-
Posts
4357 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasumi
-
[quote name='kasumi']słuchajcie, dostałam wiadomość od Magdy, która adoptowała ode mnie psa :) ktoś porzucił psa u pewnej kobiety i trzeba mu znaleźć dom :) ja już zaczęłam go ogłaszać - jak ktoś chce pomóc, to będę wdzięczna :) (pies został porzucony w okolicach Wieliczki i wszelkie info jest u Magdy) tekst do ogłoszeń: Frodo to młody – około 2 letni psiak, który został podrzucony na działkę. Dlaczego akurat jego to spotkało? Przecież to piękny i zdrowy psiak. Nie ma w sobie ani grama agresji – jest delikatny, zgadza się z innymi psami, a nawet dziećmi! Czy tak nagle zaczął przeszadzać swoim właścicielom? Został wyrzucony w ten najgorszy czas, kiedy robi się zimno…. Frodo może zamieszkać w domu, jak i w ocieplanej budzie. A teraz spójrz w jego oczy i zakochaj się w nim! Pomożemy w transporcie do nowego domu! KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Magda – 509 188 082 [email protected] album: http://imageshack.us/g/819/dsc1156k.jpg/ już w nowym domu! :)
-
[quote name='winter7']Nie chcę zapeszać, ale właścicielka Azylu już prawie się zgodziła na wyjazd Strike'a do hotelu. Jeszcze jutro omówię z nią szczegóły. Nie będzie też problemu z zabraniem go na kilka godzin na sesję zdjęciową, którą zadeklarowała się zrobić w najbliższym tygodniu Bonsai. :D Dzięki wielkie!!!! Dzwoniłam dziś do pani Magdy, ale była poza domem, więc spróbuję jutro rano. Chciałbym dograć wszystko w najbliższym tygodniu.[/QUOTE] a co z pieniędzmi? mamy na tyle deklaracji? ile kosztuje ten hotel?
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']a ja chciałam spytać czy ktoś wie czy ta sunia poszła do domu? [IMG]http://c3316251.r51.cf0.rackcdn.com/3729797_2_644x461.jpg[/IMG] ' tak o niej myślę, a nie mam czasu śledzić wątku, ani nawet ogłoszeń porobić ale myślę, że już niedługo to się zmieni - mały jest już coraz fajniejszy, mniej płacze jeszcze trochę i będzie pomagał mi fotografować psiaki - dam mu drugi komputer i we dwójkę to będziemy masę ogłoszeń robić :), a jak zrobi prawo jazdy to będzie mógł pomagać jako szofer :):evil_lol:[/QUOTE] z tego co wiem, to chyba jeszcze siedzi.... a ja mam masę nowych zdjęć! :) aha, tego szczyla przydałoby się poogłaszać.... [url]http://tablica.pl/oferta/2-3-miesieczny-szczeniak-czarny-z-bialymi-latami-radom-oddam-IDqsSj.html[/url] zabrano go do hotelu, bo jedna osoba nie mogła patrzeć, że taki maluch siedzi w klatce.... :( więc pilne ogłoszenia.! -
[IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7403/73761997.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/7188/35503013.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/8148/24970602.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7996/58953707.jpg[/IMG]
-
[quote name='masuimi33'][url]http://www.facebook.com/event.php?eid=209529645785886#!/event.php?eid=209529645785886[/url] cioteczki Pepsina w tej chwili już oczka nie otwiera, ma tak silny stan zapalny, mimo przyjmowania leków nie jest dobrze. Pomóżcie porozsyłać gdzie się da....Proszę[/QUOTE] a to co się stało? tak nagle zaropiało? co teraz z tym oczkiem będzie? (jakaś operacja itd.?)
-
a sprawdzaj :p kiedyś tam dodawałam :p
-
a są moje foty z Bubą :p ha!
