-
Posts
6923 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Juldan
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Juldan replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
Witam Piękną:) Cioteczki, ponieważ Prezes (sznaucerek, z tego samego przytuliska, z którego jest Figa) znalazł dom:multi: to dolę z bazarku, który między innymi na niego zorganizowałam przekażę Fidze... [B]W związku z tym serdecznie zapraszam do zaglądnięcia na Bazarek Dziergany- patrz banerek[/B] -
Gwiazdeczka Piękna nie popisała się póki, co: [B] [B][URL="http://forum.soshusky.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=140"]Grażyna[/URL][/B] » 15 sty 2012, 11:09 Witam wszystkich. Minęła noc, a moje zwierzaki nadal sie nie akceptują. Antoś wpada w depresję, nie wychodzi z sypialnii, gdy tylko wynurzy nosa, Dora zaczyna warczeć. Ja jako włścicielka nie spałam całą noc. Czuwałam, nie wiem po co. Szkoda mi Antoniego, nie dość że sparaliżowany, to jeszcze ktoś próbuje zająć jego miejsce. Gdy tylko wynosimy z domu Antosia Dorcia dostaje szału, zaczyna wyć i szczekać. Nie wiem jak to dalej będzie. [IMG]http://forum.soshusky.pl/images/smilies/iocn_help.gif[/IMG] Dora bądź grzeczna, proszę... Daruj Antoniemu [/B]
-
[quote name='NataZG']Ale super wiesci!:multi: Czy moje 300 zl na hotelik dotarlo i wystarczylo? ( wyslalam na konto cioteczki Akrum:-) )[/QUOTE] Nata nawet nie wiesz jak bardzo Wszyscy jesteśmy Ci wdzięczni :Rose::Rose::Rose: Dziękuję Ci bardzo:loveu: A teraz kopiuję wieści z Domku Dory: [B][B] [URL="http://forum.soshusky.pl/viewtopic.php?p=1483#p1483"][IMG]http://forum.soshusky.pl/styles/prosilver/imageset/icon_post_target.gif[/IMG][/URL]autor: [B][URL="http://forum.soshusky.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=140"]Grażyna[/URL][/B] » 14 sty 2012, 18:47 Witam wszystkich. No i dotarliśmy do domu. Podróż wypadła bardzo spokojnie, ale powitanie nie było aż tak kolorowe przez stałego lokatora- Antoniego. Gdy przyszliśmy do domu Antoś spał i przebudzony nie mógł uwierzyć że przed nim stoi inny psiak. Oczywiście pokazał że ja tu jeszcze jestem panem. Psiaczki powitałam smacznym obiadkiem, no i Dora pokazała po raz pierwszy zazdrość- kiełki. Zaczepki kawalera nie spodobały się Dorze i w moment Antak leżał na podłodze a nad nim stała Dora. Musieliśmy wkroczyć i godzić towarzystwo. Teraz psiaki śpią, zmęczone emocjami. Mam nadzieję że się polubią. Trzymajcie za nas wszystkich kciuki. [/B][/B]
-
:loveu:Dorciu Kochaniutka:loveu: Za kilka godzin jedziesz do siebie... Ciotce znowu ręce się trzęsą...
-
[quote name='Livka']Czy na konto Dory wpłynęły moje skromne grosiki ? :)[/QUOTE] Tak Kochana, zapomniałam wczoraj skopiować z Forum SOSHusky:) Wpłynęło 25zł- zgadza się? Dziękujemy Ci bardzo:loveu::loveu::loveu:
-
o nas przypadkiem nie zapomnijcie, hehehe
-
Sambusiolku Malutki:) Co Ty tej łapce robisz???:) Ciocie, boczki się Jej już chyba wyrównały i sierść ma taką jakąś czarniejszą:) Maciek- Dzięki za zdjęcia:)
-
Oj tam, oj tam... wenflon sam się wyciągnął:eviltong: Proszę mi tu nie oczerniać Księżniczki:eviltong: To wszystko wina weta, źle założył:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Maciek dziękuję raz jeszcze za opiekę nad Dorą:Rose: Wiem, że do faceta z kwiatami tak głupio ale nie ma lepszego emotikona:oops: [B]EDIT:[/B] Ciotki teraz do Samby proszę lecieć bo mam przeciek, że tam też zdjęcia się szykują;)
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Juldan replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Akrum, może Cię to pociesz, nawet nie wiesz jak bardzo muszę pilnować dzierganych pierdółek przed moją Bandą:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Podejrzewałam najmłodsze- Zuzę, ale ostatnio się wydało, że to Książę z Glinna jest głównym winowajcom... -
A nie mówiłam, że Cudna z niej Księżniczka i grzeczna i... w ogóle bardzo zazdroszczę Maćkowi i wszystkim, którzy Ją na co dzień widują:placz:
-
[quote name='Akrum']Gufi - kochany nasz irokezie - dziękujemy :)[/QUOTE] No właśnie już nie jest Pankiem, od wczoraj to Skin... Juldan kupił maszynkę i go ogolił:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Gufi dorzuca 15zł stałej na kumpla spod celi... Chłopaki się nie poznali, ale oboje wiedzą co to siedzieć w Glinnie...
