-
Posts
6923 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Juldan
-
Wizyta jutro o 16-stej... Bambu, chłopie oby to było to...
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][FONT=century gothic]Odwiedzaczy Dianki zapraszam na bazarek, który zmajstrowałam dla Jej koleżanek Samby i Lenki:smile: [/FONT][/SIZE][SIZE=5][FONT=century gothic][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227154-Ciuchowisko-w-rozmiarze-L-dla-Samby-i-Lenki-do-26-05-do-21-00"][COLOR=#ff0000]Ciuchowisko w Rozmiarze L (KLIK)[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE] -
[SIZE=5][FONT=century gothic]Lenka zaproś Ciotki na Bazarek, który zmajstrowałam dla Ciebie i Samby:)[/FONT][/SIZE] [SIZE=5][FONT=century gothic][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227154-Ciuchowisko-w-rozmiarze-L-dla-Samby-i-Lenki-do-26-05-do-21-00"][COLOR=#ff0000]Ciuchowisko w Rozmiarze L (KLIK)[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=5][FONT=century gothic]Samba Ty się nie obijaj tylko Ciotki zapraszaj na bazarek, który zmajstrowałam Dla Ciebie i Lenki:) [/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=5][FONT=century gothic][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227154-Ciuchowisko-w-rozmiarze-L-dla-Samby-i-Lenki-do-26-05-do-21-00"][COLOR=#ff0000]Ciuchowisko w Rozmiarze L (KLIK)[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
-
Mały pinczerek Kaja pojechała do domu stałego w Krakowie
Juldan replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Kajka przepraszam, że zaśmiecę Ci wątek- wybacz:oops: ale chciałabym zaprosić Ciocie Cię odwiedzające na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227154-Ciuchowisko-w-rozmiarze-L-dla-Samby-i-Lenki-do-26-05-do-21-00"]Ciuchowisko w Rozmiarze L[/URL], na potrzeby Samby i Lenki -
Frida, Luna, Emi i Mia - wszystkie mają domy!:)
Juldan replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']Jej Państwo dzisiaj mi oznajmili, że są bardzo do niej przywiązani i skoro już jest po sterylce to postanowili ją zatrzymać. Tak więc oficjalnie piszę, że [B]Leo, Azorek, a teraz też Lady, nie są do adopcji.[/B] Okazuje się, że domu szukamy tylko dla Luny, Fridy, Mii i Emi.[/QUOTE] Czytam to i oczom nie wierzę!!! Maciek, przecież tych ludzi po prostu nie stać na utrzymanie tych psów! Co z tego, że mają dobre serce i chęci. Wydaje mi się, że oni dokładnie wiedzieli co robią i Was/nas wykorzystali. I co teraz? Co roku będziemy zbierać kasę na szczepienie? Dowozić karmę, miski? Zbierać kasę na leczenia? Może od razu budy na zimę im zamówmy???? -
Mały pinczerek Kaja pojechała do domu stałego w Krakowie
Juldan replied to cavani's topic in Już w nowym domu
łoooo matuchno jakie cudne to stadko:loveu: Kajka rzeczywiście kruszynka maleńka:loveu: Dziękuję za potwierdzenie wpłaty pieniążków. Trzymam mocno kciuki za operację... -
Pierwszy pakiet ogłoszeń Ciapkowych zrobiony: [LIST=1] [*][URL]http://sloniu.pl/2/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/29160-Ciapek.html[/URL] [*][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Ciapek,64466[/URL] [*][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/105622/Piekny-kudlacz-Ciapek/[/URL] [*][URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/105622/Piekny-kudlacz-Ciapek/[/URL] [*][URL]http://tablica.pl/oferta/ciapek-ID15uED.html[/URL] [*][URL]http://warszawa.kokosy.pl/zwierzaki/psy/54705.html[/URL] [*][URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/4461/name/oddam-do-adopcji-piekny-kudlacz-ciapek-warszawa.html[/URL] [*][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,54730,Lw==.html[/URL] [*][URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/6797/Piekny_kudlacz_Ciapek.html[/URL] [*][URL]http://www.pupil.com.pl/kategoria-0-7/wojewodztwo-mazowieckie.html[/URL] [*][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Piekny-kudlacz-Ciapek--podaruj-mu-dom-id41483.html[/URL] [*][URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=375888468&ts=1336912037[/URL] [*][URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2247557-piekny-kudlacz-ciapek-podaruj-mu-dom/[/URL] [*][URL]http://warszawa.lento.pl/piekny-kudlacz-ciapek-podaruj-mu-dom,395771.html[/URL] [*][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1062611781/warszawa-Piekny-kudlacz-Ciapek.html[/URL] [*][URL="http://adsy.pl/ogloszenia/61/posts/7_Kupię_-_Sprzedam/33_Zwierzęta/68452_Pi_kny_kud_acz_Ciapek_podaruj_mu_dom.html"]http://adsy.pl/ogloszenia/61/posts/7_Kupię_-_Sprzedam/33_Zwierzęta/68452_Pi_kny_kud_acz_Ciapek_podaruj_mu_dom.html[/URL] [*][URL]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,piekny-kudlacz-ciapek-podaruj-mu-dom,0I4hsgntQ9In6y7uM6xrQ,1254.html[/URL] [*][URL]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/piekny-kudlacz-ciapek,id18c2b5ed26b2f.html[/URL] [*][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/piekny-kudlacz-ciapek-20903533.html[/URL] [*][URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/34/25262.html[/URL] [*][URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/piekny-kudlacz-ciapek/47995[/URL] [*]adpedia- w