Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. [quote name='xmartix']ja tez "swoje" odnawiam jakby co[/QUOTE] im więcej tym lepiej.. chyba...
  2. [quote name='xmartix']Ela na 13 u weta na Maślicach zaraz podjedzie do Ciebie Terrierfanka i Ci powie co i jak może się uda aborcyjną zrobić[/QUOTE] czekam w blokach startowych :)
  3. [quote name='xmartix']no MIsia przed chwilą takie akcje zrobiła, wskoczyła na łóżko, starała się wyjść przez szybę, nie udało jej się to przyszła tu do nas do pokoju i zrobiła siku na dywan w ilości 1 L :[/QUOTE] no tak :( nie wysikała się na dworze to gdzieś musiała...
  4. To wiadomo nie od dzisiaj, że jest szczenna suczka Misia. Bojaźliwa, wystraszona we Wrocławiu znaleziona. Więc cioteczki przybywajmy pomoc suczce dzisiaj dajmy. I do weta ją zawieźmy pomoc Miśce wnet przynieśmy.
  5. żebym tylko nie zapomniała ich zabrać.....
  6. [quote name='xmartix']ale takie które nie używa Twoja Nika? przydałyby się szelki i na dwóch smyczach trzeba ją prowadzić[/QUOTE] tak, mam jedne zapasowe (do zwrotu za jakiś czas ) Kajtuś ma je wczoraj na zdjęciach, ale max skrócone, można rozszerzyć dla większej niż moja
  7. [quote name='xmartix']a dokładnie gdzie potrzeba tej wizyty? w którą stronę od Wro?[/QUOTE] tak własnie, bo 60km to kawałek jest :) a cioteczki w terenie rozsiane też są :)
  8. czyli już mniej więcej wiem kiedy będę 'babysitter' ;)
  9. [quote name='fiorsteinbock']Link nie dziala.[/QUOTE] ten drugi działa
  10. [quote name='xmartix']ooo Niki dobra opcja, tylko trzeba by było do mnie przyjechać... na jutro transport[/QUOTE] autobusy są, na PW podam ci mój nr tel i mogę być 'niania na telefon'
  11. ja nie mam auta, ale jeśli trzeba, to dziecko mogę przypilnować a jeśli chcesz zmienić imię to może Fuga?
  12. [quote name='xmartix'] to nie jrt tylko mix FOKSTERRIER KRÓTKOWŁOSY, co Wy na to? chyba tak[/QUOTE] ja się nie znam
  13. [quote name='Basia1244']Świetny urlop! A z ciekawości - dlaczego Emir pływa na lince?[/QUOTE] Żeby za daleko nie odpłynął
  14. kotce można podawać twaróg, tuńczyka z puszki (tak karmiliśmy znalezionego w lesie kociaczka, bo w wiosce nie mieli karmy)
  15. [quote name='_ogonek_']Nikaragua, tylko, że allegra wustawia rotek ze schroniska, a alegratki czy ze 3-4 gumtree wrocławskie dałabyś radę? Daję gotowce (tekst, foty, tytuł). [/QUOTE]nie umiem, w ogóle nie znam tych stron ogłoszeniowych bo z internetem to ja tak sobie obyta jestem, kilka stron mam zapisanych, a po innych nie szukam
  16. ta czarna to chyba raczej mix jamnika, nie ma cech charakterystycznych dla JRT (przewaga białego, strzałka na pyszczku)
  17. [quote name='molly88']Witam i zaznaczam sobie wątek :) Przeczytałam wszystko od deski do deski :) Pozdrawiam ciepło :)[/QUOTE] miło mi tu Cię gościć :)
  18. rozsyłajcie proszę Katusiowe wydarzenie: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=193643527355466[/url] może właściciel go dojrzy i odnajdzie
  19. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1728262228[/url] to jedno ze stu potrzebnych ogłoszeń
  20. [quote name='Nikaragua']mogę zrobić allegro dla 3-4 psów[/QUOTE] tylko tekst+zdjecia+ nr kontaktowy poprosze
  21. to warto zrobić sterylkę adopcyjną.. poco mnożyć bezdomniaków
  22. allegro w prezencie dla Kulki: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1728260340[/url] Agnieszko przypominaj mi co tydzień o odnawianiu!
×
×
  • Create New...