Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. karma sierpień, przypominam zamówiłyśmy 30kg. Brit Light&Senior :)
  2. i trochę mojej okolicy :) http://imageshack.us/g/16/dsc09855p.jpg/
  3. zdjęciaaa :)
  4. [quote name='lilith27']żartujesz? Elza pojechała do domku? coś wiesz więcej? boziu.....taka bidulinka Zapraszam na bazar dla Lady i dla Astora [url]http://www.dogomania.pl/threads/215458-Megaaa-BAZAR!!REAKTYWACJA!!!!Totalnie-wszystko-dla-wszystkich!-do-17.10?p=17731742#post17731742[/url][/QUOTE] ano pojechała :) z tego co mówiła p.Kasia, to zadzwoniła jakaś fajna babka o sznaucera (do mnie też co chwilę dzwonią o sznaucera, a w schronie już nie ma kawałek czasu żadnego sznaucera ogłaszanego przez nas....), ale, że go nie ma to zaproponowała Elzę, bo ta Pani szukała jakiejś bidy :) i tym sposobem niuńka jest w bardzo fajnym domu :)
  5. Elza, starsza sunia (7 lat) pojechała do domu!!! :) [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5932/40639511644x461elzaprzy.jpg[/IMG] i dzisiaj pojechały 2 psy do jednego domu :) do znajomych, więc co jakiś czas będę wpadać w odwiedziny do..... Cezara vel. Binkiego vel. Poldka i jeszcze jednej suni z bytowych! :) [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/IMG_72631600x1200.jpg?t=1303498942[/IMG]
  6. no PRAWIE babuleńka :) 7 lat jeszcze nie skończyła ;) urodziny ma 21 listopada, więc jeszcze troszkę :)
  7. musisz jej wykupić pakiet ogłoszeń, inaczej ani rusz.... :( ja jej odnawiam ogłoszenie na tablica.pl, ale jak widać nie przyniosło skutku tutaj jest np. bazarek ogłoszeniowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214448-45-og%C5%82osze%C5%84-za-10-z%C5%82-szybkie-wykonanie-solidna-firma-)))-na-Sosnowiec-do-30.09[/url]
  8. [quote name='magdus84']A co weci stwierdzili? Miała jakieś badania? Za jogurt naturalny to moje łobuzy włącznie z Maksiem by się dały poćwiartować;) Ale ryż wypluwa...Maks...taki hrabia się zrobił! Samo świeże męsko albo suche np. z olejem rybim - uwielbiają:)[/QUOTE] nie byłam u weta, bo następnego dnia już było wszystko ok :) i w sumie dzisiaj też jest tak jak dawniej, więc nie ma powodu, żeby jechać do weta :) "moja Buba" uwielbia ryż+jogurt, karmę mniej.... my nie mamy czasu gotować psu jakiś warzywek+mięska - idziemy na łatwiznę ;)
  9. "moja" Buba ma prawie 7 lat i milion schorzeń ;) m.in. chorą trzustkę i padaczkę.... dzisiaj jest już ok :) wczoraj jedyne co, to dostała śniadanie, obiadu (ryż+jogurt naturalny) nie ruszyła, kolacji nie dostała...., dzisiaj śniadania również........ dopiero koło 12 daliśmy jej troszkę ryżu+i odrobina jogurtu - podziubała i zostawiła. ale zdecydowanie lepiej się czuje :) chora, czy nie chora, to szczekać (pilnować) musi....jakby się nie czuła, to jak ktoś zadzwoni do drzwi, to jest pierwsza :) i dzisiaj już nie wymiotowała....... zobaczymy jak będzie dalej... :)
  10. ojoj.... bidna Buba..... mój tymczas (również Buba :D ) też dzisiaj zwymiotowała kilkukrotnie....jutro jedziemy do weta.... (oczywiście nie obyło się bez konsultacji przez tel.), na razie ją głodzimy (chociaż i tak nie chce jeść - tylko zjadła śniadanie - obiadu nie ruszyła), pije wodę, więc jak na razie jest względnie dobrze.... tylko nie podobają mi się wymiociny.... są takie jakby z krwią :/ wet powiedział, że to może być zapalenie wątroby/żołądka (?) już dokładnie nie pamiętam co mówił przez tel..... ale to i tak jest mądra psina :) wie, że jak się jej chce wymiotować, to idzie pod drzwi balkonowe i czeka, aż jej otworzymy :)
  11. [quote name='Asta17']U Nutki świetnie, biega za swoją Panią, dużo odpoczywa, lubi podjadać innym psom i "żebrać" przy stole, oj nie zrozumcie mnie źle, ma dużo jedzenia, ale sępienie ma we krwi. ;) Bardzo ceni sobie wygodę co widać na zdjęciu jak wdrapuje się na kanapę. Jest zdrowa i zadowolona z życia. Szkoda, że Nutka nie może sama o sobie napisać...[/QUOTE] wielkie dzięki za informacje :)
  12. [quote name='Asta17']Wstawiam bez komentarza.... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/p7262910.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/4299/p7262910.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/84/p7262918.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6374/p7262918.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] dziękuję za zdjęcia :) a co ogólnie u niej słychać? Asta, zrozum nasz niepokój, ale nie było sporo czasu żadnych info, zdjęć.... a mnóstwo rzeczy i/lub faktów się słyszy, czyta i widzi.....
