-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Dzwoniła Kasia ......u Gwiazdy wszystko super :) Dziewczyna zaklimatyzowała się zupełnie :) Bardzo lubi swój kojec, znalazła nawet koleżankę ;) biega jak szalona po wszystkich kojcach aby sprawdzić czy aby na pewno wszyscy dostali taką samą wodę i tak samo smaczne jedzenie:evil_lol: wszystko musi sprawdzić ....Kasia nie może jej się nachwalić ....jest świetną sunią którą trzeba sporo nauczyć ale już Kasia nad tym pracuje :) W przyszłym tygodniu Kasia postara się zrobić suni rtg więc będziemy wiedziały coś więcej ....o dysplazji raczej nie ma mowy .....jej chód jest jaki jest przede wszystkim dlatego że miała wypadek .........zobaczymy co zaleci wet po prześwietleniu ...
-
I ja zaglądam do Sako ..........cieszę się że ma tyle werwy i tak uwielbia spacerki :)
-
Musi się udać! Trzymam mocno kciuki za transport ......
-
Sakuś już niedługo, jeszcze chwilkę i pojedziesz po nowe lepsze życie w raju u Czarodziejki :) tak bardzo się cieszę ......:multi:
-
Beatko bardzo proszę prześlij Roland_de numerek konta do wpłat ....to będzie deklaracja stała 20 zł od 1.07 oraz kwota 50 zł lub 100 zł jednorazowa w spadku po naszym kochanym Nelsonie :(
-
Doszła kolejna wpłata od Roland_de - 50 zł:multi: Dziękujemy w imieniu Atoska :multi: Proszę o informację czy to jest deklaracja stała ??? To już druga wpłata w tej kwocie więc uprzejmię proszę o potwierdzenie ....wówczas zaktualizuje deklaracje w 2 poście ;) Na razie dopisuje jako kolejna wpłata :)
-
Bardzo, bardzo dziękujemy :* Myśl o Cezarku i jego walce odbiera mi chęci do życia :(
-
[quote name='Ada-jeje']Mam bardzo smutna wiadomosc, od rana bije sie z myslami i podjelam ta straszna decyzje. Po telefonie Marty ktora dzis oddala mocz do badania okazalo sie ze nerki Cezara nie pracuja juz prawie w 85 procentach. Dalsze utrzymywanie go przy zyciu to jest znecaniem sie nad nim a nie ratowanie. Cezar jest bardzo slaby, chodzac na nosidelku co kawalek musi sie polozyc i odpoczac. Jego przednie lapy tez nie chca go nosic. Jak mi powiedziala Marta dla niego to zaden komfort zycia. On najlepiej czuje sie pelzajac ale wtedy kaleczy sobie tylne lapinki, za chwile byla by to jedna rana. Cezar nie zasluzyl sobie na takie traktowanie. Marta plakala opowiadajac mi o nim. Tak bardzo chciala mu pomoc. Ustalilam z Marta zeby wet przyjechal do niej, i w jego ostatnich chwilach byl przytulony do Marty ktora dala mu wszystko na co zasluzyl w ostatnich dniach.:-(:placz:[/QUOTE] Ada walczyłaś o Cezarka do końca .........boże serce mi chyba pęknie:-(:-(:-( Cezarku jesteś dzielnym i przecudownym psiakiem ......tam gdzie trafisz bądź szczęśliwy i wolny od bólu :( Zawsze i na Zawsze pozostaniesz w mej pamięci :(
-
Anula stokrotne dzięki:multi:
-
Pięknie Ci dziękuję jeszcze raz że zajrzałaś:multi:
-
Kochana pięknie dziękujemy w imieniu Sako:multi: już coraz bliżej aby zabrać psiaczka ze schroniska :multi:
-
