Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. [quote name='karusiap']Nie ma sprawy. Toyka pewnie ma zreszta nie jedna sesje to poprosze najwyzej o przeslanie;)[/QUOTE] ok :) to pozdrów tam wszystkich ode mnie :) (od Kingi, co prowadziła adopcję) i ucałuj Toyke :)
  2. [quote name='karusiap']Toyka smiga jak szalona wiec chyba nie ma zadnych powiklan:)ale dopytam[/QUOTE] bo dowiedziałam się, że Toya spuchła po penicylinie...., ale to było już kilka miesięcy temu, więc wszystko powinno być ok :) a jak biega to na pewno jest ok :) jak miałabyś czas i ochotę cyknąć jej kilka fotek, to będę wdzięczna :)
  3. [quote name='understandme']miała też być sesja fotograficzna dla Strike'a, ale poczekac trzeba kiedy będzie wole miejsce :) No i z deklaracji z tego co pamiętam zostało 20 zł + 15 z jakiegoś bazarku. Ale na 100 % pewna nie jestem ;)[/QUOTE] tak, zostało mi 20zł na koncie + 15zł z bazarku bazarkowego = 35zł
  4. [quote name='karusiap']Toyke widzialam nawet dzis:)jest szczesliwa, tzn na razie umiarkowanie bo jej Pancia na pare dni wyjechala i wyczekuje Jej powrotu. Ale wszystko u niej cudnie:)widujemy sie regularnie;)[/QUOTE] no to cudownie :) a już wszystko jest ok po sterylce? (wiem, że to już kawał czasu temu było, ale... :D )
  5. Moje drogie :) zgłosiłam naszego Rudzielca do kalendarza metamorfoz! :) [B]ma numer 11[/B] jeden głos to tylko 3 zł, a później jaka będzie radość, gdy zobaczymy naszego podopiecznego w kalendarzu! :) (wiem, że to nie jest jakaś ogromna metamorfoza, ale.... ja ją po po prostu uwielbiam :) ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/213526-METAMORFOZY-na-2012-G%C5%81OSUJEMY-NA-KANDYDAT%C3%93W-ka%C5%BCdy-g%C5%82os-to-cegie%C5%82ka-DO-15.10-do0.00[/url] [SIZE="1"]aha, jakby ktoś chciał zagłosować na dwóch kandydatów to polecam Gogiego numer 40 i tu już widać zmianę gołym okiem :)[/SIZE] aha, będę musiała niedługo przedzwonić do Toyki, co tam u niej słychać :) bo już dawno nie mam żadnych wieści i zdjęć :) (ale zazwyczaj milczenie oznacza pozytywy - wcześniej jak coś się działo, to byłam informowana)
  6. [quote name='coronaaj']Tam gdzie Pako ma domek , za wielka woda, daleko no wyjazd raczej tylko z W-wy...Pepe jest obecnie w hoteliku w W-wie z Jokim. Pepe wiekowy,pani wiekowa jest jeden pudel, wlasciwie pudlica ale slepy wiec bedzie przewodnik..c[/QUOTE] myślałam, że gdzieś w Polsce...., a tu proszę Pepe będzie światowy psiak ;)
  7. bardzo dziękuję za wieści :) a Nutka jeszcze piękniejsza :)
  8. [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/4158/golfi.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7080/lauranx.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/5318/klapouch.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9756/rudaa.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/1481/puszek.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6572/huskyv.jpg[/IMG]
  9. [quote name='wiking042']Takie piękne psy... serce się kraje...[/QUOTE] dlatego trzeba je promować na każdy możliwy sposób....... :)
  10. [quote name='anhata']Świetna sprawa :) Ile czasu Ci to zajmuje ? Moje nogi tam są :)[/QUOTE] oj, bo nie chciało mi się wycinać Twoich nóg :p takie sklejki szybko się robi :) jakieś 5-10 minut, najdłużej szukam fajnej czcionki ;) takie sklejki są super, bo można pokazać dużo zdjęć psa za jednym zamachem :) np. na gumtree.pl można dodać tylko 4 zdjęcia.... nie sposób ładnie go zaprezentować TYLKO w 4 zdjęciach :)
  11. ja również cały czas obserwuję wątek :) ale za wiele w tym momencie nie mogę zrobić ://