-
a dziękuję bardzo :)
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']Dzisiaj byliśmy na wizytach poadopcyjnych u dwóch astów z Waszego schroniska. Jacoba, który u nas został przezwany na Fero, trafił do DT i już w nim został. Dzisiaj świeci się jak pupa niemowlaka, ma nadal pstro w głowie i pluje się jak molosik :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-CDYlsLXhLzQ/TqRAoL-VdZI/AAAAAAAAI7U/8zim7svZE6U/s512/Jacob1.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-e93bDs_9dcw/TqRAsMCrvxI/AAAAAAAAI7s/UwqjGHx6Bsw/s512/Jacob4.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-adWXVvVupmI/TqRAsFEZluI/AAAAAAAAI7w/eds7WsYQtRY/s512/Jacob5.jpg[/img] A drugim rezydentem był Miodzio, w nowym domu Maxx. Maxx niestety trafił do nowego domu z babeszją ze schroniska. Szczęście w nieszczęściu, bo w domu szybciej doszedł do siebie i dzisiaj śmiga zdrów. Niestety, nadal ma słabe wyniki wątrobowe ale jest leczony. Uszy nadal leczone, ale to długa, długa droga. Wyszło też, że miał pęknięte żebro. Ale z dobrych wieści, doskonale odnalazł się w nowym domku, jest zadowolony, szczęśliwy, akceptuje psy, koty, na dzieci nie reaguje (przynajmniej sąsiadów). Ogólnie ideał pod względem braku agresji, choć ma nieco braków wychowawczych. To jednak nadrobi! [img]https://lh5.googleusercontent.com/-oqIGE7okcNM/TqR4IUL7BCI/AAAAAAAAI9Q/-VmIjEgjgw4/s600/Miodzio11.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Q0MY-dDZZls/TqR4JqkOBoI/AAAAAAAAI9g/KDdTVujUozI/s600/Miodzio12.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-QUP-RfkDf2Q/TqR4LBx56tI/AAAAAAAAI90/tz69SMheCss/s512/Miodzio16.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-QZPPWNbn7m4/TqR4MqVD47I/AAAAAAAAI-E/Vh3hnwvZ-M0/s512/Miodzio18.jpg[/img][/QUOTE] "moje" kochane 2 kruszynki :loveu::loveu::loveu: Jacob, to chyba jeszcze długo nie dorośnie - wieczny dzieciak będzie i tyle :p a ja go pamiętam jeszcze ze schronu: [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/8093/jacobnero.jpg[/IMG] Kasia, nie sądzisz, że on ma jakąś mniejszą głowę :o :o :o -
witam wszystkie baloniarki :) ja tutaj rzadko się odzywam, ale zawsze podczytuje :) i zapraszam na kolejny mój bazarek (na mojego tymczasa) Cieplutkie kurtki zimowo/jesienne! Zapraszam :) [SIZE="4"]http://www.dogomania.pl/threads/216517-Baardzo-ciep%C5%82e-kurtki-i-p%C5%82aszcze-na-zim%C4%99-jesie%C5%84!-Na-bub%C4%99-Ca-de-bou-3.11.-21.00
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kasumi replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
a ja zapraszam na kolejny mój bazarek (na mojego tymczasa) [CENTER][B]Cieplutkie kurtki zimowo/jesienne! Zapraszam :)[/B] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6499/dsc00944gx.jpg[/IMG][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/7039/dsc00955pv.jpg[/IMG][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6609/dsc00960z.jpg[/IMG] [COLOR="#9932cc"][SIZE="4"][url]http://www.dogomania.pl/threads/216517-Baardzo-ciep%C5%82e-kurtki-i-p%C5%82aszcze-na-zim%C4%99-jesie%C5%84!-Na-bub%C4%99-Ca-de-bou-3.11.-21.00[/url][/SIZE][/COLOR][/CENTER] -
a ja zapraszam na kolejny mój bazarek na Bubkę :) Cieplutkie kurtki zimowo/jesienne! Zapraszam :) [SIZE="4"]http://www.dogomania.pl/threads/216517-Baardzo-ciep%C5%82e-kurtki-i-p%C5%82aszcze-na-zim%C4%99-jesie%C5%84!-Na-bub%C4%99-Ca-de-bou-3.11.-21.00
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
a ja zapraszam na kolejny mój bazarek (na mojego tymczasa) [CENTER][B]Cieplutkie kurtki zimowo/jesienne! Zapraszam :)[/B] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6499/dsc00944gx.jpg[/IMG][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/7039/dsc00955pv.jpg[/IMG][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6609/dsc00960z.jpg[/IMG] [COLOR="#9932cc"][SIZE="4"][url]http://www.dogomania.pl/threads/216517-Baardzo-ciep%C5%82e-kurtki-i-p%C5%82aszcze-na-zim%C4%99-jesie%C5%84!-Na-bub%C4%99-Ca-de-bou-3.11.-21.00[/url][/SIZE][/COLOR][/CENTER] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