-
[quote name='Kajusza']uffffff dobrze, że już po :-) Juz nie moge sie doczekać, aż poznam Dorę, bo napewno kiedys pojade ja odwiedzić :-)[/QUOTE] Poznasz i się zakochasz w tych ślepiach ;) Ale Ci zazdroszczę, że będziesz Ją mogła podglądać...
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Juldan replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Wow:) ale super:multi::multi::multi: Nie wierzę, normalnie zaraz głową w suficie dziurę zrobię:lol: Prezes, pakuj manele:multi::multi::multi: -
Fakt, Dorze nie można odmówić:lol::lol::lol: Ale ta czarna morda piękna jest:loveu: Morgan, jakiś Ty dostojny:cool3: Info od Akrum: Dorcia już po zabiegu. Miała cystę na jajniku wielkości orzecha włoskiego... zabieg zniosła dzielnie... jest pod troskliwą opieką Maćka... P.S. oczy mi się pocą;)
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Juldan replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Oj tam, oj tam:) nie ma za co dziękować... Szkoda tylko, że kalendarzy więcej się nie sprzedało... -
[B]Maciek, jak ja Ci się odwdzięczę? Chłopie fantastyczny jesteś[/B]:) A ta piękna czarna morda z mms-a jest cudowna:loveu: Edit: właśnie dostałam wiadomość od Maćka, że wieczorem będą fotki... muszę iść do sklepu po zapas chusteczek:)
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Juldan replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Prezes teraz to Ty musisz biegusiem zdrowieć... nie możesz zawieść tych wszystkich Ciotek co na głowie stają, cobyś miał wszystko co najlepsze... -
Pani będzie kontaktowała się z Pyrdką, więc wszystko dogadają... Co ja bym bez Was zrobiła?
-
Wow, Ciotka:) Ale Ona Piękna:loveu: A jaka dumna:lol:
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Juldan replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Przyleciałam po przeczytaniu wiadomości... przykro mi, że nie mogę pomóc... ale popytam... -
Łoo matuchno... Nata Ona robi się co raz ładniejsza:) Super ta Twoja mała ucholka:)
-
Mika i Szajka dwie suczki w typie ras północnych bezdomne od ponad roku
Juldan replied to Chandra's topic in Już w nowym domu
Stawiam się z dużym opóźnieniem:oops: Wieczorem porozsyłam wątek komu się da, może wspólnie coś wykombinujemy... Dziewczyny są Cudne... gdybym tylko mieszkała w Domu, a nie w bloku, mogłabym bardziej pomóc:roll: -
[quote name='Maciek777']To pierwszy psiak, który znalazł dom od kiedy się nimi zajmuję:p Fakt, że owczarek Bambu też miał już jechać i wynikły problemy i ostatecznie dom z niego zrezygnował, ale Dorze to nie grozi bo po nią domy w kolejce stoją. Jak nie ten to następny:-) Jednak miejmy nadzieję, że ten wypali bo przynajmniej wtedy haszczyca będzie miała i towarzystwo i dużo ruchu:eviltong:[/QUOTE] Oby było ich więcej:) Postaramy się z Ciotkami o to:) Dziś porozmawiam z Anitą i ustalimy szczegóły, bo jeśli sterylka byłaby jutro to myślę, że Państwo spokojnie mogliby po naszą, upssss swoją Śliczną Pannę przyjechać w najbliższy weekend:) Mam nadzieję, że będą fotki z DS przy których płakać będę sobie mogła... Ona i Jej oczy mnie powalają, za każdym razem:loveu:
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Juldan replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Śliczna Czili:loveu: Ponieważ okularnice powinny trzymać się razem, to ciotka Juldanowa na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219765-Ceramiczne-Kalendarze-na-leczenie-szczeniorki-z-nu%C5%BCyc%C4%85-do-29.12-do-22-00"]Bazarku Kalendarzowym[/URL] utargowała dla Ciebie 50złotych. Przelew poleciał do Twojej Tymczasowej Mamy dziś rano. Pozdrawiam:lol: