-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
[quote name='Ada-jeje']Jeszcze przed swietami dobra wiadomosc: Witam. Po wymianie niezbędnych części ,gąbek,dodatkowym wzmocnieniu konstrukcji,ustawieniu wózka do wymiarów obecnego psa koszt wynosi 175zł + koszt przesyłki na koszt odbiorcy.[/QUOTE] Świetnie ......no to czekamy aż Cezarek dostanie swój wózeczek i będzie na nim jeździł jak szalony ;)
-
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Martika&Aischa replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cioteczki ja też przyłącze się do pytania .....czy wszystko z właścicielami dogadane ? zrzekli się psiaka ? -
Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.
Martika&Aischa replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Celebrinfea']Jestem na zaproszenie Martika@Aisha, rozsyłam dalej i trzymam kciuki![/QUOTE] Dziękuje kochana :) Rozsyłaj cioteczko ...rozsyłaj bo dziewczynka potrzebuje naszej pomocy. -
Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.
Martika&Aischa replied to beka's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie sylwija ...matko jaka piękna Oneczka :( Już biegnę rozsyłać wątek gdzie się da!!! Cioteczki czy ona ma allegro ??? -
[quote name='Agnieszka_K']u Cezarka sprzedało się 6 cegielek (w tym 3 to ja + mój mąż;p) może ktoś kto ma allegro mógłby kupić cegiełkę-tak na zachętę dla innych? nie płacąc nawet za nią tylko kupić ok?[/QUOTE] Już kochana tam biegnę i kupuję ;)
-
Opiekun umarł - staruszek do schroniska - MA DOMEK!!!!!! :)
Martika&Aischa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Psiaczku kochany pokaż się cioteczkom .....puściutko tu się zrobiło :( -
Cioteczki kochane zapraszam na kolejny bazarek dla Oneczek i Cezarka [INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206560-Ciuszki..biżuteria-i-inne-różności-dla-Oneczek-i-Cezarka-...do-30.04.11r"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2065.....do-30.04.11r[/COLOR][/URL]. Podrzucajcie, Podnoście Kochane :smile: A ja jak odzyskam aparat będę dokładała ;-) [/INDENT]
-
[quote name='Beatkaa']No tak tak...ale trzeba wziąć pod uwagę,że Gwiazdka po pierwsze powinna stracić trochę kilogramów,a po drugie osobno tabletkami na stawy można ją wspierać,karma to tylko karma ;) Dostała tą karmę bo jest takim lightem,dzięki któremu nie będzie tyć. W każdym razie tych,którzy bywają na wątku proszę o wypowiedź czy zmieniamy czy nie.Póki co niech Gwiazdka je tą karmę,którą ma,a jak się będzie kończyć to się zdecyduje.Kochana jeśli możesz to prześlij jakieś kopie faktur,rachunków itp bo potrzebne do rozliczenia i nie wiem ile Ci zwrócić :) Można na mojego e-maila,którego podam Ci na PW.[/QUOTE] Zgadzam się z Beatką :) Niech Gwiazdeczka dokończy karmę którą ma a potem pomyślimy ewentualnie nad zmianą :) Najważniejsze żeby dostawała suplementy ( leki) na wzmocnienie stawów.
-
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Martika&Aischa replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Będziesz wolny i szczęśliwy psiaku :multi: -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Martika&Aischa replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']dzwoniłam.....rozmawiałam z pracownikiem....bardzo miła pani..... lada chwila ma przyjść kierowniczka....osoba decyzyjna i do mnie oddzwonić...bo pracownik nie chciał się wypowiadać w sprawie zakładania kagańca i spacerów...czemu nie ma się co dziwić... kiedy dzwoniłam Fox był na wybiegu leżał sobie spokojnie....i sie nie podgryzał...:) ale pani mówi że zaraz jak mu sie cos przypomni to zacznie działać...ten ogonek mu amputowano i teraz bierze sie za nogę...lekarz który Foxa oglądał i w którego lecznicy dokonano amputacji powiedział że jest to choroba sieroca.....[/QUOTE] Trzymam mocno kciuki i czekam na dalsze wiadomości ...oby tylko okazały się dobre! -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Martika&Aischa replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']może głupie pytanie....a są takie kagańce żeby pies mógł pić wode mając go założonego??...no bo jeśli tak to do jedzenia można by ściągać...na jakiś czas...ale przynajmniej nie miałby 24 h na dobe na pożeranie samego siebie....[/QUOTE] NIE mam pojęcia czy takie kagańce istnieją ale pewnie nie :( Czekam na jutrzejsze wieści z sprawie Foxia i trzymam mocno kciuki oby psiak dostał szansę!!!!!!!!!! -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Martika&Aischa replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']założycielka wątku pisała że nikt nie broni wolontariuszom tam działać...ale nie wiem jak na tym etapie...kiedy już jest zakwalifikowany do uśpienia.... myśle że jak Kaja wejdzie to nam rozjaśni sprawe...a ja chyba nie bede czekać i zadzwonie jutro z rana na ten numer...postaram sie cos dowiedziec.....moze jak poprosimy o czas to go dostaniemy...i piesio dostanie...mogę też pszesłać im kase na ten kaganiec żeby on sie nie gryzł.....co myślicie????[/QUOTE Trzeba chociaż próbować !!! -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Martika&Aischa replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']w schronisku juz jest umowa o uśpienie więc musimy szybko działać....[/QUOTE] Matko :( to straszne :( dziewczyny błagam Was myślmy jak go stamtąd wyciągnąć -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Martika&Aischa replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Kava ...biedny psiak :( cioteczki myślę że trzeba rozsyłać gdzie się da a narazie szukać mu DT :( w schronie nie ma szans :( -
Historia Spaniela, która ma szczęśliwe zakończenie. MA DOM.
Martika&Aischa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Cioteczki więc może warto zbierać deklaracje i szukać DT lub BDT dla psiaczka :( -
Kudłaty znalazł ds. Powodzenia Kudziu!
Martika&Aischa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
On jest po prostu przepiękny :loveu: i nadal nie mogę uwierzyć że bez domciu :shake: -
Kudłaty znalazł ds. Powodzenia Kudziu!
Martika&Aischa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie pięknego kudłacza ...taki piękny psiak nie znalazł domku ? :shake: -
Najważniejsze że nie złośliwy ....czyli to nie paskudztwo :multi: Cudowne wiadomości :multi:
-
Historia Spaniela, która ma szczęśliwe zakończenie. MA DOM.
Martika&Aischa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
A wiemy cioteczko o nim coś więcej ....??? jak z innymi psiakami ? czy wykazuje jakieś oznaki agresji itd. ??? Może udało by się uzbierać na hotelik lub poszukać BDT !!! ???:roll: