Jump to content
Dogomania

Juldan

Members
  • Posts

    6923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Juldan

  1. Pyrdka- oddzwoń do tego idioty i powiedz mu, że masz bardzo głośną sukę, ale ona chodzi na dwóch nogach, gryzie i potrafi ździelić po pysku... jeśli będzie dalej zainteresowany to daj mu mój numer:diabloti::angryy:
  2. [quote name='Akrum']i ja i ja :):):) już się nie mogę doczekać :):):) chyba nie wysiedzę w pracy... [B]Dropek - nowa koleżanka do Ciebie przyjedzie dzięki sponsorowi, któremu serce pękło usłyszawszy historię o padaczce.[/B][/QUOTE] Ale Wam przyleję:mad: Z jedną i drugą gadaliśmy dzisiaj i żadna pary z gęby nie puściła:mad: a to najlepsza wiadomość tego dnia:multi: Jeśli jesteście w stanie to proszę ucałować sponsora ode mnie:)
  3. [quote name='sharka']na początku miesiąca będę mieć wypłatę to wpłacę jeszcze kilka zł, będzie na szampon :][/QUOTE] sharka dzięki, spadacie nam ciocie z nieba;)
  4. Ponieważ przychodzi tu wiele dobrych duszyczek- to pozwalam sobie zaprosić wszystkich na bazarek dla podopiecznych Łapy:smile: [SIZE=4][FONT=comic sans ms] [/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00"]KLIK[/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
  5. Ponieważ przychodzi tu wiele dobrych duszyczek- to pozwalam sobie zaprosić wszystkich na bazarek dla podopiecznych Łapy:smile: [SIZE=4][FONT=comic sans ms] [/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00"]KLIK[/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
  6. Ponieważ przychodzi tu wiele dobrych duszyczek- to pozwalam sobie zaprosić wszystkich na bazarek dala podopiecznych Łapy:smile: [SIZE=4][FONT=comic sans ms] [/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00"]KLIK[/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
  7. Ponieważ przychodzi tu wiele dobrych duszyczek- to pozwalam sobie zaprosić wszystkich na bazarek dla podopiecznych Łapy:smile: [SIZE=4][FONT=comic sans ms] [/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00"]KLIK[/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
  8. Ponieważ przychodzi tu wiele dobrych duszyczek- to pozwalam sobie zaprosić wszystkich na bazarek dala podopiecznych Łapy:smile: [SIZE=4][FONT=comic sans ms] [/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00"]KLIK[/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
  9. Ponieważ przychodzi tu wiele dobrych duszyczek- to pozwalam sobie zaprosić wszystkich na bazarek dala podopiecznych Łapy:) [CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00"]KLIK[/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
  10. Bambu wybacz, ale Twoi koledzy z Psanatorium zbierają kasę na hotelik i "odjajeczanie" Zapraszamy na bazarek dla nich [CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00"]KLIK[/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
  11. A spróbuj następnym razem zmyć najpierw oliwę tym szamponem, który Ty kupiłaś a dopiero później użyj tego od weta.
  12. [SIZE=4][FONT=comic sans ms]Cioteczki a ja zapraszam na bazarek na innych podopiecznych naszego Stowarzyszenia...[/FONT][/SIZE] [CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms]A na nim między innymi książki i expres ciśnieniowy:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00"]KLIK[/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
  13. ooooooooooooo, ciotka robi sobie wycieczkę? Jeśli tak to ode mnie też ich wytarmoś i stonkę pozdrów:)
  14. Lucuś zaprasza na bazarek który powstał z myślą o nim i o Dropku:) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00?p=19444076#post19444076"]KLIK[/URL]
  15. Dropciu zaproś Ciocie na bazarek sklecony na Twoje i Lucka potrzeby [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00?p=19444076#post19444076"]KLIK[/URL]
  16. [quote name='Emma53']Dostałam małą buteleczkę tego szamponu może ok 200ml w nie oryginalnym opakowaniu. Bella jest spora waży 25 kg więc tyle poszło na jedną kąpiel.[/QUOTE] Emma wiem i nie myśl, że to zarzut był, że za dużo poszło. Miałam tylko taką cichą nadzieję, że chociaż na tydzień wystarczy... Zapraszm na bazarek dla Lucka i Dropka-[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230074-To-i-owo-np-expres-ci%C5%9Bnieniowy-dla-Dropka-i-Lucka-do-07-08-do-21-00?p=19444076#post19444076"] klik[/URL]
  17. [quote name='agairiki']Mam dobrą wiadomość- zgłosiła się do mnie jedna pani abym wystawiła jej psa na rzecz Lenki! :) Nie mam pojęcia ile ta pani będzie w stanie zapłacić, wyślę je listem po 18.08, gdyż od razu dzień po wystawie wyjeżdżam na obóz :) Proszę tylko o dane w PW :)[/QUOTE] Dziękujemy Ci baaaardzo serdecznie:) Pw zaraz poleci
  18. O kurde:crazyeye: a 500ml tego szamponu kosztuje prawie 100zł:placz: Akrum pamiętasz nazwę tego specyfiku??? może da się go gdzieś taniej kupić
  19. [COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=century gothic]Na konto "Łapy" wpłynęły pieniążki dla Belli od cioci Poker- 50zł Dziękujemy pięknie[/FONT][/SIZE][/COLOR]:Rose::Rose::Rose:
  20. [COLOR=#ff0000][SIZE=5][FONT=century gothic]Już sprawdziłam- pieniążki dotarły 132zł. Mysza2 Dziękujemy Pięknie[/FONT][/SIZE][/COLOR]:Rose::Rose::Rose:
  21. I na dodatek ze szczylem:placz: Jestem w stanie znieść dużo (czasem) ale nie szczeniaki w małych klatkach:placz:
  22. Belcia- ciocia Emma tak bardzo dba o Ciebie niewdzięcznico a Ty z zębami;)?
×
×
  • Create New...