-
Posts
6923 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Juldan
-
ONkowata Sara już szczęśliwa w swoim nowym domu.
Juldan replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Pyrdka- oddzwoń do tego idioty i powiedz mu, że masz bardzo głośną sukę, ale ona chodzi na dwóch nogach, gryzie i potrafi ździelić po pysku... jeśli będzie dalej zainteresowany to daj mu mój numer:diabloti::angryy: -
[quote name='Akrum']i ja i ja :):):) już się nie mogę doczekać :):):) chyba nie wysiedzę w pracy... [B]Dropek - nowa koleżanka do Ciebie przyjedzie dzięki sponsorowi, któremu serce pękło usłyszawszy historię o padaczce.[/B][/QUOTE] Ale Wam przyleję:mad: Z jedną i drugą gadaliśmy dzisiaj i żadna pary z gęby nie puściła:mad: a to najlepsza wiadomość tego dnia:multi: Jeśli jesteście w stanie to proszę ucałować sponsora ode mnie:)
-
Trójłapka Wendy nie ma pieniędzy na hotel :(. Prosimy o pomoc !
Juldan replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ponieważ przychodzi tu wiele dobrych duszyczek- to pozwalam sobie zaprosić wszystkich na bazarek dla podopiecznych Łapy:smile: [SIZE=4][FONT=comic sans ms] [/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00"]KLIK[/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER] -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Ponieważ przychodzi tu wiele dobrych duszyczek- to pozwalam sobie zaprosić wszystkich na bazarek dla podopiecznych Łapy:smile: [SIZE=4][FONT=comic sans ms] [/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00"]KLIK[/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER] -
ONkowata Sara już szczęśliwa w swoim nowym domu.
Juldan replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Ponieważ przychodzi tu wiele dobrych duszyczek- to pozwalam sobie zaprosić wszystkich na bazarek dala podopiecznych Łapy:smile: [SIZE=4][FONT=comic sans ms] [/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00"]KLIK[/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER] -
Ponieważ przychodzi tu wiele dobrych duszyczek- to pozwalam sobie zaprosić wszystkich na bazarek dla podopiecznych Łapy:smile: [SIZE=4][FONT=comic sans ms] [/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00"]KLIK[/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
-
Ponieważ przychodzi tu wiele dobrych duszyczek- to pozwalam sobie zaprosić wszystkich na bazarek dala podopiecznych Łapy:smile: [SIZE=4][FONT=comic sans ms] [/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00"]KLIK[/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
-
Ponieważ przychodzi tu wiele dobrych duszyczek- to pozwalam sobie zaprosić wszystkich na bazarek dala podopiecznych Łapy:) [CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00"]KLIK[/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
-
Bambu wybacz, ale Twoi koledzy z Psanatorium zbierają kasę na hotelik i "odjajeczanie" Zapraszamy na bazarek dla nich [CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00"]KLIK[/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
-
[SIZE=4][FONT=comic sans ms]Cioteczki a ja zapraszam na bazarek na innych podopiecznych naszego Stowarzyszenia...[/FONT][/SIZE] [CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms]A na nim między innymi książki i expres ciśnieniowy:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00"]KLIK[/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
-
[quote name='Emma53']Dostałam małą buteleczkę tego szamponu może ok 200ml w nie oryginalnym opakowaniu. Bella jest spora waży 25 kg więc tyle poszło na jedną kąpiel.[/QUOTE] Emma wiem i nie myśl, że to zarzut był, że za dużo poszło. Miałam tylko taką cichą nadzieję, że chociaż na tydzień wystarczy... Zapraszm na bazarek dla Lucka i Dropka-[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00?p=19444076#post19444076"] klik[/URL]
-
[quote name='agairiki']Mam dobrą wiadomość- zgłosiła się do mnie jedna pani abym wystawiła jej psa na rzecz Lenki! :) Nie mam pojęcia ile ta pani będzie w stanie zapłacić, wyślę je listem po 18.08, gdyż od razu dzień po wystawie wyjeżdżam na obóz :) Proszę tylko o dane w PW :)[/QUOTE] Dziękujemy Ci baaaardzo serdecznie:) Pw zaraz poleci
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000][SIZE=5][FONT=century gothic]Już sprawdziłam- pieniążki dotarły 132zł. Mysza2 Dziękujemy Pięknie[/FONT][/SIZE][/COLOR]:Rose::Rose::Rose: -
Przytulisko w wielkopolsce - smutne oczy psiaków patrzące przez kraty.
Juldan replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
I na dodatek ze szczylem:placz: Jestem w stanie znieść dużo (czasem) ale nie szczeniaki w małych klatkach:placz: