Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Wszystkiego najlepszego życzymy ! :multi: :loveu:
  2. I jak już po spacerze? Peppar taki słodki, że kiedyś do Ciebie przyjadę i go wymiziam osobiście :loveu:
  3. Kati zdrowiej! :)
  4. Dobrze, że to nie lambie :multi: Mamy nadzieję, że poprawa będzie szybka i będziecie mogli wrócić do treningów. Bo teraz to lepiej tak baardzo delikatnie, co by chłopaczka nie forsować. Paskudne robale sio z organizmu Scoobiego!
  5. Dzięki, ja troszkę się starałam obrobić w pisassie bo narazie innego programu nie posiadam. Po obróbce o niebo lepiej, dziękuję :loveu:
  6. [URL]http://img62.imageshack.us/img62/2396/mollyolsztyn2012luty068.jpg[/URL] To fajne :) Ja też już odliczam do wakacji :D
  7. Przemyślałam sobie ostatnio, to co Vectra mi napisała. I przychodzę z znowu. Tak, wiem że pstryk, ale mi się w sumie podoba ( choć pewnie zaraz przestanie). Jakie wrażenie ogólne, kadr itp? I próbować dalej ze zdjęciami w takim stylu, czy szukać czegoś innego? Z góry dzięki za uwagę i podpowiedzi :) [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/923/60396006.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4481/72087724.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Bonsai']Może ociagających się deklarowiczów postraszyć wpisaniem na czarne kwiatki?[/QUOTE] Ja myslę, że to dobry pomysł.
  9. Mikro sunia? Ja powiedziałabym makro sunia ;)
  10. Ostatnio asta dalam. Obecnie nie mam nowych ;)
  11. Zioberek ciągle nie ma odpowiedzi?
  12. [quote name='Falkaa']Taak w poniedzialek juz do szkoly :shake: to mieliscie w pierwszej polowie stycznia jakos?[/QUOTE] Ostatni dzień ferii to był 29 stycznia. Pamietam bo 27 byłam na wystawie psów w głogowie :evil_lol:
  13. [quote name='Nemooo']oj ty "kaleko" :D:D:D[/QUOTE] Zdarza się :D:D [quote name='deer_1987']W to nie watpie, dzielna jestes :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Falkaa']Wspaniale! :loveu: jezdze w sumie od piatego roku zycia, regularnie od 14 i nie wyobrazam sobie zycie bez koni :loveu: na drugim miejscu zaraz za moimi pycholami :)[/QUOTE] A u mnie się wszystkie stajnie polikwidowały :(:(:( Ale zamierzam do tego wrócić jak będę miała tylko okazję :loveu:
  14. [quote name='deer_1987']Ale Ci sie porobilo z ta reka :([/QUOTE] Niom :( Akurat takie zbiegi okoliczności :( Ale dam radę :)
  15. [quote name='Falkaa']Jak z glowy to super :D Bardzo mi sie podoba :) przypomina mi nieco Scooby'ego Doo :D Ja mam, ale w wersji kartkowej i kredkowej :) pojedyncze postacie roznych zwierzat :)[/QUOTE] Pokaż ;) :):)
  16. Masz jeszcze ferie? A my mieliśmy jako pierwsi...
  17. [quote name='magdabroy']Jakie od połowy marca :mad: Ja się nie zgadzam :shake: Zdjęcia mają być już w następnym tygodniu :eviltong:[/QUOTE] Ja też się nie zgadzam! :evil_lol:
  18. Haha śmierdzące bagno... Coś o tym wiem :evil_lol:
  19. [quote name='magdabroy']Coś Ty robiła, że Cię koń ugryzł? :crazyeye:[/QUOTE] Był za bardzo łapczywy i wziął moją rękę razem z marchewką :evil_lol: Ale tydzień po tym znów siedziałam na końskik grzbiecie :D Tylko teraz już nie mam gdzie jeździć a to wspaniałe doświadczenie :loveu:
  20. Mi przyszły wyniki wałbrzyskich. Algielski, polski i historia - wos super mi poszły. Za to matma gorzej, a przyroda to nie za ciekawie.
  21. Wiesz ręka funnkcjonuje normalnie, tylko w stresie, jak się spinam, i jak duzo pisze to paskudztwo boli... Bo wogóle to miałam zmiażdżone mięsnie w ręce ( Mało brakowło do kości) bo... koń mnie ugryzł... A co do palców, kciuk lecze już ponad miesiąc, stłuczenie nawet czasem gorzej się goi niż złamanie, ale już prawie nie ma śladu po tym, to i ten serdeczny poboli 2 miesiące i przejdzie ;)
  22. Ja do mojego psa ( Cesar) mówię moja misiu :evil_lol: Dziubdziub :D i Dziubasek :D Sizuś lub Siziu ( z tym że Si nie czyta się jak ś )
×
×
  • Create New...