-
Posts
43433 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NikaEla
-
Strzaskana łapka ,ból ,mały Albinek już w domku !
NikaEla replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Piękny jesteś Albinku! zdrowiej szybko! -
dzielna sunia :)
-
Starsza Pani, a wygląda jak szczeniak
-
Orionka - też fajnie, tak oryginalnie :) (trzeba zmienić w tytule) i świetnie, ze znalazła się Pani, która się nią zaopiekuje :)
-
sunia TINA pięknej urody na łańcuchu - NIE ŻYJE! :(
NikaEla replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
xmartix, nie masz litości ;) dla nas... stale jakieś biedy wynajdujesz :( -
Strzaskana łapka ,ból ,mały Albinek już w domku !
NikaEla replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']ale masz wspaniałego synka:-) buziaki od ciotki ihabe i niech sie ręka szybko i dobrze zrasta!![/QUOTE] dziękuję, przekazałam mu :) [quote name='ihabe']takiej osobie jak Ty każdy chce pomóc tak jak Ty pomagasz innym:-)[/QUOTE] coś w tym jest :) -
widzę, ze córcie w podobnym wieku mamy :)
-
Rudzik - pies na 1m łańcuchu za karę! już w DS! trzymajcie kciuki! :)
NikaEla replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
super wieści -
FART - 2 tyg z otwartym złamaniem -W KOŃCU W DOMU STAŁYM!!!!
NikaEla replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Są tu jakieś całkiem małe dzieci lub wnuczki? Fajne książeczki sa na bazarku : [url]http://www.dogomania.pl/threads/207973[/url] -
[quote name='Basia1244']Niestety adopcje stoją (leżą!) w miejscu :([/QUOTE] za mało ludzi, za dużo potrzebujących psów :( Może odnowię allegro tak jak było?
-
F&F juz w DS!DZIEKUJEMY! Silna alergia na roztocza!!!!
NikaEla replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
proszę : [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1620554773[/url] -
Strzaskana łapka ,ból ,mały Albinek już w domku !
NikaEla replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']Przynajmniej tyle dobrego... A[B] Albinek[/B] już bez gipsu. Sam sie do tego lekko przyczynił.;) Jako że łapusia jako tako sie trzyma i bez tego, pan wet. odstapił od pakowania go w gips ponownie... Przynajmniej odleżyna sie podsuszy. Łapusia zwisa smętnie. Wogóle jej nie obciąża. Taki jest kochany , poczciwy, cierpliwy... Samo psie dobro !!![/QUOTE] to teraz rehabilitacja? wysłałam dziś 30zł dla dzielnego Albinka :) -
Strzaskana łapka ,ból ,mały Albinek już w domku !
NikaEla replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']Straszne !!!! 13 lat, toż to dziecko jeszcze... Biedactwo kochane. Ale miałas dzień... Koszmar ! Ossopan które dostają nasze połamańce na pewno sie przyda.[/QUOTE] tak, kiepski dzień... ale kilka osób bardzo mi pomogło :) -
Strzaskana łapka ,ból ,mały Albinek już w domku !
NikaEla replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Biedne te psiaki - połamańce, nie poskarżą się gdy je boli... Mój syn złamał dziś rękę, popłakuje (mimo 13 lat) i mówi w pewnym momencie (przez łzy) [I]mamo a te pieski też tak bolało i nie mogły powiedzieć, ze je boli...[/I] -
F&F juz w DS!DZIEKUJEMY! Silna alergia na roztocza!!!!
NikaEla replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Zrobię allegro na dniach, ale abym znowu czegoś nie pokręciła:shake: tekst i zdjęcia z 1 postu (tez to w misce) ? a kontakt z postu 234 ????? -
[quote name='Patmol'] no to teraz muszę zakupić jakieś odpowiednie woreczki[/QUOTE]ja używam litrowych na mrożonki :) są tanie i mocne
-
to same dobre wieści :)
-
[quote name='xmartix']Piotruś nawet się nie zorientował, zobaczymy jak rano będzie bo jak się budzi to zawsze pokazywał na Malikę i mówił: "yy, yy" [/QUOTE] to rano na pewno będzie jej szukał