Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Ale fajne spacerowe zdjęcia :loveu:! Pozdrawiamy Ruby i koteczkę :loveu:
  2. A tak wogóle to ile Toffiś ma lat? Zdjęcia super! :multi:
  3. Jakie słodziutkie zdjęcie :loveu:
  4. Te zdjęcia już widziałam ;) Wbrew pozorom jestem w miarę na bieżąco :) Ja się domagam w niedalekiej przyszłości królisia :loveu:
  5. a ja wpadne i powiem tylko tyle, że zazdroszczę Wam dogomaniackich spacerów ;)
  6. Ale sytuacja z Jasperem... Biedny Lasti :( Słuchaj a Jaspera nie powstrzymał by pożądny kopniak? Bo jak Cesara jako małego szczyla pies złapał za szyję i dostał od ojca dwa kopy w łeb to puścił i tym uratowaliśmy Cesarowi życie... Ah, u nas też takie psy latają, ale jakoś zawsze udaje mi się je utrzymywać na dystans... A co do ludzi w autach to szkoda gadać... Totalna znieczulica.
  7. I co tam u Was dzisiaj słychać?
  8. [B]Patik[/B] mi się ostatnie podoba [B]:)[/B]
  9. Jaki fajny, szkoda że musi do schronu, ale to chyba lepsze, niż żeby włóczył się po ulicach. Chyba, że... zostanie u Was :loveu:;)
  10. Uff nadrobiłam wszystkie fotki, dziewczyny super się dogadują, Milka fajnie się u Was zaaklimatyzowała, jest taka uśmiechnięta, radosna aż miło patrzeć :loveu: A Peppara dawno nie było ;) Jego mi jeszcze do szczęścia potrzeba :evil_lol:
  11. [URL]http://img577.imageshack.us/img577/771/img7436c.jpg[/URL] To fajne wyszło. Bardzo fajne zdjęcia robisz :loveu: A że Cesara spotkam w zaklinaczu psów to wiem, bo w sumie stąd pochodzi imię mojego psa. Ale akurat ja tego nie wymyśliłam, jednakże pomysł mi się spodobał i zaakceptowałam ;) Pozdrawiamy, wymiziaj czarnulkę :loveu:
  12. ja też jestem ciekawa co tam u niej?
  13. [quote name='betty_labrador']portrecikowo zakończyłaś :) wazne ze w ogole dalaś :D a jak idzie rysowanie? co kolejnego tworzysz? :)[/QUOTE] Teraz narazie nie mam czasu, ale jak już mnie ręka nie będzie boleć to coś będę próbować :) [quote name='deer_1987']Podobaja mi sie te fotki!![/QUOTE] Cieszy mnie to :loveu:
  14. Cieszę się że filmiki się podobają. Cesara wysłać do reprezentacji Polski to zostaniemy mistrzami świata! :evil_lol: Przytulanie do takiego miśka to fajna sprawa :loveu: Trochę kociastych ;) A teraz Luiza wyścigówka!
  15. Kotki bardzo dbają co by się nam nie nudziło ;) pozdrawiamy Brinke :)
  16. [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-cUVoiTeOOkM/T0E2L0zk6AI/AAAAAAAAFGo/4HdTWhPFvRA/s600/DSC_4869_m.jpg[/URL] Ale to jest meega :loveu:
  17. Zdjęcia super :loveu: Ile Zen już ma ?
  18. Ale banda kocisk. Fajne są :loveu: Wyczochraj wszystkie ode mnie.
  19. [B]Daria_13[/B] pierwsze fajne [B]Avaloth [/B]ostatnie jest mega :loveu:
  20. Kurde a ja myślałam że masz tylko Atosa :) pokaż kociaste ;)
  21. Moje też ulubione to :loveu: Jak wejdę następnym razem na tego kompa gdzie mam zdjęcia to ustawie na tapetę :D
  22. Bardzo się cieszę, że się podoba :loveu: Mi też się podoba, jednak mają trochę racji, na topiku o fotografii że jest za mało kontrastu, muszę nad tym teraz popracować :) Niespodzianka :loveu: Filmik z Lusią: [video=youtube;4l0SBqCBQu0]http://www.youtube.com/watch?v=4l0SBqCBQu0[/video] i z Cesarem: [video=youtube;iwhMbf4bETg]http://www.youtube.com/watch?v=iwhMbf4bETg&feature=youtu.be[/video]
  23. Teraz własnie też to widzę, że moje zdjęcia sa za mdłe. Muszę popracować nad tym :) Obróbka super! :multi: Co do tego krzywego horyzontu, troszkę poprawiałam, ale nie chciałam przedobrzyć :) Dziękuję za uwagi! :loveu:
×
×
  • Create New...