Jump to content
Dogomania

Vilena

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vilena

  1. Jaki dzidziuś :loveu:
  2. No proszę jaki zawodowy tor przeszkód :D A siostra fajnie nagrała co chcesz od jakości ;)
  3. [B]Dea i Budrysek[/B], strasznie Wam dziękuję za pomoc w wyciągnięciu Łily ze schroniska, JESTEŚCIE KOCHANE! :loveu:
  4. Dziękujemy Ci Budrysek! Gdyby nie Ty, sunia pewnie nadal byłaby w schronisku. Jesteś WIELKA!
  5. No to buziak dla Marcelinki! :*
  6. Mogę wrzucić parę fotek Dosi na śląskie forum? Tamb założyła jej tam wątek no i pusty jest.
  7. Śledzę wątek cały czas ;) Super, że ma domek! Antosia bądź grzeczna! :)
  8. [URL]http://img3.imageshack.us/img3/2630/p4256362.jpg[/URL] Oooo jaka mordziuchna fajna :loveu:
  9. Biedny :( Jesteśmy myślami z Marcelkiem, oby szybko wydobrzał! A wet nie mówił co mogło się stać? A ten zastrzyk to właściwie na co był?
  10. O rany! Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, daj znać co z nim jak wrócicie od weta! :(
  11. Cieszyn i okolice, znajdzie się DT na kilka dni? Łila ma szansę już w najbliższą sobotę jechać na DS!!!
  12. Vilena

    Demo(nek) xD

    [URL]http://img194.imageshack.us/img194/9803/15maja2011030kopia.jpg[/URL] Demek umie uśmiechać się do zdjęcia jak żaden inny psiur :megagrin:
  13. Jak na razie wszystkie mają ogłoszenia, ale poszukujemy chętnych wolontariuszy do pomocy. Kontakt: [email][email protected][/email] [U][/U]
  14. [quote name=':: FiGa ::']Widocznie przedwczoraj nie bylas bo tez fotki byly :evil_lol:[/QUOTE] :oops: Uuups... byłam! Ale ślepa trochę jestem bo czasem coś przeoczę :lol:
  15. Zaglądam tu codziennie i tylko matura i matura... Aż tu nagle dzisiaj co? Fotki! :multi:
  16. [B]Na dzień dzisiejszy szukamy domów dla tych psów:[/B] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/4535/plakat1e.jpg[/IMG] [B]Pomocy! :([/B]
  17. [B]Na dzień dzisiejszy szukamy domów dla tych psów:[/B] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/4535/plakat1e.jpg[/IMG] [B]Pomocy! :([/B]
  18. Biedactwo :( Niestety sunia nie... :(
  19. [quote name='Kaja10014']Teraz to ja planuję filmik agilitowy :diabloti:[/QUOTE] No to czekam :) Szarpaczek super!
  20. Nesiulka, którą dostałam na telefon :) [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5791/zdjcie038rv.jpg[/IMG]
  21. Super! :multi: Witusiu bądź szczęśliwy w nowym domku :)
  22. [quote name='agrazka']coś to SPA mało ekskluzywne, bo minę ma nietęgą :)[/QUOTE] A bo Rudek się nie zna ;) [quote name='kamilka91']Jaki szczęśliwy :lol:[/QUOTE] Ha ha :D
  23. Acha, dałam wszystkie psy na jedno zdjęcie no bo chyba nie ma w regulaminie, że nie może byś 25 zdjęć na jednym zdjęciu? :lol:
  24. Nie Figa, ja już więcej wątków nie chcę bo kiedy ja to wszystko będę aktualizować... Przeklejaj Ty ;)
  25. Figulcia, mam nadzieję, że się nie gniewasz, że to tak pozmieniałam? :oops: Kurczak! Znowu zapomniałam, że jest max 5 zdjęć na post :oops: Popracuję nad tym :razz:
×
×
  • Create New...