Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. Na stole, tak ja zastałam jak wyszłam z łazienki:-(
  2. Pusto sie zrobiło, młody zachecał dziewczyny do zabawy a teraz zostały same kobitki:-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/027gs.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1703/027gs.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/023scy.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/3930/023scy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/192/032mb.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9954/032mb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/036ik.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/9710/036ik.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/525/037td.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/9277/037td.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/047su.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9483/047su.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/049jt.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5956/049jt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Tak moja Nuka wygrzewała się rano w słońcu....dom wariatów:-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/338/042dt.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2933/042dt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. Odwiedzam Brunosława:-)
  4. [quote name='elisse']Lucky szczęśliwy w swoim nowym domku ,to jest pierwsza adopcja Ewy przeprowadzona od A do Z !! Młody był u niej na tymczasie,sama zrobiła wizytę przedadopcyjną, no i po raz pierwszy wypisała umowe adopcyjną :) Brawo! Dziękuję za brawa;-) jeszcze sprostuje że sama go do siebie przywiozłam:-)
  5. Rozmawiałam dzisiaj z Martą, młody przespał spokojnie noc o 6 rano zrobił pobudkę i na spacerek, ma duży ogród do biegania i chłopak szalał po nim 4 godziny, przełamuje powoli swoje lęki i zwiedza ciekawski cały dom. Wcale za mną nie tęskni:-( i dobrze bo ma już swój stały dom i kochających go ludzi:-)
  6. [quote name='Asiaczek']Pilotujesz sprawę? Czekamy na dalsze wieści:) Dobre wieści. pzdr.[/QUOTE] Pilotuję, zrobiłam wizytę przedadopcyjną, Pani Marta tydzień temu odwiedziła młodego i dzisiaj pojechał do swojego domu. Marta to subtelna i delikatna młoda kobieta i ja juz wiem że uwielbia młodego a młody szybko sie przekona że ma świetną mamę :-)
  7. [SIZE=2]A ja mam wspaniałe wieści, młody w tej chwili wyjechał ode mnie do swojego domu do Trzebini, ma fantastyczną młodą"mamę" i na 100% się dogadają. [/SIZE]
  8. To teraz Bruno idź spokojnie spać, brzuszek pelny, posłanie jest tylko tej jednej osoby brak:-(
  9. Bruno krótki spacer, zimno ale pięknie swieci słońce.
  10. Zimno na dworze niech Bruno grzeje dupkę na sofie:-)
  11. Lenka zawsze w pozycji gotowej do ucieczki: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/5/070xb.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5453/070xb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/714/071gu.jpg/"][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6656/071gu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/268/072qh.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8530/072qh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/502/066dx.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5108/066dx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/809/068rz.jpg/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/1791/068rz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/076ed.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7681/076ed.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  12. Dzisiaj nadszedl WIELKI DZIEŃ dla młodego....podniósł nogę jak sikał :-)
  13. Super facet z Brunona tylko nikt go nie może docenić!
  14. Po co im tyle psów, dla kasy?? jakos tego na zdjeciach nie widać:-(
  15. Spokojnie to jest odleżyna, otwarła się od desek, charcica całe zycie na deskach nigdy nie miała miękkiego koca.
  16. [quote name='makik'] a znajda z kudłatym kolegą/koleżanką pięknie się prezentuje. normalnie jeszcze niedawno bym napisał, że takie cudo na pewno zgubione bo nikt by nie wyrzucił ale teraz to już nic mnie nie zdziwi.[/QUOTE] Nie takie cuda u mnie już były na DT, niektórzy ludzie są bezmyślni.
  17. Już wrzucam na charcie whippeta
  18. Oj to dobrze że takie zainteresowanie, będą bezpieczne i za niedługo ich nie poznamy.
  19. Trzeba ją wyciągnąć i jak najszybciej do weta, jak młody pojedzie do swojego domu to ja ją wezmę do DT.
  20. Wrzucam na charcie forum....masakra !!!!
  21. Dobranoc Bruno, lez sobie bo pogoda beznadziejna.
  22. Nie leżakuje...teraz poszedł na spacer do pełnej miski:-)
  23. Przyszłam się przywitać z Brunosławem:-)
×
×
  • Create New...