  12. przypominam o Mamuście, bo coś cicho u niej.... może ktoś chce ją poogłaszać, albo wykupić jakiś pakiet? będziemy bardzo wdzięczne :) nawet zrobiłam jej sklejkę - lepiej ją widać i ogółem więcej zdjęć :) może ktoś ją zauważy.... [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8826/mamap.jpg[/IMG]
  13. [quote name='tula']ja robię ogłoszenia tej małej Tajdze, to jak mogę to bardzo proszę o taką sklejkę z fotkami:)[/QUOTE] mówisz - masz ;) [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/1622/tajgar.jpg[/IMG] i kolejne: [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7258/maksv.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8826/mamap.jpg[/IMG]
  14. sklejka dla Maksa :) można ją dawać do ogłoszeń, bo widać go z różnych perspektyw :) [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7258/maksv.jpg[/IMG]
  15. kolejne sklejki: [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/7191/joda.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/742/koraly.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/366/miraaq.jpg[/IMG] któremuś psu jeszcze takie zrobić?
  16. [quote name='coronaaj']Pepe wlasciwie ma juz domek ale kwestia dalekiego transportu. Kombinujemy jak to zalatwic.[/QUOTE] a gdzie jest przyszły domek? w jakim mieście? i gdzie jest obecnie Pepe? (w Wawie?) Wawa ma najlepsze połączenia do innych miast, najczęściej stamtąd ludzie wyjeżdżają :)
  17. [quote name='baster i lusi']to mów tak jak ja: nie on połyka w całości albo jak moja znajoma amstaffy byle czego nie jedzą.[/QUOTE] hahha, dobre :D ja zawsze odpowiadałam, że pewnie, że tak :D miny bezcenne albo jak pytają, czy gryzie, to mówię, że zależy co zrobisz :p tak na prawdę, to ona chyba pierwsza by uciekała, bo ona boi się obcych ludzi, no chyba, że jest z Guciem :)
  18. dostałam wpłaty: 28.09. - 20zł marakota 30.09. - 20zł marakota dziękujemy! :) czy to miało być za 2 miesiące, czy nadpłata? :)
  19. dla Saszy 2 sklejki - można zaprezentować więcej zdjęć :) [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/494/sasza2.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/1538/sasza.jpg[/IMG] i dla Golfa: GOLF, to młody, ok. 1,5 roczny samiec. Jest dużym psem w typie setera/wyżła. Jak każdy młodziak chce się bawić, biegać i być z ludźmi. Ale niestety, nie może mieć żadnej z tych rzeczy, ponieważ znajduje się w schronisku dla zwierząt. Jego życie nie jest łatwe – betonowy boks, kraty, spacer raz w tygodniu... Lecz gdy już wyjdzie z boksu jest niemalże idealny psem, bardzo ładnie chodzi na smyczy - nie ciągnie. Lubi towarzystwo innych suczek, toleruje niektórych samców... Szukamy kogoś, kto zechce ofiarować GOLFOWI godne warunki, w których będzie po prostu szczęśliwy i bezpieczny. On tak bardzo chciałby być codziennie przytulany i głaskany... Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś o GOLFIE lub go adoptować to zadzwoń : Kinga 511 732 514, Kasia 507 237 447 lub napisz: [email][email protected][/email] Pies znajduje się w Radomiu (woj. mazowieckie) Warunkiem adopcji jest pomyślnie przeprowadzona wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/44/dsc00206wm.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/408/dsc00220ty.jpg[/IMG][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/2928/dsc00219tu.jpg[/IMG][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/6879/dsc00223nk.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/7649/dsc00222bv.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2323/golfseter.jpg[/IMG]
