Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. To ja mogę zacząć rozsyłać zaproszenia na wątek, może nowi deklarowicze się znajdą, ale to jak znajdę więcej czasu...
  2. [quote name='tu_ania_tu']otwórz sobie w jednym oknie edycje podpisu a w drugim tego posta gdzie jest banerek i przeciągnij - powinien wkleić sie podlinkowany do podpisu. Piękny chłopak na banerku :)[/QUOTE] O patrz a ja tego sposobu nie znałam ;)
  3. Kopiujesz i wklejasz w "edytuj sygnaturę". Udało się? :) Jakby był jakiś problem to popatrz tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/187654-Dogo-pomoc!!-udzielę[/URL]!!
  4. [URL]http://desmond.imageshack.us/Himg41/scaled.php?server=41&filename=pb290009.jpg&res=medium[/URL] "Czy ja dobrze widzę? Oni tam coś smacznego gotują i mi nie dali?? "
  5. [quote name='pina_collie']Cuuuuuuudny filmik :D ale ciężko mu się skacze? :D ile waży Cesarek? :)[/QUOTE] Jak mu się chce to skacze tak, że szok :D:D 51kg żywej wagi mu :diabloti:
  6. [URL]http://img213.imageshack.us/img213/143/img7718yh.jpg[/URL] Jak ja lubie ten widok mord wpatrzonych tak :loveu:
  7. [quote name='deer_1987']Oba kociaste piekne :loveu:[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']Śliczności :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='magdabroy']Mój ulubieniec :loveu:[/QUOTE] W Mruczkowym imieniu dziękuje ! :loveu: [quote name='Kaaasia']Nas też złapało na spacerze- a jak wychodziliśmy z domu to słońce świeciło, więc ani parasola ani kaptura nie było :mad:[/QUOTE] Ta pogoda... [quote name='pina_collie']Lusia :loveu: ile ma przystojniak Mruczek lat? :cool3:[/QUOTE] Skończył w marcu 6 :) [quote name='Asiaczek']Druga, dzika natura kici:) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-Kv_rtdysSRs/T3c-8_Tjq2I/AAAAAAAAATA/cK5cJuZ_bus/s640/3.JPG[/URL] Eh, te kocie spojrzenia:) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-SJR1VfzlR5M/T3c--n7X5UI/AAAAAAAAATo/z4gcrbf6Vrw/s640/7.JPG[/URL] Pzdr.[/QUOTE] Dzieki za odwiedziny! A teraz zapraszam na [B]seans filmowy! [video=youtube;pH16U5mOrr0]http://www.youtube.com/watch?v=pH16U5mOrr0&feature=g-upl&context=G2bda268AUAAAAAAAAAA[/video][/B]
  8. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224929-Szczeniaczek-mastino-przywiązany-w-lesie-uratowany-od-śmierci-w-cierpieniu][IMG]http://imgh.us/baner-3.png[/IMG][/URL] Banner od [B]pina_collie :)[/B]
  9. Z tego co wiem Miśka szukali. Może pojawi się tu na wątku mc_mother to napisze i tutaj wszystko...
  10. Jak fajnie nad jeziorkiem :loveu:
  11. Ale fajnie u Was :loveu: I znów nowy banner widzę :D
  12. Trafiłam tu przez bazarek. Ma chłopczyk banner?
  13. mc_mother na forum podhalana napisała: [quote name='"mc_mother"']Otrzymaliśmy od Sylvii informację, ze Misiek po przewiezieniu do DS u Jej rodziny... uciekł :( Mimo intensywnych poszukiwań do tej pory nie udało się go odnaleźć :( Niestety nic więcej nie wiemy...[/quote] :(:(:(
  14. [URL]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/525852_349065655139883_100001093550183_988155_1340206377_n.jpg[/URL] I jak własciciel ubłocony i jak pies ubłocony to znaczy że był fajny spacer :)
  15. Aaa kiedy można sie spodziewać nowych zdjęć ? ;)
  16. To czekam na nowe fotki jak już się nauczysz obsługi nowej wersji forum ;)
  17. [quote name='pina_collie']To nie wszystko ,z tyłu domu jest jeszcze ogromny ogródek i chodzę czasami z Toresem na spacer na nasze pola :) marzę żeby w tym roku pojechać na jakąś wystawę :)[/QUOTE] We Wrocku we wrześniu będzie to nie będziesz miała daleko ;)
  18. Ale Kati pomysłowa, żeby takie coś sobie zrobić... ;)
  19. Dobrze że z łapką lepiej ! :)
  20. Fajny aparat sobie wybrałaś jak na poczatek :) Będziesz zadowolona :) PS. O dziwo Cesar mi się nakręcił na frisbee szok ;)
  21. [URL]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2012/Lastiiatek026.jpg[/URL] Łatek jaki pies wystawowy ;) Usunęłam przypadkiem Was z subskrycji, dobrze, że to zauważyłam :) Pozdrawiamy :)
  22. No to czekamy na powrót :)
  23. Cześć niedzielnie! U nas śnieg już się stopił :) Ale wczoraj padał grad, śnieg deszcz i wszystko co możliwe ...
  24. Zioberek tzn deklarowicze jeszcze nie uzupełnili wpłat dlatego nie mamy kasy? Może po raz kolejny warto wysłac przypomnienia?
×
×
  • Create New...