  13. czy jest tu ktoś z Rypina (kuj. pom.)? :) potrzebna mi jest osoba do p.a.
  14. [quote name='kama210']no to kiedy głosowanie ???[/QUOTE] Anita chyba zaspała :P
  15. dostałam 100zł od magiraf, zapewne za sierpień i wrzesień :) dziękujemy :) kama, przelałaś już brakującą kwotę do opłaty hoteliku, czy ja mam to zrobić?
  16. Buba po wstępnym praniu ;) zdjęcie jeszcze z sierpnia
  17. [quote name='lilith27']to te trójłapki kasumi? opis jest psiaczków?[/QUOTE] tak, to te :) są na wątku ogłoszeniowym (link jest na pierwszej stronie) :) kontakt można też podawać na Magdę psycholog, bo widziałam, że też je ogłasza :)
  18. i ja doklejam Gogiego, którego już wcześniej zgłaszałam :) został znaleziony na dworcu przywiązany do ławki.... nie mam pojęcia dlaczego wyrządzono mu taką krzywdę....! pomimo tylu cierpień nadal ufał człowiekowi i sam wskakiwał na kolana, ręce :)wszędzie było go pełno :) i wreszcie doczekał się własnej rodziny w Tarnowie :) Gogi 27.02. Gogi dziś!
  19. ja też coś spróbuję druknąć, ale nie wiem co na to moja drukarka :/
  20. [quote name='wadercia']bo jako szczeniaki maja z pewnoscia wieksze szanse, jesli dasz rade to rzuc mi kochana teksty i zdjecia Barego w jendym poscie to zrobie mu allegro[/QUOTE] ok, wielkie dzięki :) potrzeba mu zrobić nowe zdjęcia, ale ja nie mam jak dojechać do Kozienic, a poza tym rozchorowałam się ://
  21. [quote name='wadercia']o matko to rzeczywiscie wydatki duze nowe :( a tak apropo szczeniaki eni sa adpcyjne?[/QUOTE] są adopcyjne, jak najbardziej :) Bary jak na razie do najpilniejszej adopcji - miał wykupywane ogłoszenia, ale chyba nikt nie dzwonił Zoję będziemy intensywnie ogłaszać jak wyzbędzie się tej agresji/niefajnych zachowań....
  22. doszła nowa wpłata - 330zł z ogłoszeniowego bazarku waderci, dziękujemy :) i są nowe wydatki... :( kolejne szczepienie 35zł Indywidualne szkolenie z panią Agnieszką Nojszewską 140zł za 4 godziny 3.09 wizyta weterynaryjna ( leczenie młodzieńczego zapalenia pochwy, zapelenia spojówek, infekcji układu moczowego, badanie moczu + leki ) 75zł 5.09 wizyta weterynaryjna ( leczenie młodzieńczego zapalenia pochwy, zapelenia spojówek, infekcji układu moczowego) 65zł leki wykupione w aptece nospa i urosept 28,15zł RAZEM: 343,15zł Zoja miała szkolenie, ponieważ w pewien sposób wykazywała agresję..... i trzeba to było od razu naprostować.... sądzę, że więcej na ten temat napisze Ammounie
  23. jeśli ktoś chce ode mnie przejąć rozliczenia, to z chęcią zgodzę się :) (ja osobiście, nie lubię prowadzić "księgowości"), ale jeśli nikt się nie znajdzie, to mogę dalej prowadzić rozliczenia :) cieszę, że się coś ruszyło, choć już w to powątpiewałam...
  24. [quote name='magenka1']mamy w Szczytnie murzynka 5 lat może ja bym wzjełam namiary i pudelek poszedł by do domku[/QUOTE] ok, nie ma problemu :)
×
×
  • Create New...