Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Ja tez nie miałam nic przeciwko żeby chodziła po drzewach tylko żeby z nich schodziła, a tego nie umiała przez jakiś czas :D
  2. I pomaga? Może ja też to kiedys wyprubuje jak mojego by bolały, ale naszczęście narazie jest dobrze :)
  3. oni nie potrafią się na siebie obrażać :D
  4. [URL]http://images41.fotosik.pl/324/40bc91b6e3debca7gen.jpg[/URL] zmoklaczki :loveu: Ale ich masz dużo :)
  5. Ale szalenstwa , maluszki słodkie :loveu: [URL]http://img823.imageshack.us/img823/3979/imgp6766.jpg[/URL] taka wyścigówka ;)
  6. [quote name='Falkaa'][url]http://img808.imageshack.us/img808/2674/brunoicesar.jpg[/url] :loveu: Cesar wygląda jak Bruno, tylko 'wyprany' :D:D Piękny Niedźwiadek :loveu:[/QUOTE] Hehe troche za dużo wybielacza i efekt taki jak widac :D
  7. [quote name='Naklejka']nie mam pojęcia :P Ale nie jest ciężki, on ma lekką budowę niestety.... a przynajmniej tam mi się zdaje :D Podskoczę do weta może kiedyś i go zważę :P[/QUOTE] To mi powiedz jak będziesz wiedzieć bo jestem staarsznie ciekawa ;)
  8. [quote name='kalyna'][URL]http://img709.imageshack.us/img709/2674/brunoicesar.jpg[/URL] czyścioszek :diabloti::diabloti: ale na białym psiaku to ten brud o wiele bardziej jest widać, niż na czarnym :)[/QUOTE] Staasznie u niego widac wszelkie nasionka, błotka itp . I Pancia wiecznie psa wyczesuje z tego :D
  9. [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/4086/cesaribruno4.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3241/cesar7.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1539/cesar6.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5463/cesar5.jpg[/IMG] A to mi się stasznie podoba :loveu: : [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4982/jzor.jpg[/IMG] Zdjęcia autrostwa Brunomani.
  10. [URL]http://img855.imageshack.us/img855/8461/dsc0061d.jpg[/URL] " -Nie odzywam się do ciebie i odwracam sie do Ciebie dupcią! -Taaak? To ja też się do Ciebie nie będę odzywał " Haha tak jakoś mi się skojarzyło :D
  11. [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8374/brunor.jpg[/IMG] Rewanż! Bruno :loveu:
  12. [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/7937/brunoicesar3.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/2674/brunoicesar.jpg[/IMG] cdn za chwilę.
  13. [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/408/cesar4s.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/4770/cesar2.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3273/cesar3.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/1133/cesarm.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4058/brunoicesar2.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Naklejka']A tak o wzroście Jetsan, 6,5 msc- jakieś 67cm w kłębie i ważył powyżej 35kg, znalazłam info na innym forum :lol:[/QUOTE] O to nieźle :crazyeye: To ile teraz waży?
  15. [URL]http://img718.imageshack.us/img718/6600/dsc08249g.jpg[/URL] " I kto jest silniejszy mała? " :loveu:
  16. Oj to zdrowia dla Nuni, wyczachraj ją ode mnie :loveu:
  17. Czyli jest postęp :) To bardzo dobrze, że zapisaliście Bunie do szkoły :)
  18. Mam taką samą zabawkę oponkę!! :D
  19. No tak, bo wszelkiego rodzaju szmatki są najfajniejsze dla psa ;) Skąd ja to znam :D
  20. Dwa rudzielce z drzewa wołają : "Pańcia choć do nas, pobaw się z nami " :D Moja koteczkla też właziła na drzewo i nie mogła zejśc i piszczała, to ja się wdrapałam i ściągnęłam ją, tylko postawiłam na ziemi to ona hyc hyc znów na drzewo i z chwilę znowu miałka że zejśc nie może. Jak ją ściągnęłam drugi raz to jak tylko pstawiłam na ziemi znowu chciała wspinac się, naszczęście w ostatniej chwili ją złapałam. :D
  21. Misia ślicznie się prezentuje :loveu: Ile ona ma lat?
  22. Minka Sherry na filmiku :Pańcia no weż pomóż bo nie wiem jak :) " Niunia :loveu: No własnie, jak się ona czuje?
  23. Dziękujemy wszyskim za odwiedziny i miłe komentarze :loveu: [COLOR=#4444ff][URL]http://img808.imageshack.us/img808/2674/brunoicesar.jpg[/URL] [/COLOR][COLOR=black]Widzę, że to zdjęcie się najbardziej podoba :)[/COLOR]
  24. A to zaczęło się niedawno? Może jakieś ma problemy zdrowotne i przez to? Jeżeli nie są to problemy zdrowotne, to niektóre psy robią tak z ekscytacji :)
  25. Oj to aż rzadki widok, napewno coś skubnął :D Widzę, że Jetsan to chyba też taki łakomczuch jak Cesar co? ;)
×
×
  • Create New...