Dziewczynki nasz Maciuś odszedł spokojnie :( zdążyłam się z nim jeszcze wczoraj pożegnać :( Emiś kochana dziękuję za te wszystkie lata które mu podarowałaś bo przecież w hoteliku czuł się jak w domu :(
Maciusiu psiaku kochany będziemy zawsze o Tobie pamiętać :( [*] Biegaj szczęśliwy i wolny od bólu za TM :(