[quote name='karusiap']Bardzo dziekuje:) a mozna link prosic?[/QUOTE]
Proszę - tylko nie pamiętam czy trzeba być zalogowanym aby przeglądać.
[URL]http://www.podhalan**********/szukaja-domu,12/baca,4583.html#201630[/URL]
http:// www. podhalan.fora. pl/szukaja-domu,12/baca,4583.html#201630
Trzeba usunąć spacje.