Jump to content
Dogomania

Juldan

Members
  • Posts

    6923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Juldan

  1. Ale super, cieszymy się z Zuzą bardzo [SIZE=1][COLOR=dimgray]Juldan trochę mniej [COLOR=black][SIZE=2]Nikt więcej póki co nie dzwonił... Ciotka dawaj rudą i szczyle- też chcemy zobaczyć;) [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  2. [quote name='Akrum']mam mam ale na telefonie, a w pracy kabelka do telefonu nie mam. Ale jak wrócę do domu, to zgram i wrzucę :) Zuzka się chyba nie obrazi, co? :loveu:[/QUOTE] Ciotka dawaj Tego foksia? Obie jesteśmy ciekawe czy chociaż trochę do Zuzy podobny:evil_lol:
  3. [quote name='NataZG']Haha i co, Zuze mi wcisniesz?:crazyeye::diabloti:;)[/QUOTE] Taaaa, chciała byś:lol::lol::lol: tak bez wizyty p/a, bez ankiety:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wysłałabym Cię w innym kierunku:cool3: P.S. Zabierałam kiedyś Pyrdce tymczasowiczkę- Iskę:loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199717-Obie-hienki-ju%C5%BC-w-nowych-super-ds-%29-dzi%C4%99kujemy-%29"](klik)[/URL] Ryczłyśmy obie, a później musieliśmy z Juldanem szybko biec do auta. Jechały z nami wtedy do Łodzi 4 ogony- dwa nasze, Iska i Yoki vel Czesio. Baliśmy się z co się stanie jak nas policja zatrzyma:lol:
  4. Pyrdka jak nie chcesz oddawać Julci to ja mogę Natę z lotniska w Łodzi porwać;) mamy z Juldanem rzut beretem:)
  5. [quote name='Rewelacja']Taki z Szagiego sznup jak ze mnie Linda Evangelista :P[/QUOTE] A kto Cię tam wie Rewelacja... U Szagiego co najmniej jeden z przodków był sznupem:) Bo charakterku po jamniku to On raczej nie ma;)
  6. [quote name='Pyrdka']Psiaczek to foksio. Aga była z nim u weta i zawiozła go do domku( który sprawdzałyśmy dla Zuzki). Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja. Na razie zaciskajcie kciukasy.[/QUOTE] Zaciskamy Ciotka, zaciskamy:)
  7. Do tej pory nikt więcej nie dzwonił, przynajmniej do mnie... może do Akrum albo Pyrdki i siedzą cicho żebym kciuków nie zaciskała, żeby...;) A jak ten piesek, który miał dzisiaj się u Was zjawić?
  8. [quote name='NataZG']Przyznaj sie cioteczko, kamien z serca Ci spadl, jak sie okazalo, ze to nie domek dla Zuzanki!:-)[/QUOTE] Miałam przeczucie, że małpiszon jeszcze z nami pomieszka;) Jeśli Pani przygarnie jakiegoś psiaka, to będzie czwarty , który dzięki ogłoszeniom Zuzy znajdzie dom... Może jest Ona nam pisana...
  9. Akrum, a może dodasz do listy też [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177360-KORA-super-ruda-sunia-w-HOTELU-szukamy-domku"]Korę[/URL]? Prosimy razem z Zuzą:modla:
  10. Jeśli tylko pani zgodzi się na innego psiaka to będę się cieszyć... i Zuza też...;)
  11. Ja tam się będę cieszyła dopiero jak skończy mi się depresja po wyadoptowaniu Zuzy... Telefony już mnie nie wzruszają... przy pierwszych wyłam, a teraz mam lekkie drżenie rąk... a później robię się dziwnie spokojna i mam przeczucie, że nic z tego nie będzie... i do tej pory to się sprawdza:)
  12. No i stało się:) Ogłoszenie w gazecie się ukazało- [B]Akrum jeszcze raz dziękuję- [/B]i zadzwoniła jedna pani... W międzyczasie dzwoniła mama Juldana, że w gazecie są piękne zdjęcia Zuzy:loveu: [SIZE=1]to nie zdjęcia są piękne tylko Zuza:obrazic:[/SIZE] Dziewczyny w expresowym tempie poleciały na wizytę ([B]Dziękuję Akrum, Pyrdka, Julka[/B]), ale niestety... domek ok, ale... Akrum może napisze coś jeszcze:)
  13. Dziewczyny wcale się Wam nie dziwię, że jedna oddać nie chce a druga doczekać się nie może:loveu: toż to [B]JPG[/B] śliczny jest:loveu: i kochany:evil_lol: [B]Nika, togaa[/B] uważajcie po drodze żeby Go Wam nikt nie porwał... np. ciotka wariatka z łódzkiego:diabloti:
  14. Witam:) Przytuptałam tutaj z bazarku "Karolka dla Lolka"... :loveu::loveu::loveu:Lolito... masz kolejną fankę... zakochałam się... przepadłam:loveu::loveu::loveu: Z tego co zdążyłam już przeczytać to Loluś z charakteru bardzo jest podobny do mojego prywatnego Mańka- "sznaucerka". A i fizycznie Panowie trochę podobni są do siebie:loveu: Tylko, że mój książe jest czarno-srebrny...
