Jump to content
Dogomania

Juldan

Members
  • Posts

    6923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Juldan

  1. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Cioteczki zapraszam na drugi bazarek, z którego dochód zostanie przeznaczony na na psiaki z moich banerków- czyli Prezesa:loveu: i Dorę:loveu: Bazarek dziergany;)- pokrowce na telefony, podkładki pod kubki, broszki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220423-Podk%C5%82adki-pokrowce-broszki-robione-na-szyde%C5%82ku-do-20.01-do-21-00"]KLIK[/URL] Zapraszam :)[/SIZE][/FONT]
  2. Pyrdka wąsiska i broda odrośnie... jak byś zobaczyła Mańka, wiosną (jak Zuzolinda była "mała") to byś padła... wytrymowała mu mordkę prawie do zera... Fajnie się Jej Mańka ciągnęło za brodę:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Poczekajcie jak Prezes wyzdrowieje i zacznie pokazywać Wam co to znaczy żyć ze sznupem:evil_lol: Innej opcji nie ma. Panie Prezesie proszę zdrowieć i dać Ciotkom w kość:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='Akrum']no coś Ty... współczuje... a to już nie jest jej druga cieczka?? czy mi się coś chrzani? hehe, przystojny to fakt, bardzo miły i rozgadany :) dzisiaj mi powiedział, że on w ten sposób chce nam i zwierzakom też pomagać :multi: tylko że jak tak dalej będzie, to biedak pójdzie z torbami przez nas :oops:[/QUOTE] Druga:oops: kurde... moja wina... dobrze, że chłopaki ciachnięci... Zrobimy mu reklamę i nie pójdzie z torbami... a jak pójdzie to mu je poniesiemy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='Akrum']Juldan, podaj mi proszę na PW nr Pana z Grodziska co dzwonił już do Ciebie, Pyrdki i Anity.[/QUOTE] Już poleciało... widzę że wszystkim nam "zalazł za skórę"...
  5. Cioteczki Kochane- oto bazarek numer 1 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220427-Joystic-discman...pom%C3%B3%C5%BC-Dorze-i-Prezesowi-do-15.01-do-21-00"]KLIK[/URL] Zapraszam serdecznie:) Pomożecie w reklamowaniu i podrzucaniu? Proszę pięknie w imieniu Prezesa i Dory:loveu: Ja lecę kończyć drugi bazarek...
  6. Wasz Pan Doktor to super facet:) Powiem Wam w sekrecie, że nawet całkiem przystojny:cool3: Czili zdrowiej maleńka szybciutko, bo martwimy się o Ciebie... [SIZE=2][COLOR=darkslategray]P.S. Ja ze sterylką Dziewuchy nie zdążyłam:oops:- właśnie dostała cieczki... [/COLOR][/SIZE]:shake:
  7. Ja pierdziu... że ziemia takich nosi... Akrum szkoda, że Ty nie poprosiłaś tego "Pana" o adres:angryy: Przejechałabym się tam chętnie z kilkoma :razz:kolegami:razz:
  8. Emma wytulaj go od nas... Prezes uszy do góry... Ciotka dwa bazarki kręci dla Ciebie:) Masz szybko zdrowieć... jak nabierzesz sił i jeszcze będziesz w Nowym Tomyślu to może poznasz naszego Mańka- też sznupa:)
  9. [quote name='Pyrdka']Napisz mi na pw jego nr .Porównam. Dzwonił 3 razy i 3 sms wysłał. W gazecie podałam tylko nr Agi i mój.[/QUOTE] PW poszło;)
  10. [quote name='nira13']No ja przez Dorę też z psurami swoimi spacerować nie mogę - bo non stop dzwoni mi telefon a z dwoma psiakami trudno jeszcze gadać przez telefon:) Wczoraj ostatni telefon miałam tak ok 23:30...więc też PÓŹNO jak dla mnie...[/QUOTE] Jeśli to był Pan to najpierw dzwonił do Ciebie, a później do mnie... mówił, że rozmawiał już z kimś na temat Dory, a On tak bardzo by chciał pieska już:shake: Próbuję dodzwonić się do nira, ale cały czas ma zajęte;)
