-
Posts
6923 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Juldan
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Juldan replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że wyniki będą super dobre i Dziewczyna szybko znajdzie Dom najlepszy pod słońcem... -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Juldan replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Cioteczki i co? Dzwonił ktoś??? -
Ja boscha kupuję mojej bandzie teraz i bardzo im smakuje- light na zmianę z baraniną i ryżem (podobny skład- białko i tłuszcz), ale Maniek kurację tracenia kilogramów przechodził na royalu... Widziałyście Gufiego- smukły nie jest (nigdy nie był) ale nie można powiedzieć, że jest gruby. Mam rację?;) Co do karm light to nie poleciłabym dog chowa- moje jej po prostu wziąć do pyska nie chciały
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Juldan replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
I ja dołączam do Trzymających kciuki za dzwoniące telefony... Czapulku, chciałabym żeby Twój boks był pusty jak pojawimy się z Juldanem w hoteliku -
Royal Obesity jest skuteczny i drogi jak diabli- z tego co pamiętam 7,5kg kosztowało w czerwcu 160zł... Ale Maniek wcinał jak szalony i schudł (po pokastracyjnych perypetiach z niegojącą się raną)...
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Juldan replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Oby tym razem się udało... Czapi trzymam kciuki, musi się udać... -
Tytuł zmieniłam, do moda napiszę rano:)
-
Wreszcie doczekałam się na [B]optymistyczne [/B]wieści z Domu Dory- kopia z forum SOSHusky: [B][B] [URL="http://forum.soshusky.pl/viewtopic.php?p=1937#p1937"][IMG]http://forum.soshusky.pl/styles/prosilver/imageset/icon_post_target.gif[/IMG][/URL]autor: [B][URL="http://forum.soshusky.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=140"]Grażyna[/URL][/B] » 27 sty 2012, 21:53 A u nas wszystko w jak najlepszym porządku. Psiaki powoli zaczynają się dogadywać. Nie pałają do siebie miłością, ale powoli, powoli jest coraz lepiej. Nie ma już pokazywania kiełków, warczenia, tylko czasami jakieś takie lekkie bulgotanie ze strony Dorci. Chodzą na spacerki, razem dużo wąchają. Dora uwielbia szybkie intensywne spacery. Cieszy się, podskakuje, kopie dziury, poznaje dużo nowych psich kolegów, bo z koleżankami to nie bardzo. Czasami wchodzi do Antka łóżeczka, poleży chwilę i wychodzi. Tak samo robi Antoni, poczłapie do jej łoża, poleży i wychodzi. Tylko jest mały problem. Po moim wyjściu do pracy Dora po tygodniu pobytu zaczęła płakać. Wyszłam z mieszkania i słucham że ktoś płacze, myslę jakieś dziecko, słucham uważniej, to moja Dora !!! Biegiem do domu, nakrzyczałam na nią, zamknęłam drzwi i był już spokój. I tak codziennie. Może przestanie za jakiś czas. Widzę że zaczyna się do mnie przyzwyczajać, dużo razem spędzamy czasu, daje mi całusy, bawi sie ze mną, szalejemy na spacerach. Dalej rano przychodzi do mne, daje mi buziaki, przytulamy się do siebie, a potem idziemy na spacer. Kochamy Dorcię, i już na zawsze będzie nasza. Dzięki wszystkim za dobre rady, były bardzo pomocne i bezcenne. Pomogłyście nam przejść trudne chwile. W tych ciężkich dniach ngdy nie czułyśmy się samotne. DZIEKUJEMY. Kto mi podpowie jak "przenosi się" wątek do już w nowym domu? :) Do moda trzeba prośbę wystosować? [/B][/B]
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Juldan replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
Figulec wreszcie ma uśmiechnięte zdjęcie:multi: Aga kiedy "maleńka" pozbędzie się szwów? Kiedy mam ruszać z ogłoszeniami? -
I my jesteśmy:) Ale z niej fajna Baba:loveu: A jak tam Franek, tradycyjnie sfochowany?:evil_lol:
-
Luiza - śliczna whiskasowa kotka szuka DS
Juldan replied to Penny's topic in Kotki już w nowych domach
Zdjęcia mam ale z telefonu, jutro na noc do pracy zabiorę aparat... Jedno jak była tuż przed porodem wyślę Ci zaraz, bardzo się o nią martwię... za mocno nauczyliśmy Ją ufać ludziom... jak przyszła do nas była dzika... -
Luiza - śliczna whiskasowa kotka szuka DS
Juldan replied to Penny's topic in Kotki już w nowych domach