  15. Ja już książeczkę jedną kupiłam:) Zapraszamy bo jest w czym wybierać:)
  16. Ciocia ale my nie chciałyśmy żebyś płakała;) Mam nadzieję, że kwiatki się podobają;)
  17. Zołza właśnie leży mi na kolanach i pomaga pisać:) nosem w myszkę wali:eviltong: Tęskni za Mańkiem, który pojechał z Juldanem do Lwówka... łazi za mną krok w krok... A Maniek oczywiście nie chce jeść:shake:
  18. [quote name='Akrum']Zuzolino - wczoraj poleciałaś z 3 zdjęciami do gazety :) Zobaczymy, czy wydrukują (bo ostatnio Pan redaktor coś nam psikusy robi i ostatnio przez 3 tygodnie z rzędu nie było psich ogłoszeń), mam nadzieję, że wydrukują i że odzew jakiś konkretny będzie :)[/QUOTE] Dziękujemy Cioci bardzo:loveu: A namiary dałaś na mnie czy Wasze też? Pytam coby nie było, że telefonów od potencjalnych Domków nie odbieram:evil_lol:
  19. Sareńko kochana, aniołku śliczny ['] Wierzyć się nie chce w parszywość losu:placz::placz::placz: Dziewczyny dzięki Wam Malutka odeszła kochana, wynagrodziłyście Jej te lata przy budzie:-( Biegaj szczęśliwa za TM... może spotkasz tam moją Dorę:placz:
  20. [quote name='Akrum']Zuzia ślicznotka nasza mała, już widzę jak polecą łzy przy rozstaniu, no ale co zrobić - takie życie :)[/QUOTE] Zdziwię się mocno jeśli coś wyjdzie z tego ogłoszenia...
  21. Oczy mi się pocą jak czytam kolejne "sprawozdania" Saruni. Lunka nie mogła trafić na lepsze DT. Cioteczki a jak tam finanse Jamniko-dobka?
  22. [quote name='Pyrdka']Sprawiasz wrażenie twardej baby;)[/QUOTE] I tu masz Ciotka rację:) sprawiam wrażenie:) Ale malutka to ja ani wzdłuż, ani w szerz nie jestem:evil_lol:
  23. ... i pieski mogą się "grzecznie bawić"... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8ERQVdzr6J4/TsqPlU72QUI/AAAAAAAABBE/cK_H2ZPI8iU/s640/DSCF4553.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zwX75clULaA/TsqPjdKl8SI/AAAAAAAABBA/r1cwRhBynxQ/s640/DSCF4552.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-A6A7DHQ_cAY/TsqPh6WL6oI/AAAAAAAABA8/dFbqU9iNTos/s640/DSCF4551.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3JZs-mgRvtE/TsqPKeJ3vBI/AAAAAAAABAc/48S6q_7BGIA/s640/DSCF4525.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MqEbs4lDMBQ/TsqPISzSMjI/AAAAAAAABAY/V6BaDxVjjRA/s640/DSCF4522.JPG[/IMG] Pyrdka jeśli chodzi o wycie to biję Cię na głowę. Mówię serio. Nie obrażaj się... co:loveu:
  24. Jak jęzor zwija Małpiszon jeden:) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0or0fIu2bkI/TsqPYiuW4lI/AAAAAAAABAs/momvh7cJd6s/s640/DSCF4546.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wvj40rNGBYw/TsqPat_KprI/AAAAAAAABAw/5kIq4ZABsUM/s640/DSCF4547.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sjRIjFv_TnY/TsqPcpfDGHI/AAAAAAAABA0/CRfqxubYz7s/s640/DSCF4548.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-y9YvlmAVPBU/TsqPeTZtN5I/AAAAAAAABA4/qBrfUgMGebs/s640/DSCF4549.JPG[/IMG] Aż oddał Tatuś zabaweczkę... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-v6r2gHrJAWM/TsqPnNkcTjI/AAAAAAAABBI/aVsRjv3fa84/s640/DSCF4554.JPG[/IMG]
  25. Pomęczę Was jeszcze trochę fotkami Dziewuchy:eviltong::evil_lol: Nie sądzicie, że wyszła tu trochę jak jamnik?:lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--sstRfVOZWM/TsqPCY8MA7I/AAAAAAAABAQ/HTtBhRmq5s4/s640/DSCF4518.JPG[/IMG] Obserwujcie powstający w tle bałagan:diabloti: najpierw lekko zwinięty "dywanik" [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fvSgiCubO7I/TsqPD4eYmuI/AAAAAAAABAU/myR5vZL0d4Y/s640/DSCF4519.JPG[/IMG] Trochę bardziej:cool3: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-F2Fkcle9Kzg/TsqPQgVJA9I/AAAAAAAABAg/eFlZ0fVs9YY/s640/DSCF4541.JPG[/IMG] Juldan zabrał zabawkę:evil_lol: co rozwścieczyło Zuzę i zaczęła pruć japę:evil_lol::diabloti::evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-YtecLwG-7l0/TsqPS9CIAZI/AAAAAAAABAk/Y8sSWV2-_Pk/s640/DSCF4542.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9l5BpfNqj_g/TsqPWPrTMzI/AAAAAAAABAo/m4bsLRtNhCo/s640/DSCF4544.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...