dawaj Rocky'ego tutaj :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216502-Oferuj%C4%99-po-20-og%C5%82-dla-ka%C5%BCdego-psiaka-z-dogo[/url] lilith, mi to jest obojętne czy to będzie gsm Anity, p.Kasi, czy mój :) ale maila możesz podać mojego: [email][email protected][/email] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Anita, kolejny super szczyl siedzi w schronie w adopcyjnym.... no super jest! :) duży nie będzie, jak z nim wyszłam na spacerek to wiedział, że trzeba na zewnątrz siusiu i koope :) tylko zdjęć nie mam...., najprawdopodobniej będę w poniedziałek w schronie, to cynę mu zdjęcie :) (Anita, ty już w Wawie, czy Szydołwiec?) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Lilith, jakbyś mogła zrobić jej ogłoszenia, to byłoby cudownie :) -
jeśli ktoś miałby luminal, to przyjmę :)
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE="4"] Tylko u nas! Piękne futro w cętki ZA BEZCEN!!![/SIZE] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/1441/img0003ce.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6941/img0004mmf.jpg[/IMG] [B][SIZE="5"][url]http://www.dogomania.pl/threads/216214-Pi%C4%99kne-futro-na-zad%C5%82u%C5%BCone-szczeniaki!-Pom%C3%B3%C5%BC-sp%C5%82aci%C4%87-d%C5%82ug!!!-do-29.10.2011-22.00?p=17820614#post17820614[/url][/SIZE][/B][/CENTER] -
[CENTER][SIZE="4"] Tylko u nas! Piękne futro w cętki ZA BEZCEN!!![/SIZE] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/1441/img0003ce.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6941/img0004mmf.jpg[/IMG] [B][SIZE="5"][url]http://www.dogomania.pl/threads/216214-Pi%C4%99kne-futro-na-zad%C5%82u%C5%BCone-szczeniaki!-Pom%C3%B3%C5%BC-sp%C5%82aci%C4%87-d%C5%82ug!!!-do-29.10.2011-22.00?p=17820614#post17820614[/url][/SIZE][/B][/CENTER] --------------- wspomnę, że futro podarowała wadercia, która nam bardzo pomaga w spłacie długu :)
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
słuchajcie, dostałam wiadomość od Magdy, która adoptowała ode mnie Toye :) ktoś porzucił psa u pewnej kobiety i trzeba mu znaleźć dom :) ja już zaczęłam go ogłaszać - jak ktoś chce pomóc, to będę wdzięczna :) (pies został porzucony w okolicach Wieliczki i wszelkie info jest u Magdy) tekst do ogłoszeń: Frodo to młody – około 2 letni psiak, który został podrzucony na działkę. Dlaczego akurat jego to spotkało? Przecież to piękny i zdrowy psiak. Nie ma w sobie ani grama agresji – jest delikatny, zgadza się z innymi psami, a nawet dziećmi! Czy tak nagle zaczął przeszadzać swoim właścicielom? Został wyrzucony w ten najgorszy czas, kiedy robi się zimno…. Frodo może zamieszkać w domu, jak i w ocieplanej budzie. A teraz spójrz w jego oczy i zakochaj się w nim! Pomożemy w transporcie do nowego domu! KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Magda – 509 188 082 [email][email protected][/email] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5435/dsc1156k.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/9475/dsc1168u.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3246/dsc1169g.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/143/dsc1175b.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9175/dsc1181y.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/6626/frodoz.jpg[/IMG] album: [url]http://imageshack.us/g/819/dsc1156k.jpg/[/url] -
słuchajcie, dostałam wiadomość od Magdy, która adoptowała ode mnie psa :) ktoś porzucił psa u pewnej kobiety i trzeba mu znaleźć dom :) ja już zaczęłam go ogłaszać - jak ktoś chce pomóc, to będę wdzięczna :) (pies został porzucony w okolicach Wieliczki i wszelkie info jest u Magdy) tekst do ogłoszeń: Frodo to młody – około 2 letni psiak, który został podrzucony na działkę. Dlaczego akurat jego to spotkało? Przecież to piękny i zdrowy psiak. Nie ma w sobie ani grama agresji – jest delikatny, zgadza się z innymi psami, a nawet dziećmi! Czy tak nagle zaczął przeszadzać swoim właścicielom? Został wyrzucony w ten najgorszy czas, kiedy robi się zimno…. Frodo może zamieszkać w domu, jak i w ocieplanej budzie. A teraz spójrz w jego oczy i zakochaj się w nim! Pomożemy w transporcie do nowego domu! KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Magda – 509 188 082 [email][email protected][/email] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5435/dsc1156k.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/9475/dsc1168u.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3246/dsc1169g.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/143/dsc1175b.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9175/dsc1181y.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/6626/frodoz.jpg[/IMG] album: [url]http://imageshack.us/g/819/dsc1156k.jpg/[/url]