  20. no a jak! ona to jest zadziorna..... do innych psów... a jak jeszcze inny zacznie to już nie ma przebacz - leci do niego, nie ważne, że jest w kagańcu i nie ma jak się obronić :D no głupia jest i tyle :p
  21. [quote name='lilith27']pamiętam o trójłapkach zakończyłam już saszeńkę teraz będę ogłaszać trójłpaki mają iść do jednego domu? razem? Który jest który? keisi (kasia) ma też fotki z akcji II niedziela na 4 łapach[/QUOTE] trójłapki idą do domu razem, jak się ich rozdzieli, to będzie jedna, wielka masakra.... zaraz odgrzebię foty z tej niedzieli :) zdjęcia trójłapków i keisi zobaczyłam na tablicy.pl, zapewne p.Magda je ogłasza (i jeszcze sporo innych psów) :)
  22. ona zawsze w tym wychodzi na spacer - wtedy ją spuszczam ze smyczy :) jak jest z Guciem (czarno-biały duży pies), to jej odbija, robi się śmielsza, leci do ludzi, obszczekuje rowery, ludzi itd. a ona wygląda "groźnie" i ludzie mogą się jej przestraszyć.... (już miałam kilka takich sytuacji, a była w kagańcu i odwieczne komentarze, że to amstaff/pilbull i głupie pytania typu, czy mógłby odgryźć nogę :// )
  23. i przypominam o 3 łapkach KOKS i KOLA - rodzeństwo piesek i suczka. Urocze psiaki o wspaniałych charakterach. Są wesołe, przyjazne, lubią kontakt z ludźmi. Różnią się jednak od innych psiaków.....mają po trzy łapki.... Nie czują się z tym źle, brak przedniej łapki ani Koksowi , ani Koli nie przeszkadza w okazywaniu radości z życia....Psiaki zostały porzucone przez właścicieli i tak trafiły do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Radomiu. Te wspaniałe psiaki powinny cieszyć się bliskością ludzi i spacerami, a nie spędzać swoje dni za kratami małego boksu. Nie można ich nie kochać....cudowne trójłapki.... W sprawie adopcji Koksa i Koli kontakt z psychologiem zwierzęcym Magdą - 606 916 915 [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4663/32456891644x461koksikol.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7563/32456892644x461koksikol.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/6884/32456893644x461koksikol.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/3297/32456894644x461koksikol.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/2546/32456895644x461koksikol.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/8282/32456896644x461koksikol.jpg[/IMG]
  24. no to za Elzunię wstawiam kolejną bidę (też była na Żeromskiego) Kasia (Keisi) ogłasza ją również p.Magda psycholog KEISI trafiła do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Radomiu po śmierci swojej właścicielki. To bardzo ufna i przyjacielska suczka. Jest nauczona miłości do ludzi i innych zwierząt. Dopóki mieszkała ze swoją Panią miała dobre i szczęśliwe życie. Dziś musi spędzać swoje dni za kratami małego boksu. Keisi uwielbia spacery, lubi być blisko ludzi. Jest pełna radości i spokoju. Wie, że jej dalsze życie w nowej rodzinie będzie równie szczęśliwe jak przy boku jej ukochanej Pani. To wspaniała suczka, nie powinna spędzić życia w schronisku, ale przy rodzinie, która ją pokocha. W sprawie adopcji Keisi kontakt z psychologiem zwierzęcym Magdą - 606 916 915 [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1150/24216431644x461.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/6770/24216432644x461.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3455/24216434644x461.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/6605/24216433644x461.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/918/98d636fa729983aemed.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/7571/39a1cde8e44fdad3med.jpg[/IMG]
  25. http://imageshack.us/g/405/dsc09932x.jpg/
×
×
  • Create New...