Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. [quote name='Naklejka']Nie wiem, problem w tym, że nie mogę go sama odebrać, muszę jechać z mamą, a ona nie ma czasu... :roll: Albo jej się nie chce...[/QUOTE] Kurcze... A tato dalej niekoniecznie pozytywnie nastawiony do nowego domownika?
  2. Już bliżej bazarku :multiL:multi:
  3. Pozdrawiamy Oscara :)
  4. Ale brzusio :loveu: Pozdrawiamy :):)
  5. A ja się dopomnę o jakieś fotki Misi :D
  6. Wreszcie zdjęcia :multi: Super że Tizzy przychodzi na zawołanie :) Super fotki :loveu:
  7. Super się razem bawią :loveu: Aż miło patrzeć. A jak sprawa z psiakiem?
  8. Ojej, śliczna ta sunia była :(:( Przykro nam :(:(:(
  9. Tyle sniegu u Was? :)
  10. Jakie dzisiaj zaskoczenie, wchodzę do Was, a tu tylko 2 strony do nadrobienia od wczorajszych odwiedzin :multi: Milka super wygląda w szelkach. Ale ty masz dla dziewczyn sprzętu dużo :)
  11. Częś Kostek piątkowo! :)
  12. A co tam u Was dzisiaj? Jak Max i Neska? :):)
  13. [quote name='wikikoniki']17msc ? Tosz to jeszcze młodziak :loveu:[/QUOTE] Nom, to jeszcze nic innego jak wyrośnięty szczyl :evil_lol:
  14. [quote name='Nemooo']Piękniś :D Chciałbym żeby Azunia była w takiej formie :( Jak na razie jest coraz gorzej :([/QUOTE] Wiesz, Aza niestety ma swoje lata :( Cesar dopiero ma 17 miesięcy, młodzik jeszcze. My wciąż trzymamy za Was kciuki bardzo mocno :(:(:(
  15. Oo beda szarpaki super ! :)
  16. Magda to w takim razie życzę sukcesów :) A Wikikoniki pozdrawiamy z całym zwierzyńcem wieczorowo,:loveu:
  17. Wpadam tylko powiedzieć dzień dobry wieczór :D Fajna zabawka krówka :loveu: Super zdjęcia z psiego wybiegu :) szkoda, że u nas takich nie ma ;)
  18. Magda95 bardzo fajnie że szkolisz psa, ale sztuczki nie mają dużo wspólnego do psich zachowań, wychowania, psiej psychiki. Pies może wkonywać wszystkie sztuczki w domu, a po wyjściu na zewnątrz może gryźć, ciągnąć, przewracać się na plecy, cokolwiek. Widziałam juz takie psy. ;) Bez obrazy oczywiście :) Fajnie że szkolisz psa, ale dowód w sprawie to raczej mierny :)
  19. Winter przykro mi :(:(:( Trzymaj się! Kostek taki wesoły :loveu:
  20. [quote name='wikikoniki']Siostra ma 8 lat i jest z rodzicami w górach do końca tygodnia :D A ta rodzina u których mieszkają to nie wiem, czy wgl ma internet :p[/QUOTE] A ja myslalam ze ona ma swojego psa podhalana :D
  21. [quote name='wikikoniki']Pozdrowienia od mojej młodszej siostry z Zakopanego - u nich w domku też jest Podchalan :loveu:[/QUOTE] :crazyeye: to może mają wątek na dogo, albo na podhalanach? :cool3: Jak nie to zachęc do założenia ;) Dziękujemy za pozdrowienia :loveu::loveu::loveu:
  22. No widzisz, ale to tylko dlatego, że dość rzadko to robimy ze względów zdrowotnych ;)
  23. [quote name='Paula03']To dobrze, bo jak zobaczyłam jak głęboko jest wsadzony w siatkę kijek: [url]http://img834.imageshack.us/img834/7331/23546662.jpg[/url] to nie sądziłam, że może spaść :)[/QUOTE] Z drugiej stronie wisi na samej korze i na krawędzi, bo te rozgałęzienie co go podtrzymuje jest nierówno ścięte :) Wystarczy tylko smyrnięcie i już pseudo tyczka na ziemi :)
  24. A co to za szczylki u Was na zdjęciach? :)
  25. O kurczę trochę zaległości sobie u Was zrobiłam, ale wszystko nadrobiłam :) A mi się skończyły ferie i dzisiaj byłam 3-ci dzień w szkole. To życzę udanych :loveu: Widzę, że jakieś fajne spotkanie z Soplem mieliście :loveu:
×
×
  • Create New...