Olenka _f dała mi kody wiec wyróżniłam na Trójmieście ogłoszenie Bima, Marti, Babci i Portera.
Ze swojej strony wyróżniłam Madela i zbiorcze ogłoszenie szczeniaków.
Plakat A4 z prośbą o dary rzeczowe
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/klembwwolontariusze.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/9048/klembwwolontariusze.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Plakat A4 dla Klembowa z prośbą o głosy
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/klembwkrakvet.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4489/klembwkrakvet.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[quote name='__Lara']Dzięki, że jesteście :) :) :) idę rozsyłać dalej :)[/QUOTE]
Lara jakżebym mogła odmówić Twojemu zaproszeniu jak takie cudo masz w awatarku...niskopodłogowce są cudne.
Jak tak czytam o tych łańcuchach, to myślę że do pełni szczęścia na Dogomanii stoją mi na przeszkodzie : brak Kałasznikowa i posiadanie sumienia które to nie pozwoliłoby owego Kałasznikowa mi użyć. A chęć jest...
Szkoda wielka...nie znam się na hotelikach ale Furciaczek znam z wątku Zygmusiowego.
Podnoszę wątek sunieczki, wyjątkowo mi zapadła w serce, raz że niskopodłogowiec, dwa że mało adopcyjna.
Mam od dzisiaj nowy net, mam nadzieję że się sprawdzi i bardziej będę mogła pomagać.
Wrzuciłam prośbę o kagańce na Morusek.
Zbiorcze dla szczeniaków na Tablica.pl
[URL]http://tablica.pl/zwierzeta/psy/psy-bez-rodowodu/oferta/szczeniaki-ze-schroniska-w-starogardzie-prosza-o-dom-IDEYNx.html/[/URL]
To jest szok z tą pseudohodowlą. Widzę na stronie że parę psiaków trafiło do Was jednego dnia- 9 stycznia...to by rzeczywiście wskazywało na pseudo:(