (dawki dzienne są o ok. 1/3 mniejsze), więc w sumie wychodzi całkiem niedrogo.
  17. to przeprowadzam sie na tamten watek :0 możesz poprosić mode, aby ten zamknął
  18. Jestem u Caillou (takie skomplikowane te imiona dajesz ;) )
  19. i tytuł trzeba by zmienić...
  20. [quote name='kora78'] a teraz zbliza sie czas dla Flapa... co gorsza... czekalam juz w biurze na niego, w schronie.na flipa. a opiekunka nie zrozumiala, ktorego biore i mi flapa przyprowadzila.. on sie tak cieszyl, rozgladal, zero strachu.... tak mi bylo zal, ze on musi tam wrocic :((([/QUOTE] o biedny :( aż mi się łza zakręciła :(
  21. [quote name='xmartix']już jedzie do mnie Rudzik od pół godziny :)[/QUOTE] to już pewno dojechał....
  22. może dawać mu mniejsze porcje? sama nie wiem...
  23. ja pracuję od 8 do 18-19, niestety nie pospaceruję :(
×
×
  • Create New...