moderacji [*][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/37933/ciapek-szuka-domu/[/URL] [*][URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=108236&title=ciapek-szuka-domu[/URL] [*][URL]http://warszawa.swistek.pl/piekny-kudlacz-ciapek_156112.html[/URL] [*][URL]http://www.bezrodowodu.pl/kategoria-0-7/wojewodztwo-mazowieckie.html[/URL] [*][URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/39036/[/URL] [*][URL]http://ogloszenia.com/warszawa/oferta/ciapek-kudlaty-przystojniak-szuka-domu-76599.html[/URL] [*][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Ciapek-szuka-domu-W0QQAdIdZ379352824"]http://warszawa.gumtree.pl[/URL]- niestety ze starym tekstem, Florentynkowy nie jest zgodny z regulaminem:angryy: [*][URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/ciapek-szuka-domu.html[/URL] [/LIST] Idę z moją Bandą na sioooo (pada więc będą szybciutko uciekać do domu:evil_lol:) i robię pakiet dla Korka:) Wróciłam- z dużym opóźnieniem, bo Zuza postanowiła nawiać:angryy: i oto ogłoszenia Korka. [LIST=1] [*][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/105638/Korek--rude-kudlate-cudo/[/URL] [*][URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/105638/Korek--rude-kudlate-cudo/[/URL] [*][URL]http://warszawa.kokosy.pl/zwierzaki/psy/54707.html[/URL] [*][URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/4462/name/oddam-do-adopcji-korek-rude-kudlate-cudo-warszawa.html[/URL] [*][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Korek-rude-kudlate-cudo,64477[/URL] [*][URL]http://sloniu.pl/?view=showad&adid=29166&cityid=2[/URL] [*][URL]http://tablica.pl/oferta/korek-rude-kudlate-cudo-ID15xId.html[/URL] [*][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,54733,Lw==.html[/URL] [*][URL]http://www.pupil.com.pl/kategoria-0-7/wojewodztwo-mazowieckie.html[/URL] [*][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Korek--rude-kudlate-cudo-id41490.html[/URL] [*][URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=375926295&ts=1336922003[/URL] [*][URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2247680-korek-rude-kudlate-cudo/[/URL] [*][URL]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/6800/Korek_rude_kudlate_cudo.html[/URL] [*][URL]http://warszawa.lento.pl/korek-rude-kudlate-cudo,395915.html[/URL] [*][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/694947092/warszawa-Korek-rude-kudlate-cudo.html[/URL] [*][URL]http://adsy.pl/ogloszenia/61/posts/7_Kupi_Sprzedam/33_Zwierz_ta/68458_Korek_rude_kud_ate_cudo.html[/URL] [*][URL]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,korek-rude-kudlate-cudo,04I82FV1SDiu4a3x1XKnD,1254.html[/URL] [*][URL]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/korek-rude-kudlate-cudo,idad0f55ed26b47.html[/URL] [*][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/korek-rude-kudlate-cudo-20903743.html[/URL] [*][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/37936/korek--rude-kudlate-cudo/[/URL] [*][URL]http://warszawa.swistek.pl/korek-rude-kudlate-cudo_156122.html[/URL] [*][URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=108239&title=korek-rude-kudlate-cudo[/URL] [*][URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/korek-rude-kudlate-cudo/48000[/URL] [*][URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/34/25266.html[/URL] [*][URL]http://www.bezrodowodu.pl/kategoria-0-7/wojewodztwo-mazowieckie.html[/URL] [*][URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/39039/[/URL] [*][URL]http://ogloszenia.com/warszawa/oferta/korek-rude-kudlate-cudo-76606.html[/URL] [*][URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/korek-rude-kudlate-cudo.html[/URL] [*][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Korek-rude-kudlate-cudo-W0QQAdIdZ379387686"]gumtree[/URL]- z Florentynkowym tekstem- tu się udało [*]adpedia- chwilowo siadła strona, ale się zrobi;) [/LIST] Wszystkie zrobione na Warszawę i okolice- te na woj. łódzkie powstaną wkrótce...
