-
Posts
4357 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasumi
-
[quote name='Nikaragua']http://allegro.pl/show_item.php?item=2047694761 wielkie dzięki! :) zerduszko - ja zdecydowanie wolę te ogrooomne, molosowate psiska ;) ew. coś wyżłowatego :) byle duże :) heh, jak ją odbierałam ze znajomą, to ciągle szła za moimi kozakami, chyba wyczuła na nich smród schroniska :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='[email protected]']a na zdjęciach to ty jesteś?:cool3:[/QUOTE] nieeee, ja jestem obsługą foto, zresztą jak zawsze i wszędzie :p nawet oferowałam się gdzieś na pierwszej stronie, że mogę zrobić zdjęcia do ogłoszeń :)
-
Luna to młodziutka mała suczka (waży ok. 5-7 kg). Ma tylko 2 lata, a już poznała co to bezdomność i głód. To towarzyska, łagodna i wesoła suczka, jednak ze względu na złe doświadczenia zdarza jej się jeszcze zachowywać dystans. Z każdą chwila nabiera coraz więcej zaufania i robi się coraz odważniejsza. Jest grzeczna - typowo domowy pies. Zachowuje czystość, pozostawiona sama nie niszczy. Lubi spacery i ładnie chodzi na smyczy, nie wykazuje agresji do innych psów. Przebywa w domu tymczasowym w Radomiu, gdzie odzyskuje radość życia. Pokochaj micro sunię, a ona odwdzięczy się miłością i wiernością! Kontakt w sprawie adopcji: Kinga - 511-732-514 [email protected] Warunkiem adopcji jest zobowiązanie się do sterylizacji suczki. ALBUM: http://imageshack.us/g/151/dsc03463j.jpg/ jeśli ktoś ma ochotę poogłaszać :) to będę wdzięczna :)
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
proszę o pomoc w ogłaszaniu, ma czas na znalezienie domu ok. 2 tyg.... Luna to młodziutka mała suczka (waży ok. 5-7 kg). Ma tylko 2 lata, a już poznała co to bezdomność i głód. To towarzyska, łagodna i wesoła suczka, jednak ze względu na złe doświadczenia zdarza jej się jeszcze zachowywać dystans. Z każdą chwila nabiera coraz więcej zaufania i robi się coraz odważniejsza. Jest grzeczna - typowo domowy pies. Zachowuje czystość, pozostawiona sama nie niszczy. Lubi spacery i ładnie chodzi na smyczy, nie wykazuje agresji do innych psów. Przebywa w domu tymczasowym w Radomiu, gdzie odzyskuje radość życia. Pokochaj micro sunię, a ona odwdzięczy się miłością i wiernością! Kontakt w sprawie adopcji: Kinga - 511-732-514 [email][email protected][/email] Warunkiem adopcji jest zobowiązanie się do sterylizacji suczki. [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9236/dsc03484ft.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/3459/dsc03480rs.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9872/dsc03499yj.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/4861/luna3z.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/6255/luna2u.jpg[/IMG] ALBUM: [url]http://imageshack.us/g/151/dsc03463j.jpg/[/url] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
kasumi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
szczyl miał parwo.... dzisiaj lało się z niego.... ogólnie był wycieńczony, wygłodzony..... miał jechać w niedzielę do mojej koleżanki na DT (mieszka na przeciwko), ale jednak zdecydowałyśmy z p.Kasią (ze schronu), że jeśli ma parwo = zakażone mieszkanie na ponad 6 msc..... i pojechał inny psiak. dobrze zrobiłyśmy, bo nie dość, że moja koleżanka i jej rodzina bardzo przeżyliby śmierć, to dodatkowo byłby zakażony dom.... i na pół roku zablokowany BDT -
[quote name='zerduszko']Z tych info, to tylko takie coś wydukałam. Można by jeszcze dopisać czy się bawi, co jada, czy jest żywiołowa czy raczej spokojna itd. ;) Radziłabym ją zważyć, zeby nie było zwrotu ;) Jak ona ma na imię? :D 10-14 dni po zakończeniu cieczki można tez sterylizować, żeby nie było kłopotów w DS, jak to czasem bywa :/[/QUOTE] tekst suuper! :) ja nie mam weny do pisania...., ew. jak muszę to coś sklecę nie trzymające się kupy - 3 zdania.