  11. Ja miałam telefony o Dorę można powiedzieć w nocy, bo nie przesadzę chyba, jak powiem że 23:45 to noc ;)
  12. Kilka moich (wyedytowanych) ogłoszeń Dory [URL]http://nowytomysl.olx.pl/item_page.php?Id=295250777&ts=1325612569[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/dora-niesamowita-uroda-i-milosc-w-oczach-IDAZVh.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=102185&title=dora-niesamowita-uroda-i-milosc-w-oczach[/URL] [URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Dora-niesamowita-uroda-i-milosc-w-oczach-W0QQAdIdZ342876785[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/87723/Dora-niesamowita-uroda-i-milosc-w-oczach/[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/87723/Dora-niesamowita-uroda-i-milosc-w-oczach/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Dora,55284[/URL] [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/2959/name/oddam-do-adopcji-dora-niesamowita-uroda-i-milosc-w-oczach.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Dora-niesamowita-uroda-i-milosc-w-oczach-id33626.html[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/43974.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/dora_niesamowita_uroda_i_milosc_w_oczach_273493.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20264541_dora_niesamowita_uroda_i_milosc_w_oczach.html[/URL] [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/160015496/poznan-Dora-niesamowita-uroda-i-milosc-w-oczach.html[/URL] [URL]http://www.adopcjepsow.org/animalinfo.php?id=3954[/URL]
  13. [quote name='mamanabank']Dziękuję za zaproszenie, stawiam się u Dory. Śliczna jest![/QUOTE] To ja dziękuję, że się u nas zjawiłaś:)
  14. [quote name='Pyrdka']Były 2 telefony. Jeden spławiłam, drugi odesłałam do Anity.[/QUOTE] Ja dostaję tylko takie, o których nawet nie warto wspominać, ehhh
  15. Andzike gratulacje wielkie, ogromne:) Pogratuluj od nas również przyszłemu Tatusiowi:)
  16. [quote name='jambi']no i jak? Prezes juz u Emmy? :) a tak po cichutku i Broń Boże nie po to by wywoływac dyskusję, ino dlatego, że mnie to zaintrygowało opieka super, kojec ogrzewany, ale... 510 zł??? za miesiąc???? i co to znaczy 60 zł dopłata do karmy? toż taki maluch nawet tyle karmy nie przeje![/QUOTE] U Emmy Prezes ma BDT- te 510zł to była cena ze ewentualny hotel
  17. Cioteczki wczoraj również widziałam się z Dianką, a z Juldanem to na spacerku, króciutkim nawet była:) Króciutkim, dlatego, że Dianka najpewniej czuje się u siebie... mnie źle kojarzy z aparatem, którego się boi (Juldan Jej jeszcze nie podpadł) oraz z Dorą, "złym"psem którego miałam na smyczy:shake: Jak tylko spotkaliśmy się się na spacerze Diana od razu spanikowała i próbowała uciekać. Juldanowi udało się Ją troszkę uspokoić i namówić na bliższe podejście do Dory (patrz mój banerek:loveu:) Jak Dorcia próbowała Diankę obwąchać nastąpiła ucieczka i Juldan został zaciągnięty do pokoiku Dianki... Trzeba mieć sporo krzepy, żeby nie dać się tej panikarze... biedna Maleńka, Dom potrzebny na cito...
  18. [B]HelloKally dziękuję Ci bardzo, bardzo mocno:loveu: [/B]
  19. Pyrdka to wyobraź sobie teraz mnie, te całusy, tulenie, buziaki, spacerek i powrót do kojca... a obiecywałam sobie, że się nie poryczę, a wyłam już jak Ją z boksu zabierałam... ehhh idę się napić...