-
Mały pinczerek Kaja pojechała do domu stałego w Krakowie
Juldan replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się doczekać zdjęć:) Nasz Gufi jak nauczył się "leżeć" to za każdym razem kiedy widział u nas w ręku coś jadalnego ćwiczył pady:lol::lol::lol: Melduję, że właśnie posłałam przelew w wysokości 205zł. cavani potwierdź proszę (jak kasa wpłynie) na bazarku- tym z mojego banerka -
Frida, Luna, Emi i Mia - wszystkie mają domy!:)
Juldan replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Penny zaktualizuj post rozliczeniowy- ile jeszcze brakuje żeby zaszczepić całe stadko? -
Frida, Luna, Emi i Mia - wszystkie mają domy!:)
Juldan replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości:) Penny, p.Monika pisała mi, że wczoraj wysłała przelew. Podesłałam jej link do wątku, także wiadomości o wszystkich psich damach ma na bieżąco, może nawet się skusi i do nas tu odezwie;) Zapraszamy:) -
Mały pinczerek Kaja pojechała do domu stałego w Krakowie
Juldan replied to cavani's topic in Już w nowym domu
cavani a czy malutka nie powinna teraz przyjmować jakichś leków czy suplementów przygotowujących do zabiegu? Małe biedactwo, ale teraz będzie już tylko lepiej:) Musi być! -
Mały pinczerek Kaja pojechała do domu stałego w Krakowie
Juldan replied to cavani's topic in Już w nowym domu
"Juldanowa się zgodziła..." kasa miała być na Nurka- Nurek nie potrzebuje więc kasa jest na nózię Kajki, coby nie bolała- jak Juldanowa mogłaby się nie zgodzić?;) W razie co- wpłynie jeszcze malutki haczyk. Ile, będę wiedziała jak odnotuję wszystkie wpłaty:) -
Mały pinczerek Kaja pojechała do domu stałego w Krakowie
Juldan replied to cavani's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Hehe, no przecież już się odezwałaś Aniele ;)[/QUOTE] Aniele- chyba z ogonem i rogami:diabloti: To Ty Anielską blond- urodę masz więc pisz:lol: -
Mały pinczerek Kaja pojechała do domu stałego w Krakowie
Juldan replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Uff, to dobrz że na razie malizna jes "na zero"... Ja ostatnio widziałam taką maliznę w Nowym Tomyślu u Akrum, też sunia, cudna była:loveu: Kajka uszy do góry, masz takiego jednego Anioła Stróża, który mam nadzieję, że zaraz tu się odezwie:eviltong: -
Mały pinczerek Kaja pojechała do domu stałego w Krakowie
Juldan replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Dostałam namiary na wątek Kajki od Andzike;) i jestem. Cavani, czy malutka jest już na minusie? Chodzi mi o sterylkę i o to jak duży jest ten minus? Może damy radę coś pomóc;) -
Frida, Luna, Emi i Mia - wszystkie mają domy!:)
Juldan replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Dzięki:) Już przesyłam Go dalej:) -
Wczoraj padliśmy po powrocie do domu, dlatego piszę dopiero teraz... Wczoraj mieliśmy przyjemność poznać Dropka i zawieźć Go do Stonki. W aucie zachowywał się grzecznie- spał i wyglądał przez okno, wtulał się w mój żakiet i znowu przez okienko wyglądał. Cudny jest strasznie:loveu: Kochany, antenka ciągle mu chodzi, w ogóle jest strasznie energiczny i dziarski jak na "staruszka". P.S.Stonka- Was też miło było poznać:lol:
-
Frida, Luna, Emi i Mia - wszystkie mają domy!:)