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
kasumi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka'][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-j5b_Z7JJAPI/TwmS-224rsI/AAAAAAAALLk/buOba5e7oQQ/s512/20120108.jpg[/IMG][/QUOTE] niestety dzisiaj odszedł za TM ['] -
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
kasumi replied to pati851's topic in Już w nowym domu
niuniek był ostatnio na spacerku :) -
Westie w potrzebie/znalezione/zaginione
kasumi replied to Magda's topic in West Highland White Terrier
[quote name='luna8585']To super :D a gdzie ten domek? Ja go raczej nie będe mogła zatrzymać :/ Friss......normalnie cierpi sercowo...jest tak zazdrosna,zgaszona....już widze co się dzieje. Robi mi fochy jak dochodzę do małego...ma wymioty...poprostu szok jak ona to przeżywa. Jeszcze do tego ja ciągle w pracy a mój mąż z psami dziećmi itd. Nie będe go obarczać....Jak zamieszkamy na swoim to pewnie ale na wynajmie.....musze zachować granice rozsądku. Ale psiak jest super. Zero kłopotu. Czyścioch i przylepa :)[/QUOTE] dom jest w Łodzi, już sprawdzony :) dziewczyna brała psy na tymczasy i jednak chciałaby mieć jakiegoś psiaka na stałe :) -
[quote name='ataK']Tam jest napisane, że jedna próbka na jedno gospodarstwo domowe, to raczej na ten sam adres nie przyślą...[/QUOTE] ale już ustaliłam, że do koleżanek powysyłam próbeczki :D uzbieram 10, pakuje w kopertę i wysyłam do ulv :) zerduszko - sunię muszę szybko ogłaszać, bo poniekąd ma limit czasu 2 tyg. na znalezienie domu (miał przyjechać do niej na awaryjny DT szczyl sznaucer, ale miał podejrzenie parwo i nie chcemy zakazić mieszkania...., a tak jeśli już się zgodziła, to upchnęłyśmy tą kruszynkę :) ) dobra, pisz, że nie niszczy w domu, zachowuje czystość w domu, ogólnie bardzo grzeczna, ma trochę opory, jak chce się ją wziąć na ręce.... mieszkamy na obrzeżach miasta, więc trudno stwierdzić, czy, np. w centrum miasta będzie ok (ogółem nie boi się samochodów, nawet obszczekała rano rower!), nie ma małych dzieci, więc nie wiem jaka jest reakcja, ale sądzę, że bardziej nadaje się dla tych +10, powiem Ci, że nie wiem, czy jest szczepiona, bo nie mogę się zebrać, żeby zadzwonić do schronu...... poza tym miała cieczkę w schronie, więc trzeba odczekać te 2 msc. minimum....., ma trochę kataru - dostaje antybiotyk.
