-
Posts
1351 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Eden
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]Lenka po wizycie Pana Witolda Jermołowicza (trener z Wesołej Łapki) jestem pod ogromnym wrażeniem jego postepowania z Lenką. Opiszę jak to wyglądało: Pan Witold wchodzi do mieszkania a Lenka zaczyna warczeć i szczekać oczywiście ze strachu, Pan przywitał się z Nuką i kompletnie nie zwracał uwagi na Lenkę, ta zaczęła dygotać i wbiła się w fotel, po rozmowie ze mną o charakterze i zachowaniach Lenki zamknął się z nią w pokoju, siedział tam dobre 15 minut i Lenka nie próbowała podejść powąchać, nie nawiązywała kontaktu wzrokowego, Pan Witold poszedł po psiego terapeute swoją labradorkę Fridę, wprowadził do domu oczywiście Nuka do przywitania była pierwsza a Lenka zero reakcji. Poszliśmy na spacer, Pan Witold, Lenka i ja, Lenka nie spuszczała z nich oczu, póżniej nastąpił najgorszy dla Lenki moment...Pan Witold przejął smycz a ja szłam krok za nimi, Lenka próbowała się wyswobodzić ale wspaniałe szelki jej na to nie pozwoliły, po jakimś czasie się uspokoiła i w miarę poprawnie szła na smyczy. Następnie wróciliśmy do ogrodu i dalszy ciąg pracy, Frida bawiła się ulubioną piszczącą piłeczką Leny trwalo to może z pół godziny a Lenka cały czas krążyła jak najdalej Pana Witolda a blisko mnie, mimo zachęcania ze strony Fridy nie bawiła się [IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/015.gif[/IMG] Trener kazał mi wejść do domu i Lenka została sama z nimi dalej nic tylko okrążała towarzystwo. Na koniec Lenka musiała przejść wchodząc do domu koło Fridy i Pana Witolda po dłuższych moich nawoływaniach pokonała strach i pędem przeszła koło nich [IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/063.gif[/IMG] Następnie praca polegała na tym że Pan Witold bawiąc się z moją Nuką na tapczanie zachęcił Lenkę aby położyła się koło nich i udało się !!!!!! Generalnie praca polega na cierpliwości i w przyapdku Lenki malutkich kroczkach do przodu. Mam czekać aż Lenka będzie do mnie podchodziła w domu i tylko wtedy ją głaskać. Generalnie Pan Witold stwierdził że tak lękliwego psa dawno nie widział a ja jestem dalej pod wrażeniem sposobu pracy i cierpliwości jaką się wykazał. Dziękuje wszystkim którzy mi w tej sprawie pomogli [IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/001.gif[/IMG] Praca z Lenką była cały czas nagrywana, po konsultacji z Panem Gałuszką przeslą mi na maila metody pracy z Lenką. Pan Witold jest WIELKI i GENIALNYM trenerem.....mamy swojego Milana a daleko szukamy.[/SIZE] -
Choć Bruno troszkę pobiegać :-)
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]Mail od Marty (stały dom młodego): "Kola nie spoważniał i niech na razie taki zostanie [IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/001.gif[/IMG] lubimy go takiego. Nauczył się ładnie siadać i już sam podaje łapę [IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/002.gif[/IMG] Musimy tylko pilnować buty bo uwielbia je wynosić na ogród, zresztą to jest jego królestwo. Biegamy tam z nim, ma z tuzin swoich ulubionych kijów do aportu [IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/001.gif[/IMG] ale żeby nie było tak beztrosko, to uczymy go też dyscypliny [IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/001.gif[/IMG] nie wszędzie mu wolno chodzić, posiłki ma w określonych porach, czasami tylko dostaje jakiś przysmak. Jest tylko jeden problem, nie może oduczyć się skakania, raz nawet wskoczył babci na plecy....no ale już między nimi jest zgoda [IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/001.gif[/IMG] Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie mamy żadnych zdjęć. Obiecuję, że jak tylko je zrobię to wyślę Pani wszystkie [IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/001.gif[/IMG] Pozdrawiam ! Marta"[/SIZE] -
Odpoczywaj Bruno.