Penny, ale masz ślicznotkę na tymczasie:loveu: Luiza- pasuje do niej:) Powiem Wam w sekrecie, ja boję się kotów:oops: od zawsze:oops: Dziewczyny jak poznaje się wiek kota? tak samo jak u psa? na co w zachowaniu trzeba zwrócić uwagę? Wiecie dlaczego pytam:placz: -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Juldan replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Cudny, cudny... a te głupie ludziska nie dzwonią :( -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Juldan replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
Juldan wybacz, ale wolę być tulona przez Akrum i Juldanową:razz: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oEtWbr5ZqFs/Tx8phEpPrII/AAAAAAAABXE/LoFXOdogBSU/s640/DSCF5064.JPG[/IMG] No dobra jedno zdjęcie... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6aGG58vgWxU/Tx8piINAsJI/AAAAAAAABXM/RJiFYIS7CrQ/s640/DSCF5065.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--3XrtPdGgSw/Tx8pomVWdUI/AAAAAAAABYk/ebKBmGjNB7g/s640/DSCF5075.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wDh1_0VIdU8/Tx8pyRrCbuI/AAAAAAAABYc/j4_TtrQTvN4/s640/DSCF5085.JPG[/IMG] -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Juldan replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
Ja w niedzielę miałam zaszczyt poznać Figulca osobiście:loveu: Jak tylko mnie obwąchała to stwierdziła nie wiem czemu, że smaczna jestem... wylizała mi całe okulary, uszy wyczyściła, wylizała niedomyty makijaż a na koniec próbowała mnie tak delikatnie za brodę chwytać:loveu: dobrze, że zaparłam się o ściany w kącie boksy bo jak nic bym leżała plackiem na ziemi:lol: Widzicie, nie zmyślam:lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1d7MWVkM298/Tx8paG2kWeI/AAAAAAAABWk/TvZsyGkhx-M/s640/DSCF5056.JPG[/IMG] Ciocia, Ja umiem łapkę dawać:) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CwHMvPuYLY0/Tx8plksrOyI/AAAAAAAABXc/o-RchHjzxqM/s640/DSCF5071.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3pQLfOoNlUI/Tx8pmheCmCI/AAAAAAAABXk/zS11vCAqshk/s640/DSCF5072.JPG[/IMG] Poważna mina:cool3: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PwnhhEIT-nQ/Tx8pbQyzGPI/AAAAAAAABWs/p-McpLGtR3k/s640/DSCF5061.JPG[/IMG] i latający jak śmigiełko ogonek:) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PN_DZET0zP0/Tx8pdpCD3pI/AAAAAAAABW0/juYGMQAPeCo/s640/DSCF5062.JPG[/IMG] -
Ciotki zdjęcia mam też nie bardzo- przez ten deszcz obiektyw parował i d... wielka z tego wyszła... Samba nawet jak się "uśmiechała" do Figi to po jednym krótkim "Feee" przestawała się wieszać na smyczy... mądre z niej Babsko [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-n14HO6pIkUE/Tx8pqFdg1yI/AAAAAAAABX8/x6AQZsLIt6k/s640/DSCF5079.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-o2ajkD8qpaE/Tx8prjOKXfI/AAAAAAAABYE/horZrrvVamQ/s640/DSCF5080.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1j9VheoB9Vk/Tx8pt-LFMpI/AAAAAAAABYM/nKeJSBtnkiM/s640/DSCF5082.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wudTh4tFdCU/Tx8pwIJqSkI/AAAAAAAABYU/MyM_o19oibM/s640/DSCF5083.JPG[/IMG]
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Juldan replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']no i niestety, były "ważniejsze" rzeczy do wydrukowania niż nasze psiaki tym razem... :([/QUOTE] Taaaa, pewnie ze 2 płatne reklamy w to miejsce umieścili... Zobaczcie jaki z Niego przystojniak, pozował grzecznie do momentu, kiedy Maciek do pracy nie przyjechał :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NRRN6_q4uj0/Tx8pSDQ6BeI/AAAAAAAABV0/-joD252bynw/s640/DSCF5046.JPG[/IMG] Usłyszał znajomy głos... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2XBWm2Xu2_I/Tx8pTNLm7FI/AAAAAAAABV8/XRo53uoNIlo/s640/DSCF5047.JPG[/IMG] Zobaczcie ten uśmiech:) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PTA_IdeXt6U/Tx8pUQ12GtI/AAAAAAAABWE/NK4L1r3OIlI/s640/DSCF5049.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-__nWv3Hi-Mg/Tx8pVaBWJLI/AAAAAAAABWM/vM8U4z5eThg/s640/DSCF5051.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RSI-QY85zMA/Tx8pWQs8eaI/AAAAAAAABWU/V-KIrE_4aWo/s640/DSCF5052.JPG[/IMG] -