-
[quote name='zerduszko']To na co ludzie zwracają szczególną uwagę: czystość, czy niszczy, jak zostaje sama w domu, czy nadaje się do miasta (np. nie boi się schodów i ruchu ulicznego), jaki ma stosunek do dorosłych/dzieci. Jest spokojna czy energiczna? Grzeczna czy diabełek? Ciachnięta będzie przed adopcją czy już w DS? Odrobaczona/szczepiona/zdrowa? Poka jej zdjęcie jak masz, łatwiej coś wyduakć ;)[/QUOTE] żebym ja to wszystko wiedziała.... :D przywieziona dzisiaj dokładnie o 14.40 :D jutro odpowiem na to, co będę wiedziała (przy okazji chyba sama zostanie w domu, to podpytam, czy nie rozniosła mieszkania :p )
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
nie wiem, czy już pisałam, ale: Abi już w DS [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/966/dsc01919v.jpg[/IMG] micro szczeniak też: [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/655/dsc02431w.jpg[/IMG] a Śnieżki niestety nie dało się uratować..... została zawieziona do kliniki pod Wawą, tam zasnęła w spokoju i cieple, otoczona opieką.... ['] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2844/dsc03021x.jpg[/IMG] Luna na tymczasie u mojej koleżanki.... mamy ok. 2 tyg. na znalezienie domu.... sunia micro, ma ok. 3 lata.... tekst już się robi ;) [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/4861/luna3z.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9236/dsc03484ft.jpg[/IMG] -
[quote name='necianeta89']kurczę, też chciałam zamówić kilka próbek. ale cholerka, nie mogę zamówić z tego samego komputera, mimo iż jest inny mail i inny adres, ale pokombinuje :)[/QUOTE] nie da rady z tego samego komputera? (tzn. chodzi o komputer, czy adres IP?) bo ja mam więcej niż jeden komputer, ale adres na wszystkich ten sam....
-
Westie w potrzebie/znalezione/zaginione
kasumi replied to Magda's topic in West Highland White Terrier
[quote name='luna8585']Evelynkaa jutro jak wrócę z pracy w godzinach nocnych porobię fotki. Może i rano mi się coś uda...mały śpi na legowisku Friss postawiliśmy je koło piecyka...jest przeuroczy :) Jest taki delikatny. Bardzo się cieszę że zadziałałam impulsowo i mogę być jego DT :)[/QUOTE] ja też się cieszę, że zabrałaś go :) męczyłby się w schronisku.... ew. mam już dla niego docelowy domek, jeśli jednak nie zdecydujesz się go zatrzymać :) dom z polecenia fund. AST pięknie wygląda :) -
[quote name='zerduszko']Zwykły mogę napisać, ale potrzebuję info o psie, może być w punktach. suuuper! wielkie dzięki :) mam już wykupiony pakiecik, więc zaraz będzie w necie :) to ona ma ok. 2/3 lat, spokojna, była w boksie ze szczeniakami (podrostkami) i nie dopuszczały ją do jedzenia (jak dostała kawałek mięska, to zabrała z michy i pobiegła w kąt :( ), jest jeszcze chuda, micro psiak, obecnie waży z 5kg., suczka, na razie nie jest ciachnięta, ale jest to warunek adopcji, myślę, że powinna zaprzyjaźnić się z innymi psami (z psem ponad kolano, samcem, obwąchała się i był spokój) ładnie chodzi na smyczy mieszka w domu tymczasowym kontakt do mnie: Kinga - 511-732-514, [email protected] potrzebujesz jeszcze czegoś? edit: ja też pozbieram trochę tych próbek i wyślę :)
-
[quote name='gosikf & dogs']tak to ja jestem Małgorzata D. Bardzo cieszę się z nowych zdjęć! Ukłony dla kasumi :) A jeżeli chodzi o Dejzi to widzę, że przybrała na wadze i jakoś jej się twarz zmieniła, że tak powiem ;) No nic szukamy dalej. Poszukam bazarku z ogłoszeniami.[/QUOTE] heh 'ukłony', że wreszcie się zebrałam w garść :p u nas w schronie, to większość psów robi się kwadratowych :D aha, z tego co dowiedziałam się o niej, to podobno wychodzi na jedzenie, a potem siedzi cały dzień w budzie..... włączył się jej tryb lenia :D
-
[quote name='[email protected]']u mnie to TZ ten zły a ja do rozpieszczania[/QUOTE] to u mnie inaczej, ja zawsze byłam tą złą co trzymałam zasady co wolno psów, a co nie.... ja zawsze podawałam leki, zastrzyki itd. pomimo, że zajmuję się psami itd. to stałam się bardzo niedelikatna, mało wrażliwa..... jakbym porosła jakimś pancerzem :o już mnie nie ruszają takie patrzące oczy przez kraty, czy pisk szczylków..... jakoś przez ten rok pomagania i patrzenia się na nieszczęścia to jakoś już nie przejmuję się każdym przypadkiem.... co to się dzieje przez to pomaganie, a taka wrażliwa kiedyś byłam :diabloti: a tak z innej beczki, to jest tu ktoś do napisania tekstu do ogłoszeń właśnie dla tej kruszyny, co siedzi u mojej znajomej? zwykły tekst, bez wymysłów, opowiadań, czy nie wiadomo czego....