  20. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VCncTEREa7E/TwH-9JDQiVI/AAAAAAAABJc/ON-ciHwGn20/s640/DSCF4784.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WHVT2NpbJ8w/TwH-8mU_BfI/AAAAAAAABJY/YBbSeJ6QL8g/s640/DSCF4782.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--EPwz21SRaw/TwH-76A0w9I/AAAAAAAABJU/kAZ_xXv90bQ/s640/DSCF4781.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8_1ZKsZZR_s/TwH-6_eVc9I/AAAAAAAABJM/VtoxF5uDni8/s640/DSCF4778.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WMHh-vNX-TI/TwH-4H0dL5I/AAAAAAAABI8/dUq2GcpiNF4/s640/DSCF4774.JPG[/IMG]
  21. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Cc1pNE9ddh8/TwH_BsrctWI/AAAAAAAABJ0/Eh_lc1N-DIY/s640/DSCF4791.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wWteaMQji98/TwH_A6uwi4I/AAAAAAAABJw/KL5AzsUW1_U/s640/DSCF4790.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-coNx1X8NRPg/TwH_AecGV0I/AAAAAAAABJs/apQOnWw8QR4/s640/DSCF4789.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-00VvYXRDyQM/TwH-_SpO-4I/AAAAAAAABJo/YLE6CymLzDs/s640/DSCF4788.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3fBO_IGJzj0/TwH-9iBOLGI/AAAAAAAABJg/LwWFbq_IAs0/s640/DSCF4785.JPG[/IMG]
  22. Dziś przed południem byłam u Dory... Niestety, potwierdziło się to czego się obawiałam [IMG]http://forum.soshusky.pl/images/smilies/crybaby.gif[/IMG] Sunia, póki co, zupełnie nie daje sobie rady w hoteliku... bardzo pragnie bliskości człowieka, bardzo mało je... Bardzo chce na zewnątrz do ludzi, na terenie hoteliku nadal trwają prace i jest spora ekipa budowlana. Nie chce wracać po spacerze do środka. Jak pojawiliśmy się z moim TZ-tem, powitała nas buziakami. Wtulała się w nas jakbyśmy się znali od zawsze. Na spacerku zachowywała się pięknie... tylko cichutko sobie popiskiwała. Jak tylko przykucnęłam żeby zrobić Dorci zdjęcia, Ta już cała była wtulona we mnie [IMG]http://forum.soshusky.pl/images/smilies/crybaby.gif[/IMG] Poszliśmy na spacer, pobiegaliśmy. Dora bardzo skupia się na przewodniku, reaguje na każdą wskazówkę. Spacer z nią to bajka [IMG]http://forum.soshusky.pl/images/smilies/biggrin.gif[/IMG] Moje stado składa się z Trzech Łobuzów i dała bym wiele, żeby choć jedno z nich był trochę podobne do Dory... Księżniczka zjadła nasz cały zapas smaczków [IMG]http://forum.soshusky.pl/images/smilies/naughty.gif[/IMG] Niestety każdy spacer musi się kiedyś skończyć... wytuliłam Ją, wycałowałam... i oddałam smycz Juldanowi... (uciekłam do auta... nie potrafiłam Jej spojrzeć w oczy) Juldan też nie miał serca wciągać Jej na siłę, więc Ją zaniósł do boksu... A oto efekty mojego polowania na Dorę- z aparatem oczywiście [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4Zq37yhYFnY/TwH_FCbc7bI/AAAAAAAABKI/aJlmAQMsQ_Y/s640/DSCF4797.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VatxGNEz91w/TwH_EZGEJ2I/AAAAAAAABKE/Kewgv0ErFgY/s640/DSCF4795.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1qhScKJL7NA/TwH_Do2NnFI/AAAAAAAABKA/Il8xQB8pnhw/s640/DSCF4794.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7NLj3TgsGc8/TwH_C9UIjUI/AAAAAAAABJ8/0N8DB2KJSmU/s640/DSCF4793.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_Cy3zPi6JN8/TwH_CUciWyI/AAAAAAAABJ4/8ad3O6JOmsg/s640/DSCF4792.JPG[/IMG]
  23. [quote name='HelloKally']Zrobić jakiś bannerek do podpisu?[/QUOTE] Będę bardzo wdzięczna za banerek. Ale wstrzymaj się chwilkę, za moment będą nowe zdjęcia...
  24. Emma jesteś "wielka" kobieto. A Twojego TZ- ta to trzeba sklonowć:) P.S. Cieszę się, że w końcu było dane się nam poznać:)
  25. nira jeszcze raz dziękuję Ci za pomoc. Jutro, jak będę miała inne fotki to Podeślę je od razu. Ja zrobiłam już kilkanaście ogłoszeń więc, podmienię i zdjęcia i kontakt (na Twój). Maciek, mam nadzieję, że się jutro spotkamy... kurde... najchętniej zabrałabym Dorę ze sobą... serce mi pęka...
×
×
  • Create New...