Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. cieszę się że mogłam pomóc :)
  2. o jak cudnie :D :D :D kochany nasz pycholek :D i wieści takie cudne :D aż się rozkleiłam no .....ja to typowa "baba" jestem ;) Oby tylko wyniki histo jeszcze były dobre a się normalnie upije ;)
  3. Chłopcy od Pani Beatki z FB dostali również witaminki :)
  4. Kopiuję z FB ............ "No cóż... Po etapie glist przyszedł czas na tasiemca... Dziś oboje wydalili jego człony Emotikon unsure Tak silne zarobaczenie wyjaśniałoby przyczynę ich chudości. Tak oprócz tego, Chłopcy czują się całkiem nieźle Emotikon smile Nie rzucają się już na jedzenie. Na spacerach szaleją. Z resztą, zobaczcie sami" :D :D :D
  5. kurcze z finansami Maszeńki krucho a z pewnością ogólne koszty leczenia i utrzymania sunieczki będą bardzo duże :( W tej chwili mam wyczyszczony bazarek z fantów :( Może ktoś by mógł zorganizowac dla sunieczki bazarek cegiełkowy na pokrycie kosztów leczenia :(
  6. Eluś jak będziecie umawiały Maszeńkę na wizytę koniecznie zaznaczcie że to sunieczka bezdomna :) Pani Doktor zawsze liczyła nas symbolicznie. Trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na dalsze wieści o zdrowiu Maszeńki :) oczywiście same dobre bo innych byc nie może ;)
  7. ciocia markofix1 od samego początku nas ogromnie wspiera :) DZIĘKUJEMY :* :* :*
  8. Allu w takim razie zmienię bohaterkę bazarku na Lilu i jak tylko bazarek rozliczymy pieniążki polecą :) a Jaśmince życzymy pięknych i szczęśliwych dni u boku wspaniałych ludzi :*
  9. o rany ależ wieści :) :) :) Bądź szczęśliwa Jaśminko kochana :* :) Dziewczynki ja mam jeszcze nie rozliczony bazarek dla Jaśminki czy w takim razie mogę wpłacic te pieniązki po rozliczeniu na ogóle konto wspomagające piękne Dogi ? Potrzeby na pewno są ogromne.
  10. Allu kochana ja wierzę że nasz Maciuś jeszcze "zobaczy" i wiosenne i letnie słoneczko. Nie może byc inaczej!!!! Oby tylko te męczące biegunki ustały :(
  11. Na konto Maciusia wpłynęły deklaracje :) yolanovi ( 20 zł ) - ślicznie dziękujemy za dodatek :) Andegawenka 50 zł ( deklaracje III,IV,V,VI,VII ) - Nineczko kochana z całego serduszka DZIĘKUJEMY :* markofix1 : 10 zł Rozmawiałam z naszą Emiś ....pampersy zakupione w tamtym miesiącu super się sprawdzają więc w przyszłym tygodniu zamówimy kolejną partię. Maciusiu kochany ja tu cały czas trzymam kciuki za Twoje zdrówko :*:*:* :)
  12. Emiś poskromiła Czareta ;) :) chłopaki grzeczne :)
  13. ależ cudne ogonki :D Buziaczki dla Dulci i kociaczków :* :)
  14. ROZLICZENIE CD. do 28.01.2015 (włącznie) uzbieraliśmy 2105,00 (rozliczenie w poście niżej) PLUS NAJNOWSZE WPŁATY: 29.01.2015 Iwona R. z Zachary - 20 zł 29.01.2015 Marta M z Katowic - 50 zł 30.01.2015 Aleksandra P. z Warszawy - 120 zł 30.01.2015 AGnieszka J. - 20 zł RAZEM CHŁOPAKI UZBIERALI 2315 ZŁ!!!!!! SERDECZNIE DZIĘKUJĘMY!!! Kopiuję rozliczenie chłopaków z FB :)
  15. Rozmawiałam dziś z Emiś :) chłopcy śpią i brykają :) cieszą się wolnością :) Uwielbiają się tulic i domagają się głasków :) Takie dwie przylepy ;)
  16. szkoda :( Jeśli chodzi o nasz rejon chirurga ortopedę polecam Gierka a neurologa Panią dr Olender. Współpracują ze sobą i mam do nich ogromne zaufanie. A może ktoś za zwrot kosztów paliwa mógłby Maszeńkę zawiezc na konsultacje ? Eluś a jak ten drugi psiaczek ? coś lepiej ?
  17. dziewczynki może "charakterna" jak Kaukaz ? ;) czy też nie ? :)
  18. Elunia kochana Pani doktor jest przede wszystkim neurologiem :)
  19. Agunia dziś Marsik jest na kontroli w lecznicy. Mam nadzieję że wieści będą dobre :)
×
×
  • Create New...