Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. pozwoliłam sobie się poczęstowac :D
  2. Jaśminka jest przepiękna :) cudna z niej dziewczynka :) Zakończył się bazarek dla Jaśminki i Elenki jak wpłyną wszystkie wpłaty zaraz przekażemy pieniążki dla sunieczki :) Bardzo proszę o przesłanie numeru konta do wpłat na PW :) Dziękuję :)
  3. ależ się dzieje :) :) :) Psiaki kochane nawet nie wiecie że już niebawem odmieni się Wasz los!!!!!! :)
  4. Jutro zabieg ....strasznie się denerwuję ...bądź dzielny Marsiku nasz kochany :*:*:*
  5. ewu to ja w wolnej chwili prześlę Ci aktualny :)
  6. o jak cudnie że się udało :) cudny z niego dzieciaczek :) do schrupania :)
  7. i ja zaglądam do poczciwej mordeczki z nadzieją że ktoś chłopaka wypatrzy :(
  8. na domiar złego zrobiła się zima :( ilu tych biedaków marznie w schroniskach :(
  9. ewu ale ja nic nie dostałam :( spróbuj proszę jeszcze raz przesłac :)
  10. Jeśli chłopcy trafią do hoteliku w Sarnowie będą w ogrzewanym pomieszczeniu :)
  11. i ja zaglądam do naszej Elenki :) czekamy na telefony :) ogłoszenie weekendowe na pewno wyszło więc czekamy na ten jeden jedyny i wymarzony telefon :)
  12. ewu kochana wysyłaj śmiało to wstawię oczywiście i będzie można przekopiowac do pierwszego postu :)
  13. konto się zmieniło .....wpłaty kierujemy na konto Fundacji :) a przed Rumbą operacja więc bardzo potrzebuje wsparcia :(
  14. Dziewczynki z całego serducha DZIĘKUJĘ że jesteście z nami :*:*:* Musimy ich wyciągnąc po prostu nie wyobrażam sobie że będzie inaczej!!!
  15. Gusiaczku ciocia kochana DZIĘKUJĘ :* :)
  16. Aneczko mój komputer szaleje :( już poprawiam .... http://www.dogomania.com/forum/topic/145148-raft-i-czaret-nieszcz%C4%99%C5%9Bcie-i-rozpacz-w-schroniskupilne/
  17. Dziewczynki walczymy o wyciągnięcie ze schroniska tych biedaków :( proszę zajrzyjcie :( Dziękuję. http://www.dogomania.com/forum/topic/145148-raft-i-czaret-nieszcz%C4%99%C5%9Bcie-i-rozpacz-w-schroniskupilne/
  18. elik kochana przepraszam że zaśmiecam wątek Maszeńki :( walczymy o wyciągnięcie ze schroniska tych biedaków :( proszę zajrzyjcie :( Dziękuję. http://www.dogomania.com/forum/topic/145148-raft-i-czaret-nieszcz%C4%99%C5%9Bcie-i-rozpacz-w-schroniskupilne/
  19. walczymy o wyciągnięcie ze schroniska tych biedaków :( proszę zajrzyjcie :( Dziękuję. http://www.dogomania.com/forum/topic/145148-raft-i-czaret-nieszcz%C4%99%C5%9Bcie-i-rozpacz-w-schroniskupilne/
×
×
  • Create New...