Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. [quote name='kora78']kizia, wez ten tytul wreszcie zmien.[/QUOTE] przyłączam się do prośby i do działu W nowym Domu !!
  2. [QUOTE=kora78;17300808 ][COLOR="red"][SIZE="5"]Flap juz w aucie, juz zaczal nowe zycie :)[/SIZE][/COLOR][/QUOTE] jak dobrze :) :) :) :)
  3. [quote name='terierfanka'] ale dywany to bym zwinęła na Twoim miejscu...[/QUOTE] zwłaszcza, że takie nowe i ładne :)
  4. [quote name='kora78'], bazarek obejrzalam i pomysle nad spodenkami z ciuchcia Tomkiem, inne ciszuki rozmiarami nie pasuja, no i dziewczenskie sa, a ja mam chlopca ;) ale jak bedzie cos na 104-110 dla chlopca to pamietajcei,ze moze kupie[/QUOTE] chyba na Terirefanki bazarku będą... (razem robiłyśmy zakupy na bazarki ;) )
  5. [quote name='fiorsteinbock']Szukałam na mapie dogomaniaków i samej dogomanii i nie moge znalezc osoby w okolicy LK. Od nas to ponad 60km na poludnie.[/QUOTE] są z Kłodzka, ale to tez kawałek.. ale może ktoś tam na urlop jedzie??
  6. czy mogę po znajomości zaprosić na bazarek... same nowe rzeczy dla dzieci małych i dużych [url]http://www.dogomania.pl/threads/211558[/URL]
  7. mogę po znajomości zaprosić na bazarek... same nowe rzeczy dla dzieci małych i dużych [url]http://www.dogomania.pl/threads/211558[/URL]
  8. Luna w rzeczywistości jest mniejsza niż na zdjęciach... fajniutka....
  9. mogę po znajomości zaprosić na bazarek... same nowe rzeczy dla dzieci małych i dużych [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211558"]http://www.dogomania.pl/threads/211558[/URL]
  10. [B]kolejny bazarek dla 'Braci Mniejszych': same nowe rzeczy dla dzieci małych i dużych [url]http://www.dogomania.pl/threads/211558[/url][/B]
  11. [B]kolejny bazarek dla 'Braci Mniejszych': same nowe rzeczy dla dzieci małych i dużych [url]http://www.dogomania.pl/threads/211558[/url][/B]
  12. mogę po znajomości zaprosić na bazarek... same nowe rzeczy dla dzieci małych i dużych [url]http://www.dogomania.pl/threads/211558[/url]
  13. kolejny bazarek dla 'Braci Mniejszych': same nowe rzeczy dla dzieci małych i dużych http://www.dogomania.pl/threads/211558
  14. Albinku ( i spółka) szykuję ci (wam) kolejny bazar.. mam nadzieje, ze będą chętni
  15. [quote name='kado']Ależ lalunia. Ludzie to jednak potwory są:shake: Jak zwykle dzidzia w domu i alergia:angryy:[/QUOTE] nie oskarżajcie, może tak być gdy dziecko choruje matki łapią się wszystkiego (wiem z doświadczenia) dobrze, ze chcą ja oddać a nie po prostu np wywożą do lasu jak wielu...
  16. krople wody za ogonem ! super!
  17. [quote name='mari23'] myślę, że jak pani przyjedzie - sama wybierze.... nie jak towar, nie! [/QUOTE] tak było by najlepiej
  18. [quote name='xmartix']:p nie az taki, trafilas na moment[/QUOTE] ;) domyślam się .... oprócz żyrafy miałam jeszcze lamparta w zanadrzu ;) będzie na drugi raz a jak psica po nocy?????
  19. [quote name='xmartix']to jak cos to krzycz to zwroce[/QUOTE] Ok, a jak do Piotrusia będziesz potrzebować to też wołaj :) tylko jakąś książkę wezmę, skoro to śpioszek ;)
  20. [quote name='xmartix']tak, mam te kagance, ja zalatwie sobie jakis maly, a kiedy mam Ci je oddac? Fochu jasne, przyda sie bardzo , po weekendzie podjade to wezme[/QUOTE] na razie nie, ale po niedzieli może,,. (a na 100% to bedę potrzebować 6 sierpnia)
  21. [quote name='terierfanka'](Nikaragua - w Twoim klamerkę rozgryzła, xmartix zaoferowała, że odkupi, ale to klamerkę wystarczy kupić za 50gr tak naprawdę)[/QUOTE] Niech nie odkupuje, bez sensu, mogę sobie naprawić. A masz te kagańce? bo jakbym miała jechać autobusem gdzieś to muszę mieć dla Niki
  22. [quote name='xmartix'] dawaj coś Nikaragua ze spisu jeszcze[/QUOTE] Neska, (bo czarna jest), Fija (miękkie, ale może zmięknie suczka), Padme, Karmen, Nora
  23. [I] Witam:) gorąco pozdrawiam mimo takiej brzydkiej pogody;) Toguś jest tak rozpieszczony, że nawet trzeba mu podawać zabaweczki( na początku tego nie było hihihii) Przyzwyczaił sie do wszystkich domowników.............jest sweet i kochany!!!!! pozdrawiam [/I]
  24. to zostaje jako Miśka? czy podrzucić imion? bo Miśka nie pasuje do niej,,,, Sunia nie warczy, ani nie szczeka Lecz bardzo, bardzo boi się człeka. W domu cichutko w kąciku leży łypie oczami, sierść czasem jeży. Na dworze kreci szalony taniec, szarpie za smycze, gryzie kaganiec. Pod siebie robi, gdy autem jedzie Jakby tu pomóc tej dzikiej biedzie????
×
×
  • Create New...