-
Posts
6923 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Juldan
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alexa77']Poniewaz bardzo duzo pomogliscie mi w ratowaniu Gai chcialabym teraz chociaz troche pomoc Diance.Ona tez ma tylko trzy lapki i jest jej nie latwo znalezc dom, a do tego jeszcze jest nie zupelnie zdrowa.W poniedzialek beda dla Dianki pieniadze na koncie.Czy konto Akrum jest jeszcze aktualne, czy macie teraz inne?[/QUOTE] Alexa jesteś Aniołem Stróżem naszych psiaków. Konto Akrum jak najbardziej jest aktualne. Diana jakby mogła podziękowała by Tobie najpiękniej, a wierz mi że Ona potrafi pięknie dziękować. Ale, że Diana nie może [B]TO MY DZIĘKUJEMY CI OGROMNIE W JEJ IMIENIU[/B] -
Łooooooooooo matuchno, jakie One fajne:loveu: Ciotki czy ja muszę Was śledzić?:evil_lol: Czemu nie dałyście cynka, że wątek już założony?:mad: Fanta jakie ma piegowate łapki:lol:... a Diana:loveu::loveu::loveu: przepadłam...
-
Frida, Luna, Emi i Mia - wszystkie mają domy!:)
Juldan replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
dajcie znać na jakie województwa "dziewczynki" będą miały ogłoszenia- zrobię wtedy im po pakiecie na któreś z pozostałych -
Mały pinczerek Kaja pojechała do domu stałego w Krakowie
Juldan replied to cavani's topic in Już w nowym domu
cavani, na zdjęciach w kocyku dopiero widać jaka Ona maleńka... Trzymam za Was kciuki, musi być dobrze... -
aikowo, Andzike jesteście wielkie. Tak bardzo się cieszę że Kudłacze już u siebie. Gdyby nie Wy- Maniek i Korek dalej kiblowali by w kojcu, a tak żyją pełnią psiego życia:) Jesteśmy waszymi dłużnikami No i co... oczywiście oczy mi się spociły... Michał się ucieszy, że Jego fawory już grzeje dooopkę pod Pańciową kołdrą;)
-
Frida, Luna, Emi i Mia - wszystkie mają domy!:)
Juldan replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
A do mnie wczoraj dzwoniła Pani z Poznania. Domek przez telefon brzmi rozsądnie. Pani od razu powiedziała, że psiak miałby mieszkać w dużym kojcu. Niestety szuka Pieska- nie suni. Dom oczywiście do sprawdzenia- Pani na wszystko się zgadza- wizyta P/A, kastracja, umowa. Szukam chłopczyka- szczeniak lub psiak młody, musi akceptować dzieci i dać sobie radę w kojcu. Ma ktoś kandydata???? -
Mały pinczerek Kaja pojechała do domu stałego w Krakowie
Juldan replied to cavani's topic in Już w nowym domu
cavani i co słychać u maleństwa? Jak się czuje? -
Frida, Luna, Emi i Mia - wszystkie mają domy!:)
Juldan replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']Zrobiłaś dla Lady? Szkoda. [/QUOTE] Póki co nikt nie dzwoni... wydaje mi się że wróci wcześniej, niż później... niestety. Zawsze można "zareklamować" komuś innego psiaka. -
Frida, Luna, Emi i Mia - wszystkie mają domy!:)
Juldan replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
No to wymyśliłam i zrobiłam coś takiego. Dla Mamuśki: [LIST=1] [*][URL]http://www.pupil.com.pl/kategoria-0-15/wojewodztwo-wielkopolskie.html[/URL] [*][URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/55337.html[/URL] [*]wielkopolskatablica [*][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/107044/Mloda-Lady/[/URL] [*][URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/107044/Mloda-Lady/[/URL] [*]gumtree [*][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lady,65219[/URL] [*][URL]http://tablica.pl/oferta/mloda-lady-ID18dUl.html[/URL] [*][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/mloda-lady-20929263.html[/URL] [*][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080462494/poznan-Mloda-Lady.html[/URL] [/LIST] i