-
[quote name='[email protected]']Kasumi ślicznotę dałaś sąsiadce nie chce zatrzymac?[/QUOTE] hehhe, nie chce :) w czerwcu chce coś wziąć na stałe, a ta tylko tymczasowo :) ostatnio wydałam jej tymczasa, gdzie cała rodzina się w niej zakochała :) fakt, faktem piękna była, ale bardzo ją rozpuścili i troszeczkę sobie nie radzili.... ale nabierają doświadczenia i będzie coraz lepiej :) a ja znowu będę się bawić w panią weterynarz i robić zastrzyki :D zawsze jestem ta zła ciotka, co robi psom zastrzyki i ich kompie, a potem nie dziwne, że psy się mnie boją ;) i mają do mnie respect :p a słuchajcie, jakby np. wszystkie ciotki z Wrocka, co pomagają/znają/słyszały o ulv zamówiły po sztuce i jedna ciotka zebrałaby wszystkie pampersy i przekazała ulv? albo jak jest, np. więcej ciotek z jednego rejonu i zamówiłyby po próbce, przekazały wszystko jednej i ta wysłałaby wszystkie w jednej kopercie?
-
[quote name='ulvhedinn']O takie: http://www.suchenoce.pl/ rozmiar najlepiej 15-30 ale w zasadzie na Krę każdy się nadaje :) ulv, a zamawiałaś sobie próbki z tej strony? :) mojej znajomej (mieszka na przeciwko) upchnęłam..... co prawda jeszcze nie ma domu, ale mam nadzieję, że bardzo szybko go znajdzie :)
-
Westie w potrzebie/znalezione/zaginione
kasumi replied to Magda's topic in West Highland White Terrier
było ogłoszenie w radiu, że znaleziono westa.... poza tym, jak minie 14 dniowa kwarantanna, to zostanie wykastrowany w schronisku :) więc nie pójdzie jako reproduktor :) -
Westie w potrzebie/znalezione/zaginione
kasumi replied to Magda's topic in West Highland White Terrier
dzisiaj west z Radomia pojechał do luny :) luna, daj jakieś info o nim :) -
przeczytałam wątek na forum i dla wyjaśnienia, to : [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/9223/dsc01294p.jpg[/IMG] to jest inny pies (Śnieżka), który jest w DS (pojechał kawałek czasu, zanim pojawiły się Baja i Śnieżka [']) [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7108/dsc03011er.jpg[/IMG] i to jest inny pies (Baja) nawet umaszczenie na pysiu jest trochę inne.... jeśli są jeszcze jakieś pytania to proszę pytać, mam nadzieję, ze będę znała odpowiedź.
-
GAGA-13 miesięcy w hotelu- ma dom i 2000 długu
kasumi replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donka5']Psy z Szydłowca:-) [URL]https://picasaweb.google.com/105589679541360870529/20120107?authkey=Gv1sRgCNyltJWlqcvzkwE[/URL]#[/QUOTE] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-gGCz-pGxNRE/Twiakju9u-I/AAAAAAAAAlA/YuxlHoeYvuI/s640/CIMG2838.JPG[/IMG] znowu 'walki psów' urządzasz :D