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Dalsza socjalizacja Lenki, nie boi się jazdy samochodem nawet z ciekawością przyglądała się samochodom które nas wyprzedzały: [IMG]http://i39.tinypic.com/24v5hl0.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/aoqtua.jpg[/IMG] Nuda nie ma przed kim uciekać ;-) [IMG]http://i44.tinypic.com/10qw680.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/256rdzr.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/9gx3ye.jpg[/IMG] Jak na razie najlepiej mi w domu: [IMG]http://i43.tinypic.com/167jm6p.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/14tali9.jpg[/IMG] A uszy mam taaaaaaaakie wielkie i dlatego słysze każdy szelest: [IMG]http://i43.tinypic.com/sdecfb.jpg[/IMG] -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Jak Lenka dostanie paczkę (już nie wiem którą z kolei) wstawie zdjęcia księżniczki w tych bajeranckich ciuchach. Dziękujemy serdecznie aniołom :-) -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Dzisiejszy spacer Lenki: [URL]https://picasaweb.google.com/108778561942533378557/NiedzielnySpacer[/URL]# -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Lenka w szelkach wzbudza zachwyt, wczoraj ojciec swojemu synowi tłumaczyl ze to jest pewnie chart który bierze udział w wyścigach i dlatego jest tak ubrany, nie wyprowadzałam go z błędu niech Lenka się dowartościowuje :mrgreen: Ja jestem spokojna że królewna nie ucieknie i Lenka też się inaczej zachowuje, wczoraj podeszła [b]sama [/b]do obcej dziewczynki co prawda nie dała się pogłaskać ale ciekawie ją obwąchiwała dla mnie to ogromny sukces. Cały czas chce być blisko Nuki, pewniej się czuje przy niej i chodzi za nią krok w krok to dobrze bo Nuka jest ciekawska, podchodzi do ludzi i z nimi się wita, pokazuje Lence jak ma sie zachować. Najważniejsze że wracam ze spaceru z Lenką ;-) [URL]https://picasaweb.google.com/108778561942533378557/JesiennySpacer[/URL]# -
Proszę, proszę Bruno sportowiec :-)
-
Mam pytanie czy dziewczynka w wieku 11 lat dawała by sobie radę z Mikrusem na spacerze i czy nie będzie jej próbował zdominować, decyzje podjeła jej mama ale chce aby jej córka miała fajnego przyjaciela.
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Szeleczki rzeczywiście pancerne:) A kiedy ta wizyta u behawiorysty? Pzdr.[/QUOTE] Wtorek albo sroda w przyszłym tygodniu. -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Leki zaczynają działać ma dalej swoje lęki ale już tak nie panikuje, nie ma tych swoich podskoków jak sie ją dotyka, zaczeła podchodzić do furtki i obserwuje ludzi, na spacerach jest bardzo dzielna ale musze ja cały czas wspierać słownie jak przechodzi koło ludzi, bardziej panikuje jak kogoś ma z tyłu...muszę wtedy spokojnie stanąć i przepuścić spacerowiczow, najbardziej mnie dziwi że ona nie boi się rowerzystów czyżby nie kojarzyła że tam tez jest człowiek???? Jeszcze daleka droga przed Nami, wiem że wyjdzie z tego nie będzie pewnym psem natomiast bedzie mogła normalnie funkcjonować. Szelki są genialne ja mam większy komfort psychiczny bo wiem że nie zwieje i w końcu zaczyna poznawać świat. Przed nia jeszcze wizyta u behawiorysty i najbardziej mnie ciekawi co on powie i jakimi metodami będzie z Lenką pracował....nie on tylko ja ;-) -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Jejku jak ja mieszam z tymi zdjęciami a to dlatego że dopiero się uczę jak się tworzy albumy w Picasa, sorry; Tutaj są pancerne szelki: [URL]https://picasaweb.google.com/108778561942533378557/PACZKA[/URL]# -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]Dzisiaj Lenka dostała paczkę od [B]kochanych przyjaciół z Niemiec, szelki pacerne: teraz mogę iść z Lenka na koniec świata[/B][/SIZE] [SIZE=2][B][/B][URL]https://picasaweb.google.com/108778561942533378557/LenkaNaDalekimSpacerze[/URL]# [/SIZE] -
Bruno czas spać już dość się nabiegałeś
-
Dzinka-mam mame piekną i kochaną...dziekuje ciocie
Eden replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Maleńka dodana do facebooka, trzeba maleństwu znaleźć dom przed zimą.....ciekawa jestem jakiego psa Ci ludzie by chcieli, takiego chyba który potrafi wszystko i jest grzeczny w wieku 8 tygodni !!! -
Bruno piekny dzień się zapowaiada, zapraszam na spacer.
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
A teraz widać? [URL]https://picasaweb.google.com/108778561942533378557/LenkaNaDalekimSpacerze[/URL]# -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
A jak to zmienić aby były widoczne? -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Lenka zachowywała się wspaniale, czyźby działanie leków??? Idzie niepewnie ale nie jest taka przerażona, na psy reaguje pozytywnie ale spotkała zaprzyjaźnione psiaki z moją Nuką, koło ludzi przechodzi niepewnie ale jak mówie idziemy przechodzi ale czuję jej niepokój przez smycz, natomiast na rowerzystów nie reaguje...bardzo dziwne. Za pierwszym razem jak zobaczyła konie panika jak wracałysmy widziała je drugi raz i przeszła spokojnie. Pewniej się czuje koło Nuki gdy ta jej znika z pola widzenia zdenerwowana szuka jej. Generalnie musze cały czas z nią rozmawiać że jest odważna, mądra i slicznie chodzi na smyczy ;-) Dla mnie to wielki sukces jestem DUMNA z Lenki. -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Warto zobaczyć i to jest prawda a nie fotomontaż :-) [URL]https://picasaweb.google.com/108778561942533378557/LenkaNaDalekimSpacerze[/URL]# -
A co idzie zima, musi mieć trochę tluszczyku :-)
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Lenka w zestawie przeciwucieczkowym :-) [URL]https://picasaweb.google.com/lh/myphotos[/URL] -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
Eden replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Dla Boryska, złotasku kocham Cie i niesamowicie tęsknie, byłeś najwspanialszym psem na świecie. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/403/lys550lys021.gif/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/589/lys550lys021.gif[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]