dla Szczyli: [LIST=1] [*][URL]http://tablica.pl/oferta/cztery-sunie-szukaja-domow-ID18dZ5.html[/URL] [*][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Cztery-sunie-szukaja-domow,65220[/URL] [*]gumtree [*][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/107047/Cztery-sunie-szukaja-domow/[/URL] [*]wielkopolskatablica [*][URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/55342.html[/URL] [*][URL]http://www.pupil.com.pl/kategoria-0-15/wojewodztwo-wielkopolskie.html[/URL] [*][URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/107047/Cztery-sunie-szukaja-domow/[/URL] [*][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/990704418/poznan-Cztery-sunie-szukaja-domow.html[/URL] [*][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/cztery-sunie-szukaja-domow-20929267.html[/URL] [/LIST] Reszta jutro, bo dzisiaj padam na r... Trzymam kciuki. -
Może się trochę pośpieszyłam, ale trzeba próbować: [LIST=1] [*][URL]http://tablica.pl/oferta/mikro-lenka-ID18dnP.html[/URL] [*]wielkopolskatablica [*][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mikro-Lenka,65217[/URL] [*][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/107037/Mikro-Lenka/[/URL] [*][URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/107037/Mikro-Lenka/[/URL] [*]gumtree [*][URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/55336.html[/URL] [*][URL]http://www.pupil.com.pl/kategoria-0-15/wojewodztwo-wielkopolskie.html[/URL] [*][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/mikro-lenka-20929273.html[/URL] [*][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/180896057/poznan-Mikro-Lenka.html[/URL] [/LIST]
-
Frida, Luna, Emi i Mia - wszystkie mają domy!:)
Juldan replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Maciek, jest jakiś odzew z ogłoszeń? Idę na spacer z moją bandą i biorę się za pisanie nowych tekstów do ogłoszeń... oby mi coś sensownego do głowy przyszło... -
To jest Bolek????????????:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jaki szczęśliwy:loveu: Ludziu Bolka jesteś Wielki, dasz się sklonować?
-
A ja rozmawiałam z p.Olą:) Wszystko jest ok. Poznają się, Bambu je, pije tylko wychodzić z domu mu się nie chce :evil_lol: Dałam p.Oli namiary na wątek, więc może wieczorem będziemy mieli wiadomości z pierwszej ręki;)
-
A więc tak:) Przed pójściem do pracy zrobiłam tyle: [LIST=1] [*][URL]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Dropek-drobinka-o-wielkim-sercu-W0QQAdIdZ382164932[/URL] [*][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Dropek,65139[/URL] [*][URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2901/dropek-drobinka-o-wielkim-sercu.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2901-big-1-1337785745.jpeg[/URL] [*][URL]http://lodz.swistek.pl/dropek-drobinka-o-wielkim-sercu_157014.html[/URL] [*][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/106860/Dropek--drobinka-o-wielkim-sercu/[/URL] [*][URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/106860/Dropek--drobinka-o-wielkim-sercu/[/URL] [*][URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/4568/name/oddam-do-adopcji-dropek-drobinka-o-wielkim-sercu-lodz.html[/URL] [*][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Dropek--drobinka-o-wielkim-sercu-id41970.html[/URL] [*][URL]http://lodz.kokosy.pl/zwierzaki/psy/55262.html[/URL] [*][URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/6934/Dropek_drobinka_o_wielkim_sercu.html[/URL] [*][URL]http://tablica.pl/oferta/dropek-drobinka-o-wielkim-sercu-ID17WEJ.html[/URL] [/LIST] Są