-
Posts
6923 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Juldan
-
Ale super baraszkują na narożniku:) Ja też wolę swojego Mańka jak jest kudłaty, jak jest wystrzyżony to wygląda tak poważnie- zupełnie to do niego nie pasuje;) P.S. Zapraszam na wątek wystraszonej malizny [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232867-Malutka-wystraszona-Kira-oswajamy-strachy-i-szukamy-najlepszego-pod-s%C5%82o%C5%84cem-DS"]Kiry[/URL]
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][FONT=century gothic]Zapraszam na wątek kolejnej podopiecznej Stowarzyszenia Łapa- [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232867-Malutka-wystraszona-Kira-oswajamy-strachy-i-szukamy-najlepszego-pod-s%C5%82o%C5%84cem-DS"]Kiry[/URL][/FONT][/SIZE] -
Trójłapka Wendy nie ma pieniędzy na hotel :(. Prosimy o pomoc !
Juldan replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][FONT=century gothic]Zapraszam na wątek kolejnej podopiecznej Stowarzyszenia Łapa- [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232867-Malutka-wystraszona-Kira-oswajamy-strachy-i-szukamy-najlepszego-pod-s%C5%82o%C5%84cem-DS"]Kiry[/URL][/FONT][/SIZE] -
[SIZE=5][FONT=century gothic]Kirunia zaprasza na swój wątek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232867-Malutka-wystraszona-Kira-oswajamy-strachy-i-szukamy-najlepszego-pod-s%C5%82o%C5%84cem-DS"]KLIK[/URL][/FONT][/SIZE]
-
To tyle z mojej strony- Emma jak znajdzie chwilkę (ma na głowie jeszcze Kotkę Zuzię, Bellę po sterylizacji oraz swoje Stadko) to napisze więcej :)
-
[CENTER][COLOR=#ff0000][SIZE=5][FONT=century gothic]Ponieważ Kirę czeka szczepienie na wirusówki oraz sterylizacja prosimy o wsparcie najmniejszym nawet grosikiem:[/FONT][/SIZE][/COLOR] [/CENTER] [SIZE=3][B]Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "ŁAPA" Bank Millennium SA 35 1160 2202 0000 0002 1858 8898 W tytule przelewu należy wpisać: "darowizna na cele statutowe+Kira" Dla przelewów z zagranicy IBAN PL 35 1160 2202 0000 0002 1858 8898 Kod SWIFT banku BIGBPLPW[/B][/SIZE]
-
[CENTER][SIZE=4][FONT=century gothic]Po dwóch latach od adoptowania naszego Gufiego, wróciłam do Przytuliska w Glinnie. Obiecywałam sobie, że nie będę robić scen, nie będę płakać... no ale wyszło jak zawsze... Nie wiem kiedy i w jaki sposób znalazłam się obok kojca Kiry. Po prostu ukucnęłam i przepadłam:-( Zaczęłam powolutku wyciągać rękę w kierunku tej maleńkiej, trzęsącej się kupki strachu- sparaliżowało Ją. Zamknęła tylko oczy ze strachu i dygotała... Kiedy podeszła do nas Pyrdka byłam już rozklejona, wyszlochałam tylko że bez niej się nie ruszam:-( Kira coraz bardziej wtulała się w moją dłoń, otworzyła oczy i wpatrywała się we mnie. W tym czasie Pyrdka szukała dla pannicy DT. I tu stał się cud- Emma zgodziła się przyjąć maleństwo na tymczas. Ewa-jeszcze raz Ci dziękuję- Tobie i Twojemu TZ-towi. A oto i bohaterka tego zamieszania:loveu:[/FONT][/SIZE] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sueL-3hFcK8/UGR_WXrUutI/AAAAAAAADAc/wGgvLrLq4qc/s800/DSC02340.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GAlM7gKgtnM/UGR_XRTFdrI/AAAAAAAADAk/Eb9QT1k_jpQ/s800/DSC02342.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SKCKYy0b5xI/UGR_Yb-XllI/AAAAAAAADAs/sFk1Xy2uF4c/s800/DSC02349.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4TejFA4Lxwg/UGR_Zq5v_pI/AAAAAAAADA0/yJ_ibF8QOVY/s800/DSC02350.JPG[/IMG] [SIZE=4][FONT=century gothic]Kiedy wzięłam Ją na ręce wtuliła się we mnie jak dziecko. Kira jest malutka, waży około 5kg- tak mi się wydaje, jeśli się mylę poprawiać mnie proszę. W Przytulisku została zaszczepiona przeciwko wściekliźnie, potrafi chodzić na smyczy i co najważniejsze- od poniedziałku jest bezpieczna- mieszka u Emmy:)[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=century gothic] Kira jest oczywiście podopieczną [URL="http://www.stowarzyszenielapa.pl/"]Stowarzyszenia Łapa[/URL][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
-
No i się znów powyłam:placz: Kira mnie rozbraja, kiedy Ją dotykałam to zamykała oczka- ze strachu... ehhhh. Ale dzięki Tobie:loveu: będzie już tylko lepiej.
-
Zuzia jest tysiąc razy ładniejsza na żywo, widzieliśmy Ją z Juldanem w poniedziałek. To ja podrzuciłam Emmie Kirę:oops:- Ewa Dziękuję Ci bardzo za to, że zgodziłaś się Ją przyjąć na DT. Wyściskaj również ode mnie swojego TZ-ta. Gdyby nie Wy- siedziałabym do dzisiaj pod Jej kojcem...
-
Akrum- dziękuje pięknie za ogłoszenia. Pyrdka dziękuję za prze-waletowanie Kocich Łobuzów przez weekend:) Tym bardziej, że wiem, że nie są to grzeczne maluszki:evil_lol: ale za to kochane są niesamowicie:)
-
Gratuluję i zazdroszczę TZ-ta... mój uparty jak osioł;)
-
KOKO znalazła kochający domek. POWODZENIA MALUTKA :)
Juldan replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Jeśli Koko nie znajdzie domu do soboty to Juldany wpadną z inspekcją do DT. Sprawdzimy czy maleństwo ma wystarczająco miękką podusię pod pupsko i takie tam:evil_lol: no i obfocimy ją z każdej strony, hehehe -
Emma jakie cuuudeńko:-o:loveu: Powiem Wam w wielkim sekrecie, że Juldan powiedział "takiego kota to bym nie oddał"- Zakochał się w kolejnej Zuzi :evil_lol: także jakby mieli się spotkać w NT, to pilnować koteczka proszę, bo może zginąć:evil_lol:
-
[quote name='Isadora7'][B]Zbioróweczke im zrobiłam [/B] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/936[/URL][/QUOTE] Isadora dziękuję pięknie :Rose: A możemy prosić Cię jeszcze o wrzucenie na jamniczą stronkę naszego [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225378-Kopniaki-cz%C4%99sto-brak-jedzenia-takie-by%C5%82o-ich-%C5%BCycie-Teraz-prosz%C4%85-o-pomoc/page13"]Dropiszonka[/URL]? Proszę... chłopak wyrwał się z tego samego bidula...
-
Przytulisko w wielkopolsce - smutne oczy psiaków patrzące przez kraty.
Juldan replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie, proszę bardzo... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xd9DKkhPkzA/UBKsvzBG4cI/AAAAAAAACNk/s-YkW6yv9DQ/s800/DSCF6251%20%28Kopiowanie%29.JPG[/IMG] Chociaż było robione ponad miesiąc temu i nie wiem czy Pyrdka mówi o tym samym psiaku... -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
A ja wczoraj zrobiłam kilka ogłoszeń Diance z moim tekstem:oops: Tylko linków wkleić nie mogłam, bo podobno serwer był przeciążony:angryy: Ogłoszenia są na Łódź, następne zrobię z tekstem Florentynki... [LIST=1] [*][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/123772/Diana--daj-Jej-szanse/[/URL] [*][URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/123772/Diana--daj-Jej-szanse/[/URL] [*][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Diana-daj-Jej-szanse,72322[/URL] [*][URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/diana-daj-jej-szanse-21181463.html[/URL] [*][URL]http://tablica.pl/oferta/diana-daj-jej-szanse-ID1xtDl.html[/URL] [*][URL]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Diana-daj-Jej-szanse-W0QQAdIdZ412538945[/URL] [*][URL]http://lodz.naszemiasto.pl/ogloszenie/diana_daj_jej_szanse,37411,6,1885,21181463,t,fm,n,pk,ido.html[/URL] [*][URL]http://adsy.pl/ogloszenia/62/posts/7_Kupi_Sprzedam/33_Zwierz_ta/73743_Diana_daj_Jej_szans_.html[/URL] [*][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/653467335/lodz-Diana-daj-Jej-szanse.html[/URL] [*][URL]http://lodz.olx.pl/diana-daj-jej-szanse-iid-437413173[/URL] [*][URL]http://lodz.kokosy.pl/zwierzaki/psy/62141.html[/URL] [*][URL]http://www.pineska.pl/?id=112305[/URL] [*][URL]http://lodz.swistek.pl/diana-daj-jej-szanse_167653.html[/URL] [*][URL]http://lodz.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/diana-daj-jej-szanse,id7593b5ia28c04.html[/URL] [*][URL]http://ogloszenia.com/lodz/oferta/diana-daj-jej-szanse-87400.html[/URL] [*][URL]http://ogloszenia.wp.pl/Mieszaniec_nierasowy_9344,Diana-daj-Jej-szanse,20448371.html[/URL] [/LIST] -
Zrobiłam Dropkowi ogłoszenia na łódzkie: [LIST=1] [*][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Dropek-drobinka-o-wielkim-sercu,72318[/URL] [*][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/123748/Dropek--drobinka-o-wielkim-sercu/[/URL] [*][URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/123748/Dropek--drobinka-o-wielkim-sercu/[/URL] [*][URL]http://lodz.kokosy.pl/zwierzaki/psy/62132.html[/URL] [*][URL]http://tablica.pl/oferta/dropek-drobinka-o-wielkim-sercu-ID1xrYb.html[/URL] [*]gumtree [*][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2086765461/lodz-Dropek-drobinka-o-wielkim-sercu.html[/URL] [*][URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/5526/name/oddam-do-adopcji-dropek-drobinka-o-wielkim-sercu-lodz.html[/URL] [*][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,60892,Lw==.html[/URL] [*][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Dropek--drobinka-o-wielkim-sercu-id48745.html[/URL] [*][URL]http://lodz.olx.pl/dropek-drobinka-o-wielkim-sercu-iid-437394437[/URL] [*][URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-4163/dropek-drobinka-o-wielkim-sercu.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/4163-big-1-1347307309.jpeg[/URL] [*][URL]http://lodz.lento.pl/dropek-drobinka-o-wielkim-sercu,552408.html[/URL] [*][URL]http://sloniu.pl/241/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/32979-Dropek_drobinka_o_wielkim_sercu.html[/URL] [*][URL]http://adsy.pl/ogloszenia/62/posts/7_Kupi_Sprzedam/33_Zwierz_ta/73742_Dropek_drobinka_o_wielkim_sercu.html[/URL] [*][URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/dropek-drobinka-o-wielkim-sercu-21181299.html[/URL] [*][URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/8382/Dropek_drobinka_o_wielkim_sercu.html[/URL] [*][URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/dropek-drobinka-o-wielkim-sercu.html[/URL] [*][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/43485/dropek--drobinka-o-wielkim-sercu/[/URL] [*][URL]http://lodz.swistek.pl/dropek-drobinka-o-wielkim-sercu_167652.html[/URL] [*][URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/43576/[/URL] [*][URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/dropek-drobinka-o-wielkim-sercu/51429[/URL] [*][URL]http://ogloszenia.com/lodz/oferta/dropek-drobinka-o-wielkim-sercu-87392.html[/URL] [*][URL]http://oglosili.pl/index.php?action=details&id=30958&method=jobs[/URL] [*][URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/181067[/URL] [*][URL]http://www.pineska.pl/?id=112304[/URL] [*][URL]http://petsy.pl/ogloszenia/7/1/3/27574.html[/URL] [*][URL="http://lodz.naszemiasto.pl/ogloszenie/dropek_drobinka_o_wielkim_sercu,37411,6,1885,21181299,t,fm,n,pk,ido.html"]http://lodz.naszemiasto.pl/ogloszenie/dropek_drobinka_o_wielkim_sercu,37411,6,1885,21181299,t,fm,n,pk,ido.html [/URL] [/LIST] aaaa, i poleciało z mojego bazarku 100zł. Pyrdka potwierdzisz wpłatę, jak dotrze? :)
-
Oto Majeczka na stronie naszego Stowarzyszenia [URL="http://www.stowarzyszenielapa.pl/do-adopcji/ogoszenia-grzecznociowe/74-maja.html"]KLIK[/URL]