Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Ale super filmik :multi: Ale Max jest duży w porównaniu z Neską i Pusią :evil_lol: Fajnie Wam idzie agi ;)
  2. Szkoda, że podniszczyli te tereny :( To już 12 tygodni? ale szybko leci ;)
  3. Czupurek :loveu: Tak na przyszłość, w jednym poście może być max. 5 zdjęć :( Piszę, żeby moderatorzy w przyszłości nie musieli zamieniać zdjęć na linki albo coś, bo szkoda takich ładnych fotek ;)
  4. Ale Molly jest przepiękna :loveu: Jest najpiękniejszą spanielowatą jaką widziałam :loveu:
  5. To trzymamy kciuki za spacerowanie luzem i przywołanie :)
  6. [quote name='deer_1987']No to bedziemy trzymac kciuki za weta, zeby to nic powaznego nie bylo.[/QUOTE] Dziekujemy przydadza sie. Mysle ze to zapalenie jakies powrocilo :( oby nic gorszego ;(
  7. No wlasnie wszystko delikatnie robilismy, nawet wczoraj nie szalal :(
  8. [quote name='magdabroy']A masz namiary (imię, nazwisko) na tę dziewczynę? Jeśli masz, to możesz wyszukać ją na nk co jakiś czas i w razie znalezienia zdjęć Cesara, zgłosić to do administratora strony ;) Wlasnie nie mam namiarow :( [quote name='Aleksandra95']domyślam się nawet która. Mozesz napisac cos wiecej? Do Ciebie tez pisala? [quote name='Paula03']https://lh3.googleusercontent.com/-hNIF9hoUpHU/T1JRFC8woBI/AAAAAAAAADg/5X2E9jvGY84/s640/9.jpg Piękny :loveu: ;) A teraz zle wiadomosci. Cesar znowu zaczal utykac :( jutro jedziemy najprawdopodobniej do weta. :(
  9. Hej! ale fajny zwierzyniec. Pozdrawiamy :)
  10. [quote name='dianusia921']Hej Ja także przyłączam się, nowy wygląd mi się nie podoba A jeśli chodzi o fotki to oczywiście rewelacja ! https://lh5.googleusercontent.com/-6vnUSTp9BrE/T1JQ7tfkZ7I/AAAAAAAAAB8/Ye1qnnRkTDY/s640/1.jpg pumcia genialna ! https://lh3.googleusercontent.com/-iFh4krtRfe0/T1JQ9ZSrcBI/AAAAAAAAACM/GpDS8MLnx3Q/s640/13.jpg śliczna https://lh6.googleusercontent.com/-j71HxY6qY1s/T1JRAjA94HI/AAAAAAAAACs/pJkWAFGyciU/s512/2.jpg to mi się BARDZO podoba https://lh4.googleusercontent.com/-wqDdN3Cr3Rc/T1JRCeJcPcI/AAAAAAAAADA/Xa4OQraxbNc/s640/5.jpg śliczniusi nosek Pozdrawiamy serdecznie ! Hej! Dziekujemy za odwiedziny :) [quote name='magdabroy']Lusia jest przepiękna :loveu: [quote name='Molowe']mnie też nowe dogo się nie podoba wolałam stare o wiele :( https://lh3.googleusercontent.com/-nueVv9IHJ9Q/T1JQ7jP2yHI/AAAAAAAAAB4/jIVh1j1MYXk/s640/11.jpg jak szpanuje białymi ząbkami :loveu: wszystkie zdjęcia cudne fajnie że Cesarek w parku był taki grzeczny Ciekawe jak z jego grzecznością dzisiaj ;) [quote name='ania90']ladne fotki:) Dzięki :) [quote name='deer_1987']Gratulacje postepow!! :multi: I jeszcze sobie Twoj zwierzyniec obejrzalam :loveu: Dziękujemy, dziękujemy :loveu: [quote name='betty_labrador']ale cudne zdjecia! te na niebieskim tle :loveu: dzis znow ta niesamowita pogoda :loveu: juz nie moge sie doczekac az ja pojde na przechadzke po lesie i łąkach :razz: kicia puma cudna zwlaszcza jak biegnie :) No u nas dzisiaj też fajna pogoda :multi: Aż się spacerować chce :) [quote name='dOgLoV']Piękne zdjęcia :loveu: https://lh5.googleusercontent.com/-_B2At_ptEkA/T1JRAM3C19I/AAAAAAAAACo/ExL4wUqAn58/s640/3.jpg jaka ona piekna :loveu::loveu::loveu::loveu: Dzięki :) [quote name='paulaa.']https://lh3.googleusercontent.com/-iFh4krtRfe0/T1JQ9ZSrcBI/AAAAAAAAACM/GpDS8MLnx3Q/s640/13.jpg uwielbiam to ubarwienie, a te zielone oczyska. :loveu: fajnie, że coraz lepiej idzie wam odwoływanie, oby tak dalej. :cool3: :loveu: Dostałam dzisiaj pw, gdzie jakaś dziewczyna się pytta mnie czy może skopiować zdjęcia Cesara na profil jej psa na nk.pl. Ręce opadają :shake: Oczywiście się nie zgodziłam, ale coś tak czuje, że i tak je wrzuci :(
  11. Cześć Beju. Jestem u Ciebie.
  12. Ale szaleństwa w ostatnich pozostałościach po zimie :D Szkoda, że już nie ma sniegu ;)
  13. [quote name='lasoa']piękna sesja :) Mnie najbardziej podoba się to zdjęcie https://lh4.googleusercontent.com/-JLaXlGhwCGQ/T1JRDTH8IYI/AAAAAAAAADE/8KpcMXoLMKA/s640/6.jpg Powodzenia w konkursie :) Jaki masz aparat ? Kot świetnie pozuje :) Mam fujifilm hs 10 :) Dzieki :)
  14. Jaki Cesarek jest fajniutki :loveu: Zakochałam się w jego czupurku :loveu: świetnie razem wyglądają :loveu:
  15. Ale nie protestują narazie?
  16. [quote name='wikikoniki']Chyba zacznę. Ale też nie chcę go zrazić wobec zabawek bo on nie za bardzo lubi się bawić, biegać za piłką itp...[/QUOTE] Warto spróbować ;)
  17. A gdzie zdjęcia Twoich kudłaczów? ;)
  18. U nas też dzisiaj słoneczko :multi:
  19. Kiedy zdjęcia kiedy? ;)
  20. A próbowałas z przerywaniem zabawy? Marszczy nos = koniec zabawy?
  21. Lasti wszystkiego naajlepszego :multi::loveu: A od czego może być taka plamka?
  22. [quote name='Talucha']https://lh5.googleusercontent.com/-oAVtt6DLEDI/T1JQ6hxgY6I/AAAAAAAAABw/G80VZVx4i6Y/s640/10.jpg najlepsze :) https://lh5.googleusercontent.com/-sDEIxqJp5og/T1JRBYhB78I/AAAAAAAAAC4/ttu47lZWT0E/s640/4.jpg Bardzo fajne, trzymam kciuki za konkurs w takim razie :) Konkurs dopiero w maju. Zapomniałam napisać że to powiatowy taki, nadleśnictwo organizuje :) Dziękuję przydadzą się, to dopiero pierwsze próby i testowanie aparatu :)
  23. [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-piadY4n9vlg/T1JSqOtjtzI/AAAAAAAAAis/sLNwGi6NWHE/s640/20120302047.jpg[/URL] jakie przytulaśne :loveu:
  24. Pozdrawiamy sobotnie i miłego wieczoru zyczymy :)
×
×
  • Create New...