-
Posts
4291 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karro
-
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
Karro replied to winter7's topic in Już w nowym domu
To ja mogę zacząć rozsyłać zaproszenia na wątek, może nowi deklarowicze się znajdą, ale to jak znajdę więcej czasu... -
[quote name='tu_ania_tu']otwórz sobie w jednym oknie edycje podpisu a w drugim tego posta gdzie jest banerek i przeciągnij - powinien wkleić sie podlinkowany do podpisu. Piękny chłopak na banerku :)[/QUOTE] O patrz a ja tego sposobu nie znałam ;)
-
Kopiujesz i wklejasz w "edytuj sygnaturę". Udało się? :) Jakby był jakiś problem to popatrz tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/187654-Dogo-pomoc!!-udzielę[/URL]!!
-
[URL]http://desmond.imageshack.us/Himg41/scaled.php?server=41&filename=pb290009.jpg&res=medium[/URL] "Czy ja dobrze widzę? Oni tam coś smacznego gotują i mi nie dali?? "
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='pina_collie']Cuuuuuuudny filmik :D ale ciężko mu się skacze? :D ile waży Cesarek? :)[/QUOTE] Jak mu się chce to skacze tak, że szok :D:D 51kg żywej wagi mu :diabloti: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Karro replied to betty_labrador's topic in Galeria
[URL]http://img213.imageshack.us/img213/143/img7718yh.jpg[/URL] Jak ja lubie ten widok mord wpatrzonych tak :loveu: -
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='deer_1987']Oba kociaste piekne :loveu:[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']Śliczności :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='magdabroy']Mój ulubieniec :loveu:[/QUOTE] W Mruczkowym imieniu dziękuje ! :loveu: [quote name='Kaaasia']Nas też złapało na spacerze- a jak wychodziliśmy z domu to słońce świeciło, więc ani parasola ani kaptura nie było :mad:[/QUOTE] Ta pogoda... [quote name='pina_collie']Lusia :loveu: ile ma przystojniak Mruczek lat? :cool3:[/QUOTE] Skończył w marcu 6 :) [quote name='Asiaczek']Druga, dzika natura kici:) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-Kv_rtdysSRs/T3c-8_Tjq2I/AAAAAAAAATA/cK5cJuZ_bus/s640/3.JPG[/URL] Eh, te kocie spojrzenia:) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-SJR1VfzlR5M/T3c--n7X5UI/AAAAAAAAATo/z4gcrbf6Vrw/s640/7.JPG[/URL] Pzdr.[/QUOTE] Dzieki za odwiedziny! A teraz zapraszam na [B]seans filmowy! [video=youtube;pH16U5mOrr0]http://www.youtube.com/watch?v=pH16U5mOrr0&feature=g-upl&context=G2bda268AUAAAAAAAAAA[/video][/B] -
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224929-Szczeniaczek-mastino-przywiązany-w-lesie-uratowany-od-śmierci-w-cierpieniu][IMG]http://imgh.us/baner-3.png[/IMG][/URL] Banner od [B]pina_collie :)[/B]
-
Zagłodzony podhalan mamy 6 dni inaczej trafi do schroniska!!!
Karro replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem Miśka szukali. Może pojawi się tu na wątku mc_mother to napisze i tutaj wszystko... -
Jak fajnie nad jeziorkiem :loveu:
- 1144 replies
-
- cocker spaniel angielski
- toff
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ale fajnie u Was :loveu: I znów nowy banner widzę :D
-
Trafiłam tu przez bazarek. Ma chłopczyk banner?
-
Zagłodzony podhalan mamy 6 dni inaczej trafi do schroniska!!!
Karro replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
mc_mother na forum podhalana napisała: [quote name='"mc_mother"']Otrzymaliśmy od Sylvii informację, ze Misiek po przewiezieniu do DS u Jej rodziny... uciekł :( Mimo intensywnych poszukiwań do tej pory nie udało się go odnaleźć :( Niestety nic więcej nie wiemy...[/quote] :(:(:( -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
Karro replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[URL]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/525852_349065655139883_100001093550183_988155_1340206377_n.jpg[/URL] I jak własciciel ubłocony i jak pies ubłocony to znaczy że był fajny spacer :) -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Karro replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Aaa kiedy można sie spodziewać nowych zdjęć ? ;) -
To czekam na nowe fotki jak już się nauczysz obsługi nowej wersji forum ;)
-
[quote name='pina_collie']To nie wszystko ,z tyłu domu jest jeszcze ogromny ogródek i chodzę czasami z Toresem na spacer na nasze pola :) marzę żeby w tym roku pojechać na jakąś wystawę :)[/QUOTE] We Wrocku we wrześniu będzie to nie będziesz miała daleko ;)
-
Ale Kati pomysłowa, żeby takie coś sobie zrobić... ;)
-
Dobrze że z łapką lepiej ! :)
-
Fajny aparat sobie wybrałaś jak na poczatek :) Będziesz zadowolona :) PS. O dziwo Cesar mi się nakręcił na frisbee szok ;)
-
[URL]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2012/Lastiiatek026.jpg[/URL] Łatek jaki pies wystawowy ;) Usunęłam przypadkiem Was z subskrycji, dobrze, że to zauważyłam :) Pozdrawiamy :)
-
No to czekamy na powrót :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Karro replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Cześć niedzielnie! U nas śnieg już się stopił :) Ale wczoraj padał grad, śnieg deszcz i wszystko co możliwe ... -
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
Karro replied to winter7's topic in Już w nowym domu
Zioberek tzn deklarowicze jeszcze nie uzupełnili wpłat dlatego nie mamy kasy? Może po raz kolejny warto wysłac przypomnienia? -
Drapak super! :)