Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. Norka wypoczywaj i żyj Nam tak długo jak Ty bedziesz chciala.
  2. Dziekuje za odpowiedź i zdjecia, wrzuciłam ja na charcie forum. Jest tak biedna że serce mi się kraja:-(
  3. A moglabym prosić zdjecie dorosłej suni, czy ona nie jest mixem charta?
  4. :multi::multi::multi: jednak istnieją anioły :-)
  5. Przynajmniej teraz jest bezpieczna i kochana.... Norcia zdrowia.
  6. Bruno schodzimy z sofy i na spacer ;-)
  7. Bruno czeka na wspanialy dom.....musi sie taki znaleźć
  8. Trzymaj się maleństwo, jesteś juz bezpieczny.......powolutku dojdzie do normalnej wagi, tylu ludzi chce aby był zdrowy. A pseudowłasciciel......niech się długo męczy w bólach a na koniec mu watroba pęknie bo na to zasluguje.
  9. A w jakim mieście on teraz przebywa?
  10. Kajka_72 Jak ja uwielbiam czytac Twoje wiadomości o Sabci, a Saba pieknieje z kazdym dniem:-)
  11. A nie mozna zawiadomic miejscowego weterynarza? powiedziec że właściciel narusza ustawe(ewidentne nie dbanie o psa)?
  12. Kopiuje wiadomość z innego forum, może ktoś go szuka: "W okolicach Rawy Mazowieckiej Chimera znalazła grzywacza. Biały, długowłosy... Potwornie chudy. Tatuaż nie do rozczytania, ale jest , sprawdzamy teraz różne tropy. Czy ktoś z Was nie słyszał, żeby komuś zginął taki pies?" i zdjęcia: [url]https://picasaweb.google.com/cepeliada/CPIKrasnalPrzybEda#5606246030310911634[/url]
  13. Ukłony dla Ciebie za Sabe że jest taka szczęśliwa:-)
  14. Wracam po urlopie, chcialam wyprowadzic Ule na spacer a tu dziewczyna ma już swoją kanapę, pańcie i dom ......wspaniałe więści, Ulka powodzenia :-)
  15. Bede wspierać cały czas Ulkę i wyprowadzać na spacery......
  16. Bardzo mi przykro ale nie mogę, mam juz dwa psiaki adoptowane ze schroniska:-(
  17. Chciałabym aby Ulka byla dziennie dopieszczana we własnym domu....
×
×
  • Create New...