Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Witamy sie! Sara śliczności, ile ma lat? ;)
  2. Oj tak taki misiu do przytulania fajna rzecz :) już do was zaglądam :)
  3. O to widze że oprócz mojego Cesara i psa kolezanki, inne też tak robią. Męczy mnie już to od jakiegoś czasu : czemu to robią?
  4. Jejku jaki piękny portret Saby :loveu: szkoda że ja tak nie umiem rysować :(
  5. [quote name='kajtuu']:D ona jest ORYGINALNA ! ja się zastanawiam z czym ona jest zmieszana ... biały owczarek szwajcarski ? labrador ?[/QUOTE] też mnie to ciekawi :)
  6. U mnie w okolicy tez jakoś nie widuję za często ( prawie wcale nie widuję) BC :)
  7. [quote name='Martens']Myślę, że konsultację za darmo warto wykorzystać ;) Co dalej, okaże się po obejrzeniu psiaka i jakichś przedwstępnych rokowaniach.[/QUOTE] Popieram :)
  8. Witam, mój pies przy czesaniu, czasami chce zjeść własne kłaczki. Od razu mówię, że nie jest to problemem, bo pies zna komendę "zostaw" i jak ją wydam to nie ruszy wyczesanej sierści. Jednak ciekawi mnie dlaczego chce zjadać wałsną sierść? Co jest tego powodem? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
  9. no to do 14 msc zostały mojemu jeszcze 2 :D
  10. Na jakiej wysokościah ustawiacie hopkę dla niej? ;)
  11. [quote name='Paula03'][url]http://img707.imageshack.us/img707/5063/cesar1e.jpg[/url] Słodki :loveu: Jak był mały to był cudny :loveu: :loveu: Świetny! :loveu:[/QUOTE] Często ludzie mnie się pytali czy to golden, teraz już nie mylą :D
  12. ale się ganiają :) śliczne pysie :loveu: Codzinnie czeszesz Bibi? Ile CI to śrenio zajmuje? ;)
  13. [quote name='Maalwi']Aa jaki fajny pychol W reklamie karmy pedigree tęz ta rasa jest?[/QUOTE] :loveu: Ten pies z reklamy od podhalańczyka różnie się m. in umaszczeniem, tzm u pirenejskiego to mogą występować żółte łaty na sierści a podhalan musi być śnieżno biały :)
  14. Witamy się ! Piekny niufek. Daawno dawno temu to właśnie spotkałam niufka i tak mi się strasznie spodobała ta rasa, że bedę do was często zaglądac. Piękności :loveu:
  15. [quote name='Niufciak']Śliczny psiak ;) Mam sentyment do podhalanów ;) Pozdrawiam ;)[/QUOTE] Witamy się! Dziękujemy ślicznie za odwiedziny :loveu: , ja do was zaraz też zajrzę :)
  16. [quote name='Falkaa']Witamy się ! :) prześwietne zdjęcie :loveu: [URL]http://img707.imageshack.us/img707/5063/cesar1e.jpg[/URL] Zaglądamy żeby się zrekompensować.. zaglądamy.. a tu takie śliczności :loveu: Cezar jest prześliczny :) I taki czyściutki :P Jak ty zachowujesz tą biel? :D Czyżby Vizir? :evil_lol:[/QUOTE] naszczęście wystarczy pożądne rozczesanie i się wszystko wykrusza :D
  17. ładny ten Twój nowy bannerek :)
  18. lepiej z uszami takimi jakie ma naturalnie bo są prze cudne :loveu: A kotek jest jakiejś rasy czy tak jak moje czysty dachowiec? :D Choć nie W Lusi krwi zanajduje się 1/4 krwi persa ;)
  19. kocham Twoje rude kotki! :loveu: :loveu: :loveu: Marzy mi się w przyszłości taki rudzielec. Ile te szkraby już mają?
  20. Mnie osobiście drażni trochę ta trawa ;)
  21. Ale psie wariacje :loveu: Uwielbiam takie zdjęcia :loveu:
  22. wet mówił że będzie rósł do 18 miesiąca, a do 14 najszybciej. Ale jak oglądam zdjęcia np z zeszłego miesiąca, to widac że był trochę mnieszy :D Zobaczymy za dwa miesiące go zmierze może troszkę podskoczy :)
  23. Ale bałaganiarz, nie zazdroszcze sprzatania :D U nas rano było słońce, a teraz znów pada .
  24. [COLOR=red]ZAPRASZAM NA BAZAREK, z którego dochód zostanie przeznaczony dla Stirke, mieszańca amstafa, który potrzebuje behawiorysty! [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212913-Pog%C5%82aszcz-psiaka-za-pi%C4%85taka!-na-behawioryst%C4%99-dla-Stike-a!-do-29.08!?p=17442569#post17442569"][COLOR=red]http://www.dogomania.pl/threads/2129...9#post17442569[/COLOR][/URL] Dzisiejszy spacerek : [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5463/cesar5.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2127/cesar4.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3273/cesar3.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4770/cesar2.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5063/cesar1e.jpg[/IMG] Miłego oglądania ! :)
×
×
  • Create New...