Juldan replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Maciek, Penny ja też poproszę o numer konta skarbnika rodzinki... Z ogłoszeń, które zrobiłam domek się nie znalazł, ale skontaktowała się ze mną p.Monika, która wyraziła chęć pomocy w ogłaszaniu Lady i szczylków oraz obiecała wspomóc ich finansowo:multi: Po weekendzie zrobię Rodzince nowe ogłoszenia, na Poznań i okolice... Aha- czy Lady i s-ka mają wydarzenie na fb? -
Frida, Luna, Emi i Mia - wszystkie mają domy!:)
Juldan replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam Dziewczynom- malutkim i mamie, wspólny pakiet ogłoszeń. Maciek, nie dałam rady sklecić tekstu dla każdej z osobna:oops: W przyszłym tygodniu, albo jak będą nowe zdjęcia zrobię kolejny pakiet- tym razem osobno. A może nie będzie trzeba... Oto co udało mi się zrobić: [LIST=1] [*][URL]http://tablica.pl/oferta/lady-i-jej-szczenieta-prosza-o-dom-ID125aj.html[/URL] [*][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/103596/Lady-i-jej-szczenieta-prosza-o-dom/[/URL] [*][URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/103596/Lady-i-jej-szczenieta-prosza-o-dom/[/URL] [*][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lady-i-jej-szczenieta-prosza-o-dom,63536[/URL] [*]gumtree- do akceptacji [*]wielkopolskatablica- do akceptacji [*][URL]http://poznan.kokosy.pl/zwierzaki/psy/53762.html[/URL] [*][URL]http://www.pupil.com.pl/kategoria-1-0/psy.html[/URL] [*][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Lady-i-jej-szczenieta-prosza-o-dom-id40695.html[/URL] [*][URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/4302/name/oddam-do-adopcji-lady-i-jej-szczenieta-prosza-o-dom.html[/URL] [*][URL]http://sloniu.pl/21/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/28422-Lady_i_jej_szczenieta_prosza_o_dom.html[/URL] [*][URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/lady-i-jej-szczenieta-prosza-o-dom/[/URL] [*][URL]http://adsy.pl/ogloszenia/61/posts/7_Kupi_Sprzedam/33_Zwierz_ta/67701_Lady_i_jej_szczeni_ta_prosz_o_dom.html[/URL] [*][URL]http://adpedia.pl/wielkopolskie/nowy-tomysl/drobne/zwierzeta/ogloszenie/lady_i_jej_szczenieta_prosza_o_dom,214356/[/URL] [*][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/501730833/poznan-Lady-i-jej-szczenieta-prosza-o-dom.html[/URL] [*][URL]http://nowytomysl.olx.pl/item_page.php?Id=362866929&ts=1335472714[/URL] [*][URL]http://nowy-tomysl.lento.pl/lady-i-jej-szczenieta-prosza-o-dom,380042.html[/URL] [*][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,53860,Lw==.html[/URL] [*][URL]http://poznan.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/lady-i-jej-szczenieta-prosza-o-dom,id3bdd15dq26674.html[/URL] [*][URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/lady-i-jej-szczenieta-prosza-o-dom/47540[/URL] [*][URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=107725&title=lady-i-jej-szczenieta-prosza-o-dom[/URL] [*][URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art26601,lady-i-jej-szczenieta-prosza-o-dom.html[/URL] [*][URL]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,lady-i-jej-szczenieta-prosza-o-dom,01mpSGb7Da047Z524YeMy,1254.html[/URL] [*][URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/34/24940.html[/URL] [*][URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/38602-lady-i-jej-szczeni-ta-prosz/[/URL] [*][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/37410/lady-i-jej-szczenieta-prosza-o-dom/[/URL] [*][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20872741.html[/URL] [/LIST]