agaga, imperator- proszę ode mnie byczka kochanego wytarmosić, wyściskać, wytulić:loveu: jak można o Dolarze powiedzieć, że jest nieadopcyjny przez agresję:angryy: Chłopak widział mnie pierwszy raz na oczy, w niedzielę, i pierwsze co zrobił to dał mi mega buziaka:loveu: oślinił kurtkę i jak kucałam próbował mi się zapakować na kolana:razz: morda koffana:loveu: łaził w kółko i domagał się pieszczot... Jak Akrum dała mu smaczka-śmierdziuszka to odłożył go na kocyk i dalej się do nas tulił. Wychodząc z boksu minął 6-cio letnie Juldaniątko i olał Ją całkowicie... Dolar- trzymaj się dzielnie chłopaku kochany, teraz już nikt Cię nie skrzywdzi
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Juldan replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
I ja dotarłam na wątek Czapiego:) Maciek dobra robota, ale pamiętaj, że w jednym poście może być max. 5 zdjęć... jak ktoś życzliwy doniesie do moda to może być różnie... Za chwilę ruszamy do hoteliku więc chłopak będzie miał nowe zdjęcia... Czapi był pierwszym psiakiem, którego widziałam w hotelu jak pojechaliśmy zawieźć Sambę. Był na swoim wybiegu i ślicznie nas przywitał- mnie i Emmę. A chwilę później szedł dumnie z Maćkiem na spacer... -
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Juldan replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
I my gratulujemy pierwszego roczku:) Kropeczka ale Ty wypiękniałaś znowu Dziewczynko:) -
nasza deklaracja poleciała dzisiaj... a w niedzielę może uda nam się osobiście Dolara poznać:)
-
Kopia z Forum SOS Husky [B]autor: [B][URL="http://forum.soshusky.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=140"]Grażyna[/URL][/B] » 16 sty 2012, 20:40 Myślę że będzie dobrze, powoli muszą się do siebie przyzwyczaić. Dora jest taka słodka i mądra. Zaczyna rozumieć po co są pasy na przejściach. Na razie nie buszuje po mieszkaniu, zauważyłam że dużo śpi. Może to dlatego że była cięta i boli ją brzuszek. Ale chce biegać, cieszy się bardzo gdy wychodzimy, ma dużo ruchu. Przed chwilką pojechała do weterynarza ze swoim panem na sprawdzenie ranki. Nie walczy o jedzenie, nasyciła się już domowymi przysmakami. Zawsze gotowałam moim psiaczkom ryż z kiełbaską, makaron z kiełbaską, tak chętnie zjada. Sucha karma oczywiście też. Nie wiem czy to dobrze, ale chyba jej to nie zaszkodzi. Rano jak wstałam aby ją wyprowadzić spała i nie miała ochoty wyjść. Może nie wstawała tak wcześnie była 5 rano, chciałam aby sobie dłużej pobiegała i się nawet zmęczyła, żeby jej głupoty z nudów nie przychodziły do główki. Na spacerku była taka szczęśliwa nawet mnie podszczypywała z radości. Na razie to tyle z naszego rodzinnego pamiętnika. [B][B][URL="http://forum.soshusky.pl/viewtopic.php?p=1639#p1639"][IMG]http://forum.soshusky.pl/styles/prosilver/imageset/icon_post_target.gif[/IMG][/URL]autor: [B][URL="http://forum.soshusky.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=140"]Grażyna[/URL][/B] » 16 sty 2012, 22:49 Dora właśnie przyjechała od weterynarza, mówił że wszystko jest ok. Dostała jeszcze antybiotyk. Nasz bieg wygląda jak trochę szybszy spacer. Uważam na nią. Pracuję w szpitalu i wiem że rana głęboka po cięciu goi się o wiele wolniej niż rana po cięciu ta na wierzchu. Dora nie ciągnie, nie szarpie - tylko biegnie spokojnie, jednostajnie. Jak chce to zwalnia i idzie nie poganiam jej. Dużo wącha chcę by poznała nowe otoczenie po zapachu. Nigdzie nam się nie śpieszy. Czas spaceru jest poświęcony wyłącznie jej potrzebom. Ale po powrocie od weterynarza Dora położyła się w łóżeczku i leżała, obok przechodził Antek, a ta jak z procy wystrzelona rzyciła się do niego. Ten oczywiście klap na dupsko, raptownie siusiu i koniec samoobrony. Skrzyczałam Dorcię a ta tylko patrzyła na mnie jakby nigdy nic. Położyła pychol i zamknęła oczęta. A teraz słodko śpi . Dobrej nocy wszystkim. [/B][/B] [/B]
-
Dora niestety jeszcze brzydko się zachowuje:placz: Jestem pełna podziwu i bardzo wdzięczna Jej Pańciostwu za to że nie postawili na niej krzyżyka... Ehhh. Maleńka staraj się bo lepszego domku Ci nie znajdziemy:shake: