-
Posts
4357 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasumi
-
[quote name='mestudio']Szczerze powiem, że wcale mnie to nie dziwi że nikt z Radomia nie chce (przepraszam - nie może) pojechać do Pionek na wizytę. Bo wiatr w oczy, bo śnieg zrobił kilometrowe zaspy w górę.... K...wa nie rozumiem ani trochę. Tak samo jak nie zrozumiałem innego wątku z Radomiem w roli głównej.... Widać kierujemy się (poza nielicznymi wyjątkami) innymi zasadami, inną moralnością, inną uczciwością,... Przepraszam za szczerość ale Kasumi - chcieć to móc. Widać nadal na dogo obowiązuje zasada Kaliego: Kaliemu ukraść krowa - to źle, Kali ukraść krowa - to dobrze. TZmestudio cenię sobie szczerość i nie ma co za nią przepraszać ;) nie zawsze chcieć to móc, uwierz mi..... poza tym w ogóle nie znam Pionek, wizytę robiłam tylko raz w życiu.... sorry, ale ja jako niedoświadczona osoba -w robieniu wizyt- nie chciałabym się porywać na to, mogłabym pojechać jako osoba, która by towarzyszyła i uczyła się napisałam wczoraj, albo przedwczoraj pw do obraczusia, żeby mi nakreśliła w jakiś sposób sytuację (jaki pies itd.) - nie dostałam odpowiedzi.... trudno aha, NIGDZIE nie pisałam, że mestudio ma bliżej niż my -z Radomia- poza tym, nie raz mi odmawiano, żeby robić wizyty (np. szukając osób z Gdyni, czy Gdańsku) na koniec dodam, ze Radom, to bardzo dziwne miasto, z jeszcze dziwniejszymi ludźmi. mam nadzieję, że ten komentarz wam wystarczy, ale jestem cholernie zmęczona, prawie calutki tydzień zapieprzałam w schronisku po 8 godzin - idę spać.
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Matko, co robić????????? A może zawieźć je do schroniska. Czy jest jakieś w pobliżu , które jest niezłe?[/QUOTE] w schronisku nie przeżyją takie maluchy...... wirusy zaatakują organizmy, bo nie mają odporności.... -
tak.... jestem wszędzie do tyłu z informacjami :( po prostu w tym tyg. nie wyrabiam, bo prawie cały tydzień jeździłam do schroniska na 8/9 godzin..... będę się umawiać na ten tydzień co będzie :)
-
obraczus... przepraszam, ale ja na prawdę robiłam tylko raz w życiu wizytę p.a. i nawet nie mam od kogo się przyuczyć... :/ a nie chcę schrzanić wizyty.... zamieściłam apel na radomskim wątku..... mam nadzieję, że odezwie się ktoś do Ciebie jak w najszybszym czasie.... pomimo pozorów, wcale nie ma tak dużo osób z Radomia ;) raptem garstka.....
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś z RADOMIA może zrobić wizytę przed adopcyjną? Więcej informacji u obraczus87..... dosyć pilna sprawa.... -
[quote name='sylwija'][B]kasumi[/B], jak Twoje psiaki?[/QUOTE] micro ok :) byłam przy całym zabiegu sterylizacji.... przynajmniej uświadomiłam się, jak to wygląda.... także, zbieram doświadczenie :) a 'moja' suka przełożona na za tydzień.... dzisiaj były 2 poważne, pilne operacje i przesunęłam.... bo to w sumie nie jest pilne.... tylko szkoda mi jej, bo zafundowałam jej głodówkę i niestety nie wyszło.... :( a ona biedna nie wiedziała o co chodzi...., dlaczego nie dostała jedzenia....
-
[quote name='motyleqq']nikt się z doświadczeniem nie rodzi ;) trzeba pochodzić, porobić, to nie boli[/QUOTE] oj boli, boli ;) najpierw trzeba z kimś połazić i przyuczać się :) ja byłam raz na wizycie, domek okazał się fajny, ale potem miałam w głowie milion pytań, których nie zadałam..... heh, a co do ogłoszeń, to ja umiem robić, ale ja nie mam cierpliwości :D wole zapłacić :p
-
jutro Buba ma umówioną sterylkę na 14.00....... trzymajcie kciuki!
-
uff... nie dziękuję za wsparcie :) żeby nie zapeszyć.... Buba to mój drugi tymczas i okropnie się denerwuję, ale tam w środku.... bo ma padaczkę i chorą trzustkę i prawie rok decydowałam się na ten zabieg.... a pierwszego tymczasa nie sterylizowałam, tylko w całości ;) przekazałam wspaniałemu DS :) który swoją drogą prowadzi hotel dla zwierząt "Psia Kość" w Wieliczce :) jutro będę latać jak ta trusia ;) już o 8.20 mam być w schronie, tniemy micro sunię, potem lecę do domu (na drugi koniec miasta) oddaje micro i biorę swoją pod pachę i jadę do lecznicy, na szczęście to tylko ok. 4 km drogi = 10 minut w autobusie :) oczywiście potem będzie odebrana samochodem :)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
kasumi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
malawaszko....., mamy 10 msc. sznaucerkę :) została przerzucona przez ogrodzenie jakiejś osobie..... mam foto, tylko muszę zmniejszyć i wrzucić na serwer :) -
[quote name='santino']Dziewczyny, "mój" maluch poszedł dzis do adopcji :) Było bardzo wielu chętnych na niego - jedna Pani nadal jest zainteresowana adopcją małego psiaka, więc umówiłam się z nią, że zbiorę propozycje i jej za kilka dni podeślę. A zatem kochane jeśli macie: 1. małego psiaka (nie musi być szczeniak) 2. najlepiej "kudłatego" :) To podeślijcie proszę zdjęcia, z krótkim opisem oraz danymi do kontaktu na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Prześlę Pani Wasze propozycje.[/QUOTE] małego tzn.? taka panna przeszłaby? [url]http://tablica.pl/oferta/piekna-mona-jak-border-terrier-mloda-oddam-IDB7Nt.html[/url] ona jest jak border collie z wyglądu..... charakter jeszcze nie poznany, ale myślę, że to nie będzie taki ruchliwy psiak.. aha, do ilu lat?
-
[quote name='necianeta89']a ile kosztuje? zaglądam właśnie na allegro i nie wiem czy tanie czy drogie.. edit, np o: [url]http://allegro.pl/nizoral-100ml-szampon-przeciwlupiezowy-apteka-i2012557051.html[/url][/QUOTE] nie mam pojęcia ile to kosztuje w aptece.... wypadłam z obiegu.... (jedna saszetka coś koło 3/4zł???), bo kupowałam to co najmniej pół roku temu... ale sądzę, że właśnie jakoś tak będzie kosztował, w okolicach 40zł...
-
[quote name='necianeta89']Ja czymś takim nakarmiłam ostatnio mojego psa, bo kurier nie dojechał z karmą, smakowało mu, tylko miał straszne gazy ;) btw, znacie jakiś dobry szampon na psi łupież? coś mega skutecznego, moje 3 bałwanki mają to paskudztwo.[/QUOTE] wiesz co, mój wet powiedział mi, że na łupież najlepszy nizoral :) i faktycznie podziałało, co prawda do najtańszych rzeczy to nie należy, ale.... (u mnie wystarczyły 2 saszetki, tyle, że mam jednego psa-tymczas)
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Samanta do ogłoszeń: [url]http://tablica.pl/oferta/piekna-mix-shar-pei-szuka-domu-psigarnij-IDErPw.html[/url] album: [url]http://imageshack.us/g/651/dsc03207n.jpg/[/url] -
małe BIAŁE CUDO -- KLARA -- została góralką -- MA swoją RODZINĘ
kasumi replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='makik']najważniejsze to chyba z top5 nie wypaść prawda? ale oczywiście im wyżej tym lepiej. będziemy walczyć:)[/QUOTE] jasne, najważniejsze, to być w pierwszej piątce :) ale ja mierzę wysoko ;) -
małe BIAŁE CUDO -- KLARA -- została góralką -- MA swoją RODZINĘ
kasumi replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
tak :) jesteśmy na 3 miejscu, mamy przewagę nad Włocławkiem (77 głosów), a do Sosnowca (2 miejsce) brakuje nam tylko 222 głosów ;) może wskoczymy na to 2 miejsce.... tak mi się marzy.... ;) -
[quote name='olga7']Jesli Dejzi by byla za duża/za wysoka glownie,to trudno ...Ale Poker chyba pyta wczesniej i ma może dom dla niedużej suni,niekoniecznie mikrosuni ,to może akurat by Dejzi spodobala się ? Jest to duża szansa i nadzieja chyba.[/QUOTE] ale sądzę, że można podesłać :) jak się ją odchudzi, to będzie bardziej przypominać micro ;)
-
[quote name='olga7']Co prawda z Wroclawia dużo bliżej do Trzebnicy i jest tam duże schronisko ,ale na wszelki wypadek wstawię zapytanie w spr.nieduzej suni szukanej do Trzebnicy ... Trochę jednak za daleko z Radomia do Trzebnicy,ale jednak i wkleję to pw .. -------------------------------------------------------------------------- Wczoraj 20:39 #172 [URL="http://www.dogomania.pl/members/90727-Agucha"][B]Agucha[/B][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/statusicon/user-offline.png[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/ranks/9apsycho.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/members/90727-Agucha"] [/URL] [B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT] Mam pytanie - czy[B] Trzebnica[/B] to wasz rejon? Jest pani, która szuka mikro-suni do adopcji. Maluch, żeby mogła ją wszędzie ze sobą zabrać. Wiek bez znaczenia. Nie ma poczty mailowej, ale ma skypa i potrafi wyszukać ogłoszenie w necie... Przydałby się ktoś z jej bliskiej okolicy kto pomógłby znaleźć odpowiedniego mikrusa - niestety nie kojarzę nikogo z tamtych okolic. [/INDENT][/QUOTE] taka micro, to ona nie jest.... swoje waży.... sięga tak trochę ponad połowę łydki
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kasumi replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
ja nigdy nie wiem co napisać/powiedzieć w takich sytuacjach..... Aniu, bardzo mi przykro z powodu Olusia, ale to chyba był najlepszy wybór - dałaś mu odejść w spokoju i miłości.... -
[quote name='Poker']czy wiecie jak Dejzi zachowuje się w domu?czy szczekliwa? jak do ludzi? Mam domek dla malutkiego psa/suni, bardzo dobry. Wiek nawet do 10 lat , nie szczeniak.[/QUOTE] no trudno stwierdzić jak się zachowuje w domu.... ponieważ jest w schronie... :( ona raczej wycofała się.... nie sterczy cały dzień pod siatką i przy najbliżej okazji szczeka.... do ludzi anioł! a przynajmniej do mnie ;) tuli się w kolana, chce być jak najbliżej człowieka :) myślę, że możesz ją polecić :) a są małe dzieci? dom w bloku/domek? inne zwierzęta? coś więcej? :)
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
można zdjąć ogłoszenia tych, bo mają już domy (to te, co był tam mix. spaniela) [url]http://tablica.pl/oferta/szczeniaki-mix-jamnika-i-terriera-szukaja-domu-IDBjQw.html[/url] ten zostaje na stałe u Piotrka: [url]http://tablica.pl/oferta/mix-buldog-fracuski-szuka-domu-IDB3Zx.html[/url] i w sumie ją też można zdjąć, bo jej adopcją zajmuje się już SOS husky i Fundacja Adopcje Malamutów [url]http://tablica.pl/oferta/piekny-szczeniak-husky-szuka-domu-IDAt3B.html[/url] (tak na marginesie, to ma nosówkę, ale jest poprawa i miejmy nadzieję, że będzie już tylko lepiej - wątek na 1 stronie)