to ogłoszenia na woj. łódzkie z namiarami na mnie. Chyba mogłam się, aż tak porządzić?:oops: Resztę zrobię jutro jak się wyśpię:) Kolejna "dyszka" ogłoszeń: [LIST=1] [*][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/38341/dropek--drobinka-o-wielkim-sercu/[/URL] [*][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/dropek-drobinka-o-wielkim-sercu-20929009.html[/URL] [*][URL]http://lodz.lento.pl/dropek-drobinka-o-wielkim-sercu,409184.html[/URL] [*][URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2257516-dropek-drobinka-o-wielkim-sercu/[/URL] [*][URL]http://lodz.olx.pl/item_page.php?Id=383921636&ts=1337879011[/URL] [*][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,55272,Lw==.html[/URL] [*][URL]http://petsy.pl/ogloszenia/7/1/34/25480.html[/URL] [*][URL]http://lodz.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/dropek-drobinka-o-wielkim-sercu,id6390a5eo26f7f.html[/URL] [*][URL]http://www.bezrodowodu.pl/kategoria-0-5/wojewodztwo-lodzkie.html[/URL] [*][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1606446983/lodz-Dropek-drobinka-o-wielkim-sercu.html[/URL] [*][URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=108640&title=dropek-drobinka-o-wielkim-sercu[/URL] [/LIST]
-
Stawiam się na zaproszenie:) Śliczna Sunia. Na tą chwilę zapisuję wątek...
-
Super:) Pani Ola pewnie jest już po zakupach dla Bambu- przed wizytą p/a się nie przygotowywała bo nie była pewna naszej oceny, a za innym psiakiem się nie rozglądała, bo Bambu ukradł Jej serce... Ciekawa jestem ich pierwszego spotkania. Szkoda, że jutro pracuję, bo nie odmówiła bym sobie zobaczenia tego na własne oczy:) EDIT: nie mogłam się powstrzymać i zadzwoniłam do p.Oli:oops: Państwo nie mogą doczekać się przyjazdu Bambu. Pani Ola mówiła, że kupili podstawowe rzeczy takie jak smycz, obroża, jedzonko i witaminy. Że z tego wszystkiego zapomniała o miskach, ale zaraz idzie do sklepu:lol: i że po naszej wizycie, wydrukowała sobie zdjęcie Bambu z ogłoszeń i postawiła koło monitora... że pewnie to głupie ale schowa je dopiero jutro jak będzie mogła się na "żywego" Bambu patrzeć;) Trzymam kciuki. Oby Bambu od razu poczuł się u Państwa jak członek rodziny...
-
MaDi, nie bij:evil_lol: ale napiszę co, nieco... Domek w Łodzi, bardzo zielone, spokojne osiedle. Małe, skromne mieszkanko, na parterze wieżowca. Dwoje ludzi, Pani mówiła o Bambu z takim uczuciem w oczach, które chciałabym widzieć u wszystkich ludzi. W domu jest ktoś cały czas, bo Pan jest na emeryturze. Pani póki co nie pracuje. Pan miał wcześniej psy, dla Pani będzie to pierwszy Psi przyjaciel. Odpowiadali na wszystkie pytania, sami też zadawali sporo pytań. I przede wszystkim, oboje nie mogą się doczekać kiedy w końcu Bambu u nich zamieszka. Jednym słowem- swojego podopiecznego bym Tym ludziom oddała. Będzie miał kochający Dom, prosiłam żeby Państwo w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości się z nami kontaktowali, żeby nie wstydzili się pytać, radzić. Obiecali, że w razie potrzeby skorzystają z każdej formy pomocy. Cieszę się bardzo Bambu:multi: a jechałam tam pełna obaw. Chyba łatwiej robi się wizyty p/a dla "obcych" psów...
-
Mały pinczerek Kaja pojechała do domu stałego w Krakowie
Juldan replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia boskie, a to z Xenią chyba zostanie moim ulubionym:loveu: Trzymam kciuki, żeby udało się wszystko umówić po Twojej myśli cavani.