[quote name='ilon_n']Przez weekend miałam ograniczony dostęp do netu. Mam dużo dobrych wieści od Stelliny. Sunia ma się dobrze, szybko sie zaaklimatyzowała. Ma swój kącik w domu, sama go sobie wybrała. Sypia sobie również na sofie. W ogrodzie wykopała sobie swój dołek, w którym sie wyleguje. Demon zrobił obok drugi dołek dla siebie. Przez pierwsze dwa dni Stella nie chciała nic jeść. Nie smakowało jej danie z menu Demona, więc p. Iza namoczyła jej karmę, poddusiła i Stella zajada się nią z wielkim apetytem i ma więcej energii do chodzenia. Jednakże Stella nie wychodzi na spacery poza ogrodzenie, wyraźnie ma lęk, że już nie wróci do domu, więc państwo jej nie zmuszają do opuszczania terenu posesji i jak wychodzą z Demonem połazić po okolicy, to trzymają się w zasięgu wzroku Stelli i pokazują się jej, żeby czuła się bezpieczniej. Z Demonem wielkiej przyjaźni nie ma, ale nie ma też konfliktów. Stella naturalnie chciałaby się z nim zadawać, ale to on jest wychowany jak 'jedynak' i stroni od niej. Mijają się, ale to zaledwie tydzień czasu, więc jeszcze jest nadzieja. Raz tylko zdarzyło się, że Demon wywarczał się na Stellę .. przy karmieniu. Stella dostała wówczas swoją porcję osobno, ale w dawnej misce Demona. Ten ją rozpoznał i uznał, że nadal jest jego miską. Od tego czasu Stella ma już swoją własną nieśmiganą przez Demona miskę i jest spokój. Stella wyraźnie zaakceptowała nowych opiekunów, wywala się przed nimi brzuchem do góry, lubi się przytulać, poleżeć tuz obok na sofie itp. Spotkała się także z dziećmi, wnukami opiekunów, z którymi ładnie się bawiła. Ogólne wrażenia pani Izy i jej męża z pierwszego tygodnia są bardzo pozytywne. Uważają, że sunia jest cudowna i wciąz bardzo otwarta, choć tyle w życiu przeszła. Słowem jest dobrze. Proszę o dane do przelewu na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - mam pieniążki do przekazania za transport Stelli. Państwo dołożyli się w kwocie 150zł. Poprosiłam o fotki Stelliny. P.Iza obiecała, że porobi i jak odwiedzi ją syn, to prześle na maila. Jak twierdzi p.Iza, sama nie ma obycia z komputerem i musi prosić o pomoc młodszych :) Zatem czekamy na fotki..[/QUOTE] Cudowne wiadomości :multi: Nasza kochana Stellunia .......aż się poryczałam jak dziecko :placz: Tak bardzo się cieszę że jest szczęśliwa i kochana ......
-
Beatkaa podaj proszę cioteczce Maria1957 dane do wpłat .....zadeklarowała na PW że pomoże choć kilka grosików wpłaci dla Sako :multi:
-
Historia Spaniela, która ma szczęśliwe zakończenie. MA DOM.
Martika&Aischa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Tak bardzo się cieszę że pojawiło się światełko w tunelu .......:) Trzymam mocno kciuki :) -
Sako kochany .....wierzę że Ci się uda !!! Uda się na pewno !!!
-
Dobrze że humor mu dopisuje i ma siłę upominać się o swoje :) mam nadzieję że tabletki pomogą choć troszeczkę bo naprawdę mają świetną opinie :)
-
Świetnie :) a widziałaś dziś naszego Sako ? jak się czuję ?
-
Od Dominiki jednorazowa kochana ....
-
dominikabankert zaoferowała 10 zł dla Sako .......Dziękujemy :):):) Już przesyłam numerek konta do wpłat :) Księgową Sako jest Beatkaa....
-
Mamy zaszczyt zaprosić na bazarek dla Sako :) http://www.dogomania.pl/threads/209410-Ciuszki...kosmetyki-...książki-dla-Sako-...22.06.2011
-
Z całego serduszka dziękujemy w imieniu Sako:multi: Jak tylko Beatkaa się zjawi wyślę numerek konta :)